Kesklukk...

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Kesklukk...

Postitus Postitas Westcoast »

Kuna mul auto ostmisest saati tagumine vasak uks ei tööta keerates ega puldist(kesklukk) siis mõtlesin et vaatan äkki oskan ise midagi korda saata, kakkusin polstri ära aga mina rohkem ei jaga sittagi ütleme ausalt, hoovad on paigas nii palju ta töötab, et kui nupu alla ise lükkad siis vähemalt lukustab aga miks ta puldist või keerates teistega koos ei sulge ei tea. Seega oleks vaja infot kes ja kus tegeleb kesklukkude ja auto signadega samuti, sest ka puldist uksed enam ei avane(ainult kui juhiukse august keeran võtmega siis toimib.(patareid said uued ikka mitte midagi)

Targemad vennad võiks kontakte jagada siia kes ja kus ning enamvähem mis hinda küsib ja ma läheks laseks asja korda teha, lisaks kui saaks ka juba siis signalisatsiooni paigaldada autole, sest olgem ausad kesklukk üksi on paras pullshit..
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
svenN

Re: Kesklukk...

Postitus Postitas svenN »

kaks viga siis võib esineda. juhtmed kuskilt lahti/katki vms või halvemal juhul keskluku mootor uksel õhtal. pigem ise kahtlustaks juhtmeid, see tavaliselt esmane viga. ja kui pult uksi lahti ei tee siis asi samuti juhtmetes. kas signa on ise peale pandud? soovitada võin sulle ,et hakka juhtmeid üle kontrollima kui muud asjad korras
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Re: Kesklukk...

Postitus Postitas Westcoast »

Ei signa nagu pole üldse seda tahaks nagu mingiaeg panna kui on asjapulki kuskil kes biiti jagavad :mrgreen:
Puldi puhul siis kus kohas võiksid need olulised juhtmed asuda? Päris kõiki uksi läbi käia pole mõtet või on tal mingi peakarp kah kuskil?
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
svenN

Re: Kesklukk...

Postitus Postitas svenN »

keskluku nn. juhtmoodul või mis iganes ta nimi ka ei ole asub juhi kõrvalistuja parema jala juures. võtad külje plastiku maha ja must kobakas hakkab paistma. ise kui omale autole signa panin siis lammutasin ka. aga kuna ma ei teadnud milllised on õiged värvid juhtmetel, signa panekuks, siis panin signa puldi uksed otse juhi ukse kesklukust. kuid asi toimub.
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Re: Kesklukk...

Postitus Postitas Westcoast »

Ah ei pe... kah sellega mina ise ei jaga seda biiti nii v naa nagu ma varemgi maininud olen ennem lihtlabane keretöö või mõni mootoriga kaasnev töö aga kui ma pole mingi elektroonika pasaga kokku kordagi elus puutunud siis ei oska ma sellega midagi peale hakata, seega ootaks siiski kontakte mul lihtsam visata mingi sott kuhugi ja lasta asi korralikult ära teha, et ka toimiks.
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
fallschirmjager

Re: Kesklukk...

Postitus Postitas fallschirmjager »

90% et vaja keskluku mootor vahetada.
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu

Re: Kesklukk...

Postitus Postitas Westcoast »

Mis hinnaklassis neid ka liikuda võiks? sest juhtmed on kõik omal kohal kui uurisin
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Kontakt:

Re: Kesklukk...

Postitus Postitas eedu32 »

Ukse sisse minev juhe puruks. Ehk siis sealt kus kerest juhtmed välja tulevad ja kummi kõri sees ukse sisse lähevad. Järgmiseks mootor . Päikest edaspidiseks
olzz
Huviline
Postitusi: 114
Liitunud: 15 Jaan 2006 17:22

Re: Kesklukk...

Postitus Postitas olzz »

Kui sul vajadus komplektse uksejuhtmestiku või mootorite järele siis kriba PM. Saan aidata.
Vasta