Konditsioneeri mure

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
vwman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Konditsioneeri mure

Postitus Postitas vwman »

Nohh, lekib kusagilt , aga kust mitte ei leia üles. Vaakumisse tõmmates , hoiab ilusti tundide viis vaakumit.
aga gaas seisab sees kusagil nädala. 2 x värvainet sisse lasknud, aga mitte ei liea üles, kus kohas lekke koht asub.
Oskab keegi viidata tüüpilistematele kohtadele ?
ChrisDian
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas ChrisDian »

Ma loodan, et kõik omega konditsioneerid samasugused, muidu võin väga võssa panna. Aga pakun juhipool lanseroni või mis iganes selle asja nimi on, selle sees. Mulle öeldi et mul lekib sealt pärast poolt tundi nuuskuriga torkimist. neid torusid näha õieti ei ole. Paras jama koht ka remondiks. Kas keegi siit foorumist ka täidab..? tahaks kiiret ja korralikku tööd. Ei viitsi seda spetsalisti mula kuulata enam.
vwman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas vwman »

Tänud, lasen sealt otsida .

Minu tööjuures saab täita 40€ , aga meie põhitöö rohkem Mazdad ja Nissanid.
Aga Opeli täidame ka ära, pole probleemi
ChrisDian kirjutas:Ma loodan, et kõik omega konditsioneerid samasugused, muidu võin väga võssa panna. Aga pakun juhipool lanseroni või mis iganes selle asja nimi on, selle sees. Mulle öeldi et mul lekib sealt pärast poolt tundi nuuskuriga torkimist. neid torusid näha õieti ei ole. Paras jama koht ka remondiks. Kas keegi siit foorumist ka täidab..? tahaks kiiret ja korralikku tööd. Ei viitsi seda spetsalisti mula kuulata enam.
v6omega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas v6omega »

Minul lekkib näiteks pumba otsa tihend,huvitab kas keegi remondib neid :?
omega1996
Huviline
Postitusi: 356
Liitunud: 03 Veebr 2008 14:39
Asukoht: Viimsi Vald, Tammneeme Küla
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas omega1996 »

vwman kirjutas:Tänud, lasen sealt otsida .

Minu tööjuures saab täita 40€ , aga meie põhitöö rohkem Mazdad ja Nissanid.
Aga Opeli täidame ka ära, pole probleemi
ChrisDian kirjutas:Ma loodan, et kõik omega konditsioneerid samasugused, muidu võin väga võssa panna. Aga pakun juhipool lanseroni või mis iganes selle asja nimi on, selle sees. Mulle öeldi et mul lekib sealt pärast poolt tundi nuuskuriga torkimist. neid torusid näha õieti ei ole. Paras jama koht ka remondiks. Kas keegi siit foorumist ka täidab..? tahaks kiiret ja korralikku tööd. Ei viitsi seda spetsalisti mula kuulata enam.
Kus see su töökoht asub? Ja mis kellani lahti ja kas vaja aeg ka panna?
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas opelist »

v6omega kirjutas:Minul lekkib näiteks pumba otsa tihend,huvitab kas keegi remondib neid :?
Nemad vist peaks remontima http://www.diagnostika.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;
vwman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas vwman »

Pumpa pean ma ka endal kontrollima. See helendas küll, aga kuna sai jahutusvedeliku just ennem vahetatud ja "1" värisevate kätega valas tiba mööda, siis kahtlustan, et see pump mul ei leki. Aga eks ma otsin .
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas opelist »

vwman kirjutas:Pumpa pean ma ka endal kontrollima. See helendas küll, aga kuna sai jahutusvedeliku just ennem vahetatud ja "1" värisevate kätega valas tiba mööda, siis kahtlustan, et see pump mul ei leki. Aga eks ma otsin .
Jahutusvedelikku valatakse ju teiselt poolt... :roll:
Tradistisooniline lekkekoht on siiski pumba võlli tihend.
vwman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas vwman »

opelist kirjutas:.
Jahutusvedelikku valatakse ju teiselt poolt... :roll: Tradistisooniline lekkekoht on siiski pumba võlli tihend.[/quote]

Mul tuleb jahutusvedelik trassist, püstoliga , tilkuv püstol tõmmati risti üle mootori.
Huvipärast võiks pumba lahti lammutada, huvitav kas Eeestis tihendi komplekti eraldi osta ka saab ?
Ebay-st saab vabalt tellida, aga ei viitsi 2 nädalat ka nagu higistada
Laki Auto müüb Supercool toodangut, seal on mingi "leak stop" , huvitav kui suure lekke see kinni paneb ?
ChrisDian
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas ChrisDian »

Keegi võiks proovida seda lekkepeatajat ja märku anda kas aitab. :D
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas Tim »

Olen ühe harrisoni kompressori lahti võtnud,seal 5(vist oli nii palju)kolbi sees ja neid aetakse ringiratast üles-alla pumpama.Lahtivõtmise põhjus oli kulunud vabajooksu laager ja samuti lekkis võlli simmerling.Päris simmerlingiks seda küll pidada ei saagi,pigem siiski tugevdusega O-rõngas tihend.
Kas nö.lekkestop seda asja pidama saab,selles julgen kahelda.
Lähiajal plaanis vajalikkude uute tihendite tellimus sisse anda,ju siis näeb mis asi maksma läheb.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas Tuju »

Mul üks GM originaal tihend olmas, jäi järgi kuna auto millel plaanisin vahetada sai enne maha müüdud.
Hinda täpselt ei mäleta aga 200-300 eegu vahel oli, kui huvi siis võin ära müüa.
Kiiret pole aga jõudma peab !
Asjamees
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 30 Okt 2007 22:46
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas Asjamees »

Mul oli radiaator katki. Lammutusest sain uue radika ja ühtlasi täitsid ära ka. Aasta on juba vastu pidanud.
vwman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas vwman »

Nii vahepeal sai veel värvainet sisse.
Juhul kui pumba juurest lekkib, siis peaks see sealt ju näha ka olema ? Mul ei peaista sealt endiselt ühtegi leket ja krt aru ma ei saa , kus kohats lekib.
Tuju
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 15 Apr 2009 22:18
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Konditsioneeri mure

Postitus Postitas Tuju »

Omal oli sama jama, sai otsitud leket värvaine ja lambiga aga ei leidnud kuskilt täitsin ära ja mõne nädalaga oli tühi siis hakkasin põhjalikumalt otsima ja tuli välja, et radikas terves ulatuses mikropragusi täis. Uuri lähemalt radikat ja ventiilid soovitaks ka uute vastu ära vahetada, Forsis täitsa olemas.
Kiiret pole aga jõudma peab !
Vasta