Millist opelit osta?

Informatsiooni omega varuosade kohta. Kust saab ja mida saab.
Vasta
Omega-98a
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 29 Sept 2009 00:18
Auto: Peugeot 307 1.6l 80kw; Citroen C4 GP 1.6HDi 80kw
Asukoht: Ääsmäe (Saue vald)
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Millist opelit osta?

Postitus Postitas Omega-98a »

Tere!
Tahan omale soetada mingi hea opeli mida oleks suht odav pidada igat pidi nii pidevad kui harvemad kulutused. Kuna olen alles lõppetamas kooli ning hakkan vaatama kuhu saaks tööle siis oleks vaja autot mis ei röövi rahakotti tühjaks. Äkki oskate soovitada millist opelit vaadata (mis aasta, mootor jne.) mis head ja vead.

Olen tänulik kõigile vastajaile!
GM Tech2 & Lexia 3-ga seadmetega diagnostika ja programmeerimise võimalus.

Tel nr. 58 147 316
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Millist opelit osta?

Postitus Postitas Omega3 »

Omega-98a kirjutas:Tere!
Tahan omale soetada mingi hea opeli mida oleks suht odav pidada igat pidi nii pidevad kui harvemad kulutused. Kuna olen alles lõppetamas kooli ning hakkan vaatama kuhu saaks tööle siis oleks vaja autot mis ei röövi rahakotti tühjaks. Äkki oskate soovitada millist opelit vaadata (mis aasta, mootor jne.) mis head ja vead.

Olen tänulik kõigile vastajaile!

Tere,kuna see omaega klubi siin,soovitaks ikka vaadata omegat:)Heas suur ning mugav auto,odav osta,odav üleval pidada..kui väga ralli mees ei ole siis mootori koha pealt soovitaks 2,0(85kW) või 2,0 (100kW).Tahad et omega veel mugavam,siis automaatkast ning veelgi mahkukamat siis universaal kere.Miinuseks võib jah rooste lembus,kuid kui leiad korraliku kerega isendi,sellisel juhul tark valik.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Millist opelit osta?

Postitus Postitas Tim »

Omega3 kirjutas:Miinuseks võib jah rooste lembus,kuid kui leiad korraliku kerega isendi,sellisel juhul tark valik.
Just...aga isegi algusaastate omega b´d on teinekord väga heas seisukorras(kere),tehniline pool on lihtsamini tehtav(nt koliseva veermiku remont).Ja mootorite kohapealt soovitan isegi neid 2L jõuallikaid vaadata,kui just hea tuttava käest ei saa korralikku(hooldus-remondi ajalooga) v6´te.
Nö.pommikindel valik on 85kw jõuallikas aga natuke jõuetu pidi olema.Tee proovisõit ja otsustad siiski ise.

Tüüpvigadest räägime siis kui masin käes :lol:
Edu omega otsingutel!
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Kasutaja avatar
wautzer
Üldmoderaator
Postitusi: 272
Liitunud: 11 Dets 2009 14:10
Auto: Opel Omega FL
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Millist opelit osta?

Postitus Postitas wautzer »

ärge naljatega oma pintsli leotaijtega poisid! kui tahad ikka jõulist ja ökotmasinat , vali ikks Diisel! UUSI Häid ja korraliku hinnaga juppe saad minu käest!!!

Tervitusega: wautzer
Chip Tuning DPF/EGR OFF 58576668Tallinn
Vasta