k:Elekriline ruloo

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
Kasutaja avatar
Argo
Klubiliige
Postitusi: 384
Liitunud: 08 Jaan 2010 15:56
Asukoht: Läänemaa
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda

k:Elekriline ruloo

Postitus Postitas Argo »

Juhtus siis selline jama et tahtsin ruloo alla lasta (autoks opel omega b) aga kui ma nupule vajutasin siis ei juhtunud muud kui relee seal taga akna juures tegi klõpsu ja muud midagi ei juhtunud.
Äkki on kellegil sama jama olnud ning oskab öelda mis viga võib olla ise kahtlustan ,et äkki see mootor saba andnud :|
fallschirmjager
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: k:Elekriline ruloo

Postitus Postitas fallschirmjager »

mul oli ka mingi sarnane jama natuke liikus siis plärises mootor...võtsingi mootori vahelt ja kardin koguaeg yleval , oleks toonklaas taga viskaks kardina yldse minema...
Kasutaja avatar
Argo
Klubiliige
Postitusi: 384
Liitunud: 08 Jaan 2010 15:56
Asukoht: Läänemaa
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda

Re: k:Elekriline ruloo

Postitus Postitas Argo »

Plaanis ikka enda oma korda teha,tahtsin lihtsalt enne uurida ,et mis võiks viga olla äkki kellegil on olnud sama jama ja mis moodi on lahenduse leidnud :)
fallschirmjager
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: k:Elekriline ruloo

Postitus Postitas fallschirmjager »

pole isegi veel arusaand mis seda kammi teeb, mootori hammakad sees ilusti määrdega koos hambad kulunud pole kuigi hääl on selline...
ahti22
Huviline
Postitusi: 909
Liitunud: 17 Okt 2010 13:34
Asukoht: Türi
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: k:Elekriline ruloo

Postitus Postitas ahti22 »

Kasutaks veidi teemat ära.
Nimelt oleks vaja teada kus on FL omegal selle tagumise kaardina/ruloo autopoolne pistik.
Või ei olegi seda kõigil mudelitel juba tehase poolt paigaldatud.
1: Kui ei, siis kui kaugelt tuleb ise juhtmed vedada, et asja toimima saaks?
2: Ning mis värvi juhtmed sinna jooksevad?
Või on kellegil skeemi jagada antud süsteemi kohta.
Autoks siis 2001a Fl
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2718
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: k:Elekriline ruloo

Postitus Postitas Martin »

Hetkel diivanilt võin öelda nii palju.
Kui kaardin enam alla ei tule, siis põhjus on selles, et aku on maha käinud selle ajal, kui kaardin üleval oli.
Aitab ainul see, kui mootorile otse + ja - peale lasta, nii et kaardin alla tuleb. Siis juhe külge ja töötab jälle.

Pre'flil on juhe juhipoolse aknalaua all, umbes seal, kus on kõlari koht. 3 kontakti oli sellel pistikul vist. Juhtmestiku võin vaadata homme, ma just tegin ühe oomi puhtaks, millel oli tagumine kaardin, et homme kaalule viia.
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
ahti22
Huviline
Postitusi: 909
Liitunud: 17 Okt 2010 13:34
Asukoht: Türi
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: k:Elekriline ruloo

Postitus Postitas ahti22 »

Martink91 kirjutas:Hetkel diivanilt võin öelda nii palju.
Kui kaardin enam alla ei tule, siis põhjus on selles, et aku on maha käinud selle ajal, kui kaardin üleval oli.
Aitab ainul see, kui mootorile otse + ja - peale lasta, nii et kaardin alla tuleb. Siis juhe külge ja töötab jälle.

Pre'flil on juhe juhipoolse aknalaua all, umbes seal, kus on kõlari koht. 3 kontakti oli sellel pistikul vist. Juhtmestiku võin vaadata homme, ma just tegin ühe oomi puhtaks, millel oli tagumine kaardin, et homme kaalule viia.
Mul asi selles et ei olegi ennem kardinat olnud ning selle kardina mille sain seal on pistik kolme klemmiga kuid autol seda pole. Seal kõlari läheduses on üks pistik kuid see ei ole selline(mingid kaks imelikku juhet)
Vasta