15. kaitse põleb läbi

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
mina
Tänanud: 0
Tänatud: 0

15. kaitse põleb läbi

Postitus Postitas mina »

Tere
Probleemiks siis see, et 15. kaitse põleb läbi iga mingi aja tagant. Vahetasin kaitsme ära sain sõita paar kilomeetrit põles läbi. Panin uue sõitsin pikemalt ei juhtunud midagi aga kui hakkasin paar tundi hiljem sõitma minema siis nii kui kiirendasin põles uuesti läbi.
Milles võib selline viga olla.
Autoks on 2000a. 2.0 100kw omega universaal
kris282
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 28 Jaan 2009 13:23
Asukoht: Põlvamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: 15. kaitse põleb läbi

Postitus Postitas kris282 »

Arvatavasti on kaitsetavas ahelas lühis või katkine juhe.
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 15. kaitse põleb läbi

Postitus Postitas Q-tok »

vaata aku koha all olevad juhtmed üle,sealt oli mul juhtmed purud ja lõi kaitsme läbi.
mina
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 15. kaitse põleb läbi

Postitus Postitas mina »

oskab keegi öelda kas generaatori ergutus tuleb läbi mingi ploki või tuleb otse läbi kaitsme pluss peale
ja tahaks teada mis asjad veel selle 15-da kaitsme all on
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 15. kaitse põleb läbi

Postitus Postitas Tim »

Autodatast sellised andmed...2000a.masinale ei olnud millegipärast kaitsmetest andmeid võimalik saada aga sain ´97a.100 kw kohta andmed,ehk on kasu.
Pilt
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Hagar
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 25 Veebr 2007 23:39
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 15. kaitse põleb läbi

Postitus Postitas Hagar »

Minul oli mõni aeg tagasi sama probleem. Kaitse nr. 15 andis pidevatl saba, vahetasin tugevmate vastu ja need samuti andsid otsad. Antud kaitse, minu autol (2,0L 16 V 100 KW 1997 a ) pani tööle jahutusventilaatori ja armatuuri näidikud. Suvel linnas sõites lõi selle kaitse läbi, lootsin siis sellega koju jõuda. Jahutus vent ei töötanud, armatuur pime ja nii ta lõi jahutusradika katki. Probleemiks oli minu autol kliimapumba juhtmete isolatsiooni läbikulumine ja lühis.
Vasta