mootor ei t66ta

Siia kogunevad õpetused/juhised omegate kohta. Nii ka võõrkeelsed
Vasta
sonsuman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

mootor ei t66ta

Postitus Postitas sonsuman »

autoks siis 97 aasta 2,0 16 ecotec
vahetatud on v2ndaandur uue vastu. Ja proovitud v6i vahetatud on tyhik2igu motor, gaasi asendi andur, 6hulugeja ja veel m6ned andurid.
s2de on korralik olemas, kytust tuleb ka nagu peale aga mitte yks mats motor ei tee. vaevaliselt k2ivitub ainult siis kui tyhik2igu mootoril pistik lahti yhendada agaj6udu absull pole ja t66tab ka heal juhul kuni motor soojaks l2heb.
Tegin kirjaklambri testi ja sain j2rgmised veakoodid:
0505 aidle air controlvoltage low or high(c29)
1230 power supply relay secondary circuit voltage low(c03)
1502 immobilaiser no signal (c5)
0100 mass airflow sensor voltage low or high
0120 throttle position sensor voltage low or high
ma ise olen hakanud kahtlustama et mingi juhtme jama on aga siiamaani ei ole kahtlast kohta yles leidnud. ja selles olen ka suht kindle et immo eemaldatud ei ole.
kui kellegil on sarnast probleemi esinenud v6i lihtsalt oskab aidata, oleks v2ga t2nulik.
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor ei t66ta

Postitus Postitas petzp »

1230 power supply relay secondary circuit voltage low - see võib olla juurpõhjus. Vaheta välja, kasvõi prooviks PCM relee, mis asub kolmnurkses releekarbis ja on lillat värvi. Teine lilla relee on bensupumba oma. Oled bensupumba korrasoleku suhtes kindel?
sonsuman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor ei t66ta

Postitus Postitas sonsuman »

petzp kirjutas:1230 power supply relay secondary circuit voltage low - see võib olla juurpõhjus. Vaheta välja, kasvõi prooviks PCM relee, mis asub kolmnurkses releekarbis ja on lillat värvi. Teine lilla relee on bensupumba oma. Oled bensupumba korrasoleku suhtes kindel?
bensupump t66tab, kapoti alt voolab minu arust korralikult peale kui voolik lahti yhendada.
Kontrollisin releed ka yle, vool j6uab peale ja relee kl6psub nagu peab.
meduus
Huviline
Postitusi: 530
Liitunud: 23 Sept 2009 15:59
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor ei t66ta

Postitus Postitas meduus »

See ei peaks voolama vaid survega tulema.
Kui näppu jõuad ees hoida vabalt siis pump nõrgake juba.See pole just õige viis kontrollida aga kui survekella pole käib kah.
Sõidukite kliima/ konditsioneeri täitmine ja kontroll Tallinnas.

56997null0seitse
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor ei t66ta

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

100kw on olnud selline juhus kui bensupump küll töötas, surve oli lahja ja kuvas immo viga.Pump sai ära vahetatud ja viga ka kadus.Mõistlik oleks seda masinat juhtme otsa panna korra vead kustutada ja siis uuesti jälgida, mis tulema hakkab sealt...Bensiinifiltit võid kontrollida ja bensiinipaagi korgi lahti keerata käivitamise ajal.
Väntvõlliandur kontrolli multimeetriga kindlasti üle need uued poest on streikinud või mitte töötanud, takistus puudu st mähis puruks.
Kindlasti veendu, et see andur oleks sobilik sinu masinale.
Kui Sul säde on, küte on norm ja pauku ei tee siis on küte ja säde valel ajal vales kohas mingi kotermann sees.Kontrolli ka süütejuhtmete järjekord üle.
sonsuman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor ei t66ta

Postitus Postitas sonsuman »

Omega Sport Packet kirjutas:100kw on olnud selline juhus kui bensupump küll töötas, surve oli lahja ja kuvas immo viga.Pump sai ära vahetatud ja viga ka kadus.Mõistlik oleks seda masinat juhtme otsa panna korra vead kustutada ja siis uuesti jälgida, mis tulema hakkab sealt...Bensiinifiltit võid kontrollida ja bensiinipaagi korgi lahti keerata käivitamise ajal.
Väntvõlliandur kontrolli multimeetriga kindlasti üle need uued poest on streikinud või mitte töötanud, takistus puudu st mähis puruks.
Kindlasti veendu, et see andur oleks sobilik sinu masinale.
Kui Sul säde on, küte on norm ja pauku ei tee siis on küte ja säde valel ajal vales kohas mingi kotermann sees.Kontrolli ka süütejuhtmete järjekord üle.
kle t2nud, eks ma kontrollin neid asju ja kas sul on kogemust OP-COM diagnostikaseadega, et on see asjalik? Telliks 2ra kui on, sest mul kusagile remondikotta masinat keeruline saada. Ja eks see kuluks tulevikus ka 2ra.
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor ei t66ta

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Omad asjad saad aetud selle op com juhtmega
sonsuman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor ei t66ta

Postitus Postitas sonsuman »

Omega Sport Packet kirjutas:Omad asjad saad aetud selle op com juhtmega
tervist, sain omale selle juhtme kätte ja niipalju sain targemaks, et mul see P1230 power supply relay secondary circuit voltage low-not present lööb veateateks. Oskad õelda, mida see relee käitab\juhib?
sonsuman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor ei t66ta

Postitus Postitas sonsuman »

petzp kirjutas:1230 power supply relay secondary circuit voltage low - see võib olla juurpõhjus. Vaheta välja, kasvõi prooviks PCM relee, mis asub kolmnurkses releekarbis ja on lillat värvi. Teine lilla relee on bensupumba oma. Oled bensupumba korrasoleku suhtes kindel?

tervist, sain omale selle juhtme ja niipalju sain targemaks, et mul see P1230 power supply relay secondary circuit voltage low-not present lööb veateateks. Oskad õelda, mida see relee käitab\juhib?
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor ei t66ta

Postitus Postitas petzp »

Sellest lillast releest läheb ajule toide peale. Proovi teise releega asendada. Muud andurite vead on juba sellest sõltuvad.
sonsuman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor ei t66ta

Postitus Postitas sonsuman »

petzp kirjutas:Sellest lillast releest läheb ajule toide peale. Proovi teise releega asendada. Muud andurite vead on juba sellest sõltuvad.
tänud info eest, homme lähen uurima seda asja. Aga selline asi ka veel, et mul see arvuti ei taha hästi ühenduses püsida ajuga, kas see võib tähendada, et aju läbi? Samas siis ta ei tohiks vast üldse ühendust saada või mis. Ma lugesin teistest foorumitest ja seal räägiti aju massipuudusest, aga on tal siis eraldi massijuhe kusagil? Aga egk homme saab targemaks.
sonsuman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mootor ei t66ta

Postitus Postitas sonsuman »

Sain mootori kenasti käima. Paagis oli üks vooluk lihtsalt reppand. Uus voolik ja korras. Aga tänud kõigile kes nõu andsid.
Vasta