Omega b 2,5 2000 aasta kehvad tuled

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
Vasta
wummi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Omega b 2,5 2000 aasta kehvad tuled

Postitus Postitas wummi »

Lähi ja täistuled mõlemad kehvakesed. Pimedas lähituledega kurvi minnes on ikka väga kamikaze tunne, eriti kui keegi vastu juhtub tulema.
Ühel tulel on kondents tule klaasi all.
Kas xenon pirnid väsivad kuidagi ära?
Mida teha kaugtuledega?
Kompuutris veateade Low Beam FLD/Vision.

Teab keegi mõnda spetsialisti?
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Omega b 2,5 2000 aasta kehvad tuled

Postitus Postitas mardus72 »

wummi kirjutas:Lähi ja täistuled mõlemad kehvakesed. Pimedas lähituledega kurvi minnes on ikka väga kamikaze tunne, eriti kui keegi vastu juhtub tulema.
Ühel tulel on kondents tule klaasi all.
Kas xenon pirnid väsivad kuidagi ära?
Mida teha kaugtuledega?
Kompuutris veateade Low Beam FLD/Vision.

Teab keegi mõnda spetsialisti?
Vanast foorumist abi arhiiv/viewthread.php?tid=5543" onclick="window.open(this.href);return false;
Tõenäoliselt sul näitavad liiga maha ja regulli andur ei tööta.
Veel,et xenonid väsivad küll ära st.et nad pole igavesed nad ei põle korraga läbi,vaid hakkavad lihtsalt järjest kehvemat ja kehvemat valgust andma kuni ükskord kustuvad sootuks ära.
Minu xenonidega on öösel küll suht päev ees. :)
Kas sul on orig. hella omad või järelturu omad ehk depo
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
broadcast
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega b 2,5 2000 aasta kehvad tuled

Postitus Postitas broadcast »

Mul kah regulaator andis saba, ühel hetkel võttis lihtsalt tuled värelema üles-alla ja xenonid nüüd näitavad ette maha. Tean mis tunne sul on kurvi sõites pimedas. :| Samas täistuled on mul perfect ning näitavad väga hästi. Mul viskas kirja Leuchtweite Fahrlicht, mis peaksi sinu kirja saksakeelne vaste olema. Vist.
Silla andurid vaatasin üle, tõenäoliselt tuleb millalgi xenoni kõrgusregulaatori vahetus ette võtta...
wummi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega b 2,5 2000 aasta kehvad tuled

Postitus Postitas wummi »

Tere. Tuled on Hella omad. Too regulaatorite ja andurite teema käib mul kahjuks üle pea.
Kuidas aru saada et silla andurid tuksis on ja kust soodsalt kõrgusregulaatorit otsida?

Need jubinad mis reguleerivad tulesi mõjuvad vist ainult kaugtuledele, proovin neid vähe mudida, aga kas kaugtuledesse võib xenonid panna (H7 peaks vist olema)?

Lugesin foorumist et xenonid on 4300 ja 6000. Üks kiidab ühte teine teist. Ilu otsin naisterahvastes, seega tuled võiksid eelkõige valgustada:) Mida soovitate?

Tänan neid kes juba kaasa mõtlesid.
broadcast
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega b 2,5 2000 aasta kehvad tuled

Postitus Postitas broadcast »

Mulle on räägitud, et kõige paremini valgustab teed xenonid vahemikus 4000-5000K, ehk siis 4300 on parem. Endalegi sai ostetud sama. (900.- tükk :( ) No ma esimese hooga kartsin, et see silla peal hoob on munakust välja tulnud ja tuled vastu maad aga tundusid ok olevat... Ehk siis jääb üle tulede juures see regulaator.

Kõrva on jäänud, et kõrgusregulaator maksab ca sinna 1300-1500.- kanti, täpselt ei oska öelda. Ise seda niipea vahetama ei hakka.
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega b 2,5 2000 aasta kehvad tuled

Postitus Postitas Omega3 »

Kõige parema valguse tagab xenon 4300k.
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega b 2,5 2000 aasta kehvad tuled

Postitus Postitas opelist »

wummi kirjutas:Need jubinad mis reguleerivad tulesi mõjuvad vist ainult kaugtuledele, proovin neid vähe mudida, aga kas kaugtuledesse võib xenonid panna (H7 peaks vist olema)?
Seaduse järgi ei või, samas politsei vaevalt nokkima tuleb, omaette küsimus on TÜV, sõltub ülevaatajast.

Väike võrdlusmoment värvitemperatuuri ja valgusjõu osas:

4300K - 3100lm
6000K - 2900lm
8000K - 2500lm
10000K - 2300lm
12000K - 2100lm

Halogeenpirni valgusjõud on ca 1000lm
wummi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega b 2,5 2000 aasta kehvad tuled

Postitus Postitas wummi »

Tere. Küsin veel selle kondentsi kohta. Ühe tule klaasi all kondents. Kuivema ilmaga suvel kuivab ära, aga nt praegu üks tuli seest täitsa jääs. Ühes foorumis oli juttu tule klaasi eemaldamisest, kas on võimalik, et kuskil seal on mingi pragu sees või on veel urkaid kust niiskus sinna sisse pääseks.

Kas keegi oskaks soovitada mõnda kohta Pärnus vüi Tartus kus saaks uurida tuledekorrektori, andurite korrasolekut ja vajadusel vahetamist.
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega b 2,5 2000 aasta kehvad tuled

Postitus Postitas Q-tok »

wummi kirjutas:Tere. Küsin veel selle kondentsi kohta. Ühe tule klaasi all kondents. Kuivema ilmaga suvel kuivab ära, aga nt praegu üks tuli seest täitsa jääs. Ühes foorumis oli juttu tule klaasi eemaldamisest, kas on võimalik, et kuskil seal on mingi pragu sees või on veel urkaid kust niiskus sinna sisse pääseks.

Kas keegi oskaks soovitada mõnda kohta Pärnus vüi Tartus kus saaks uurida tuledekorrektori, andurite korrasolekut ja vajadusel vahetamist.
Mul läks kah ühe tuleklaas seest märjaks,võtsin fööniga soendades klaasi pealt maha,see tatt seal hästi sulatatav.Puhastasin lapiga ära,silikoniga üle ja pühkisin uuesti ära.Panin klaasi korralikutl tagasi ette ja korras.
Vasta