Võti kadunud

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Võti kadunud

Postitus Postitas grimreaper »

Mul juhtus selline asi, et ainus võti, mis autol oli kadus ära. Kas on kuidagi võimalik võtit kuidagi lasta teha, mingi koodi või millegi järgi? Oli mul tavaline võti, mingit immot ega pulti pole. Auto on 97nda aasta omega, 2.5td mootoriga. Probleem on suur, sest autot vaja ja seni olen ma jalamees.
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Võti kadunud

Postitus Postitas Q-tok »

Kas sul selline väike visiitkaardi moodi kaart on alles ,kus on Radio Code ja Key Code jpm? Sealt vaatad koodi ja lähed esindusse ja tellid uued,aga see võtab aega päris mitu nädalat tavaliselt.
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Võti kadunud

Postitus Postitas grimreaper »

Ma leidsin üles võtme. Päris palju vedas, oli lume alla mattunud, load olid ka seal juures. Käisin kelgutamas ja siis kukkusid kuidagi taskust välja. Käisin tolle mäe uuesti läbi ja songisin tolle lume seal korralikult läbi. Selline vedamine oli, et tuleb tähistada seda. Nüüd lähen lasen võtme järgi teha, et oleks varuvõti kogu aeg olemas. 200 krooni pidi olema võtme tegemine. Mul kahjuks ei ole toda kaardi ka alles, ei tea, mis oleks saanud, kui poleks üles leidnud võtit.
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Võti kadunud

Postitus Postitas Q-tok »

grimreaper kirjutas:Ma leidsin üles võtme. Päris palju vedas, oli lume alla mattunud, load olid ka seal juures. Käisin kelgutamas ja siis kukkusid kuidagi taskust välja. Käisin tolle mäe uuesti läbi ja songisin tolle lume seal korralikult läbi. Selline vedamine oli, et tuleb tähistada seda. Nüüd lähen lasen võtme järgi teha, et oleks varuvõti kogu aeg olemas. 200 krooni pidi olema võtme tegemine. Mul kahjuks ei ole toda kaardi ka alles, ei tea, mis oleks saanud, kui poleks üles leidnud võtit.
Siis sul vedas hästi. ;)
See uue tellmine mitmeid korda kallim, tavalist võtit saab jah hea odava hinnaga järgi teha ;) Niielt vedas! :)
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Võti kadunud

Postitus Postitas Tim »

Vedas jahh,see pole ainus juhtum kus võti üles leitakse,sügisel mingi aeg oli ka ühel foorumlasel sama mure.Ka võti kadunud ja pidi juba uut minema tellima aga leidis ikka võtme üles.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Võti kadunud

Postitus Postitas grimreaper »

Mul kadund juba teisipäevast saadik, aga täna tuli mõte alles otsima minna. Ja vedas, mingi 15minutiga leidsin lumeseest üles.
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Võti kadunud

Postitus Postitas reims86 »

Vabandust, et ühest teisest juhtumist räägin kuid, mina kündsin traktoriga ükskord põldu, mobla kadus ära kündmise käigus siis:D
Egas midagi hakkasin tagurpidi kündma ja oh imet, keeras mobiili ilusti välja mullasees:D
Oli sügaval maasees ja levi kah ei olnud.
Pärast tükkaega puhastamis ja toimis edukalt edasi kaua aega :D :D :D (NOKIA 5110)
Mr.Black
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Võti kadunud

Postitus Postitas Mr.Black »

Kas võtit luku järgi ei saa teha? Või on võtme sees mingi "info" digitaalselt? Loodan et ei saanud liiga segane :)
Sõbralik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Võti kadunud

Postitus Postitas Sõbralik »

Minul kadus eelmisel aastavahetusel võti ära ja uus läks esinduse kaudu koos võtme installeerimisega maksma 1800 krooni.
Vasta