Plaan soetada...

Informatsiooni omega varuosade kohta. Kust saab ja mida saab.
Vasta
Omega
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 22 Mai 2013 22:19
Asukoht: Võru maakond
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Plaan soetada...

Postitus Postitas Omega »

Jõudu..olen siis jõudnud sinna maale kus mu diisel ei vääri enam mingit tunnustust ja rahasüsti:D Plaan jääda truuks omegale aga siis benuskas järgmisena..jäi silma see masin siin http://www.auto24.ee/used/1751282" onclick="window.open(this.href);return false; mis arvate mootorist jms..mida selle mudeli puhul silmas pidada?
Eksimine on inimlik'' ütles siilike, ning ronis kaktuse otsast alla.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Plaan soetada...

Postitus Postitas Tim »

Mootoril pole häda midagi kui korras on...sama mootor mis 100kw'sel aga pikem kolvikäik(sealt ka natuke suurem töömaht),plokikaan sama,2.0L võrreldes natuke sitkem(185Nm ->205Nm).
Mina olen enda masina mootoriga rahul küll,möödasõidud saab 5.käiguga tehtud(ei ole eriline "süstik"ja möödasõitja muidu,kulgen rahulikult) ja bens.kulu maanteel 6,5-7(hiljutine Tartu reis näitas sedasi).

Muud erilist pole midagi jälgida,rooste olemasolu ja veermik.Omega nagu omega ikka.
Esisild(õõtsaharkide puksid) ja tagartastel külgaklded/kokkujooksud(et rehvidel ääri poleks ära kulutanud).

Mine vaata üle ja proovisõidud tee kuskil kehvemal teelõigul(kui võimalik),kuuleb veermiku korrasoleku kohe ära :lol:
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Alaripri
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 28 Veebr 2013 18:08
Asukoht: Haapsalu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Plaan soetada...

Postitus Postitas Alaripri »

See konkreetne Omega on pikalt müügis olnud. Mitte, et see midagi halba kohe peab tähendama aga lihtsalt teadmiseks. Kontrolli ikka hoolega masin üle, hind on kuude kaupa 1500'lt 1100 peale langenud. Kui leiad vigu tingi veel 100 alla, 1000 euri eest on seal autot küll ja veel ma usun.
Omega
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 22 Mai 2013 22:19
Asukoht: Võru maakond
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Plaan soetada...

Postitus Postitas Omega »

See suht ainuke variant mida nagu leidsin selle raha eest...enda disla no kui raha alla panna saab korda aga kas see ennast ära tasub..vigasid on ikka kamaluga tekkinud...olen püüdnud küll järje peal hoida aga no muu elu tahab ka elamist ja ei jätku seda füüri igale poole..
Ei hakka siia uut postitust tegema küsin niisama muuseas ,et kuidas te neid autosid nagu varuosadena müüte..olen aru saanud et maha kanda lambist ei saa vaja lammaritõendit vms..selle saab aind siis kui auto tevikuna viia neile..kas te siis nagu kannate neid ajutiselt maha või kuidas see asi käib..mõnel neid omegaid palju varuosadeks kõiki ometi ei kindlustata vms..samas ei taha ka mingit kindlustust teha masinale millest vb aind kere alles..tean et varuosadena müües tuleks kasulikum..aga ei tea kuidas ma ta siis enda nimelat hiljem minema saaksin..
Eksimine on inimlik'' ütles siilike, ning ronis kaktuse otsast alla.
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Plaan soetada...

Postitus Postitas raudpats0 »

lammutada saab küll aga kerenumbrid tuleb kuusakoskis maha kanda ja tollr tõendiga pärast ark numbrid arvelt maha
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
ahti22
Huviline
Postitusi: 909
Liitunud: 17 Okt 2010 13:34
Asukoht: Türi
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Plaan soetada...

Postitus Postitas ahti22 »

Omega kirjutas:See suht ainuke variant mida nagu leidsin selle raha eest...enda disla no kui raha alla panna saab korda aga kas see ennast ära tasub..vigasid on ikka kamaluga tekkinud...olen püüdnud küll järje peal hoida aga no muu elu tahab ka elamist ja ei jätku seda füüri igale poole..
Ei hakka siia uut postitust tegema küsin niisama muuseas ,et kuidas te neid autosid nagu varuosadena müüte..olen aru saanud et maha kanda lambist ei saa vaja lammaritõendit vms..selle saab aind siis kui auto tevikuna viia neile..kas te siis nagu kannate neid ajutiselt maha või kuidas see asi käib..mõnel neid omegaid palju varuosadeks kõiki ometi ei kindlustata vms..samas ei taha ka mingit kindlustust teha masinale millest vb aind kere alles..tean et varuosadena müües tuleks kasulikum..aga ei tea kuidas ma ta siis enda nimelat hiljem minema saaksin..
Jupid keerad auto küljest maha ning palja kere viid vanarauda, kus antakse paber et auto lammutatud ning siis juba sammud ARK- i koos auto dokumentide, numbrite ning lammutusest saadud tõendiga.
Kasutaja avatar
Faric
Klubiliige
Postitusi: 1295
Liitunud: 19 Juul 2012 22:56
Asukoht: Tartu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Plaan soetada...

Postitus Postitas Faric »

Kui rauda kere viid siis annad dokud sinna ja asi jokk, edasi ei pea kuhugi viima, kuid hetkel vist komplekseid isendeid kuskil vastu ei võeta, vist mingi suve alguse värk.
FL 2.5DTI 680TLG, FL TDS 457BCI, FL 2.2i
X5 E53 3.0D 314TNB
W202 c200 2.2TDI 099MFM
LC HJ60 27ZMJ
Plus Mõned korralikud Sierrad
KollaneKass
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Plaan soetada...

Postitus Postitas KollaneKass »

Tere!

Plaan soetada endalegi Omega. Plussidest ja miinustest ma üldiselt tean. Konkreetselt pole kursis sellise mootoriga nagu seda on 2.2 88kw ja manuaal, atm seda polegi :D ju, aga see selleks. Tahaks teada ,mis on põhilised head ja vead 2,sel 88kw mootoril. Niipalju kui internetis ringi vaadanud olen, siis ökonoomsus on esimene, mis meelde jääb, kuskilt lugesin et ka vastupidavam ja lollikindlam kui 2,5ne. Proovisõitu tehes tundus 2,2 88kw kuidagi "uimasevõitu", aga see võis ka petlik olla ,sest igapäeva liikur on senini olnud V6 bensukas. Jagage oma kogemusi selle mootoriga. Hetkel on silmapiiril see auto : http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html" onclick="window.open(this.href);return false;

põhilised olid iluvead,veermik läbis kontrolli ja oli ok-esisild korras, mootor ka esmapilgul täiesti ok, muud kontrollida ei jõudnud. Aga mida tuleks kõige rohkem sellise isendi ostul jälgida? Ja mida konkreetselt sellest autost arvata varustuse ja hinna suhe jms...
Omega
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 22 Mai 2013 22:19
Asukoht: Võru maakond
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Plaan soetada...

Postitus Postitas Omega »

NO mul oli siis pm sama mootoriga masin,2.0 TDI 74 kw , mootor on sama neil pm.. Igatahes mul ei joppand asi oli ikka halb sai maha müüdud...aga mudu kui leiad korralikult hooldatud masina siis peaks kõik ok olema..eriti vaata vaakumid asjad üle,kindlasti turbo ja kütuse süsteemi ehitus....mul oli sinna ikka korralik jama kokku ehitatud...lõppes see sellega, et küte allavajumise tagajärjel sain ma käima aind tõmmates..pluss käivitus talvel oli null jne..igatahes sain hooratud asja endale toona... aga mudu jah need mootorid pidid head ja lollikindlad olema kui nende eest on hoolt kantud..kiiirenduse koha pealt jah ega seal suurt tõmmet pole,kere raske ...rohkem tuleb esile mugavus,mahutavus ja ökonoomsus;)
Eksimine on inimlik'' ütles siilike, ning ronis kaktuse otsast alla.
Vasta