mis on pildil?

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
KenKam
Tänanud: 0
Tänatud: 0

mis on pildil?

Postitus Postitas KenKam »

vahetasin omega b soojendusradikat, avastasin soojendusmootori juures ühe karbi kuhu läheb palju juhtmeid sisse. imelik on asja juures see, et 6 juhet on ära lõigatud. oskab keegi ütelda mis karp see on ja mis juhtmed need ära lõigatud on? auto on 2.5 125kw mootoriga!

Pilt
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mis on pildil?

Postitus Postitas Tuju »

Minuteada on tegemist originaal signaga
Kiiret pole aga jõudma peab !
jullo
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mis on pildil?

Postitus Postitas jullo »

Tegemist tõesti originaal signa-immo plokiga, millest on mingil põhjusel mööda hiilitud.
Kas läbilõigatud juhtmed kuskil omavahel ühendatud ei paista olevat :) Arvatavasti kuskil juhtmekimbus isoleeri alla on ära peidetud.
KenKam
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mis on pildil?

Postitus Postitas KenKam »

juhtmeid ei paista kuskil. võibolla tõesti kuskil juhtmepundis sees. autole on paigaldatud mingi teine signa, väga võimalik jah, et need originaal signa juhtmed. :)
Egon
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mis on pildil?

Postitus Postitas Egon »

kas sul immo töötab?need juhtmed läbi lóigatud minuteada sellepaärast et immost lahti saada,mul oli ka selline kopsik olemas!immo läks koguaeg peale,siis ühendasin selle pistiku täiesti küljest ära hetkeks ja immo oli jälle maas!
KenKam
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mis on pildil?

Postitus Postitas KenKam »

ei ole mul praegu mingit immot. istu sisse keera käima ja sõida. :D
taifunk
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mis on pildil?

Postitus Postitas taifunk »

Mul on immo võtme sees, kui õige võtme süütelukku asetad, lubatakse süüdet anda.
KenKam
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mis on pildil?

Postitus Postitas KenKam »

aga kas sul on võtme peal keskluku nupud ka, et uksi kinni ja lahti teha? mul on tavaline võti pole nuppe ega midagi. äkki on kunagi keegi süüteluku ära vahetanud ja siis immo vahelt välja lõigatud?
Egon
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mis on pildil?

Postitus Postitas Egon »

just just see võibki olla.mul on puldil keskluku nupp võtme sees!kuusin ka siit foorumist et immo saab vahelt ära võtta tehes nende juhtmetega midagi aga täpselt ei jäänud meelde!
taifunk
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mis on pildil?

Postitus Postitas taifunk »

KenKam kirjutas:aga kas sul on võtme peal keskluku nupud ka, et uksi kinni ja lahti teha? /.../
Täpselt nii on.
Vasta