Appi mis mu autoga juhtus.. :)

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
LAuRuS
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Juul 2012 20:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Appi mis mu autoga juhtus.. :)

Postitus Postitas LAuRuS »

tere. scrollisin siin foorumis ringi kuid ei leidnud või ei pannud tähele enda jamaga paraleelset juttu.

seega. mul juhtus max lampi täna selline asi et minu omega (96a 2.5 v6) kaotas rooli võimu ja ka kliima enam ei hakka tööle. keeran auto käima kuid kliima ei võta pilti ette. samuti seal keskkonsoolis ei tööta 12v auk, elektriline ruloo aga TC nupp töötab näiteks.. jäi siit silma et hoida off ja auto nuppe all siis pidi miski restart juhtuma? ei aidanud. enda mõtted rändavad kuskile releede või kaitsmete kanti ehk siis loodan kergemat teed pidi murest pääseda. igaksjuhuks et kui võikski olla releees asi siis juhtada ka milline see võiks olla. tean ainult milline on bensupumba relee :lol: see et roolivõim ära kadus see on suht teisejärguline. õhku võiks ju auto ikka tuppa puhuda.

ühesõnaga äkki kellegil on kogemust antud murega või oskab niisama juhatada õigemale teele sest ise ei teagi millest alustada. äkki konsooli ära võtma ja juhtmed üle vaatama vms..

Tänud ette!
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Appi mis mu autoga juhtus.. :)

Postitus Postitas raudpats0 »

LAuRuS kirjutas:tere. scrollisin siin foorumis ringi kuid ei leidnud või ei pannud tähele enda jamaga paraleelset juttu.

seega. mul juhtus max lampi täna selline asi et minu omega (96a 2.5 v6) kaotas rooli võimu ja ka kliima enam ei hakka tööle. keeran auto käima kuid kliima ei võta pilti ette. samuti seal keskkonsoolis ei tööta 12v auk, elektriline ruloo aga TC nupp töötab näiteks.. jäi siit silma et hoida off ja auto nuppe all siis pidi miski restart juhtuma? ei aidanud. enda mõtted rändavad kuskile releede või kaitsmete kanti ehk siis loodan kergemat teed pidi murest pääseda. igaksjuhuks et kui võikski olla releees asi siis juhtada ka milline see võiks olla. tean ainult milline on bensupumba relee :lol: see et roolivõim ära kadus see on suht teisejärguline. õhku võiks ju auto ikka tuppa puhuda.

ühesõnaga äkki kellegil on kogemust antud murega või oskab niisama juhatada õigemale teele sest ise ei teagi millest alustada. äkki konsooli ära võtma ja juhtmed üle vaatama vms..

Tänud ette!
kaitse nr 15.
keskmise rea keskel 30A kaitse. või alumise rea 20A kaitse.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3455
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Appi mis mu autoga juhtus.. :)

Postitus Postitas Rax »

Jep olen kogenud ja nagu ennist juba mainitud siis 100% kaitse rooli all.
56232754
LAuRuS
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Juul 2012 20:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Appi mis mu autoga juhtus.. :)

Postitus Postitas LAuRuS »

raudpats0 kirjutas:
LAuRuS kirjutas:tere. scrollisin siin foorumis ringi kuid ei leidnud või ei pannud tähele enda jamaga paraleelset juttu.

seega. mul juhtus max lampi täna selline asi et minu omega (96a 2.5 v6) kaotas rooli võimu ja ka kliima enam ei hakka tööle. keeran auto käima kuid kliima ei võta pilti ette. samuti seal keskkonsoolis ei tööta 12v auk, elektriline ruloo aga TC nupp töötab näiteks.. jäi siit silma et hoida off ja auto nuppe all siis pidi miski restart juhtuma? ei aidanud. enda mõtted rändavad kuskile releede või kaitsmete kanti ehk siis loodan kergemat teed pidi murest pääseda. igaksjuhuks et kui võikski olla releees asi siis juhtada ka milline see võiks olla. tean ainult milline on bensupumba relee :lol: see et roolivõim ära kadus see on suht teisejärguline. õhku võiks ju auto ikka tuppa puhuda.

ühesõnaga äkki kellegil on kogemust antud murega või oskab niisama juhatada õigemale teele sest ise ei teagi millest alustada. äkki konsooli ära võtma ja juhtmed üle vaatama vms..

Tänud ette!
kaitse nr 15.
keskmise rea keskel 30A kaitse. või alumise rea 20A kaitse.

Ja oligi kaitse. Suur aitäh info eest!!
Vasta