K:Vaakumvoolikud

Siia kogunevad õpetused/juhised omegate kohta. Nii ka võõrkeelsed
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Vaakumvoolikud

Postitus Postitas kait »

Omega Sport Packet kirjutas:Kait kas mootoriruumi poolset vaakumskeemi ka on?
Nagu ma juba eelnevalt ütlesin, et ei suuda ma sellest tehnilisest seda kuskilt välja võtta, ainult Y25DT oma leidsin. See TIS on ikka kohati nii keeruliseks tehtud et oioi.....
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Vaakumvoolikud

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Ok.


Tänud Sulle Kait:)

Õlled on külmas igatahes


Samas mootoriruumi osa võib ka ise valmis joonistada
urmo1989
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Vaakumvoolikud

Postitus Postitas urmo1989 »

Selline mure kapotialuse vaakumiga(2.5 v6) hakkasin kaane tihendit vahetama, Mäletan et võtsin ainult ühe vaakumi lahti aga järsku olid kõik ette minevad voolikud lahti.
Eest poolt lugedes sain aru, et seda skeemi ei leitud, aga ehk midagi kusagilt kellegi on.
Ette tänades Urmo.
celerond
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Vaakumvoolikud

Postitus Postitas celerond »

hei!

See et kui vajuan siseõhu peale siis vaakumklapp läheb kinni ja enam lahti ilma abita ei tule ..

kas sellest ei või olla et tegin selle nupuga jama (vist ühendasin neid led valest vms ) ..ja kui sisse lülitan siis kaob nupu tausta valgus ära..vms


See ei häiri kedagi kuna iseenesest töötab kõik..aga jäin just mõtlema äkki see on süüdi ?! võimalik ?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Vaakumvoolikud

Postitus Postitas Tim »

Nupust juhid magnetklappi ja siis omakorda vaakum majandab õhuklappi liigutava vardaga.Ei usu et ledi paigaldamisega asi jamama hakkas.Samas-kas ennem töötas siseõhu klapp laitmatult?
Tõenäoliselt käib midagi seal varda/klapi vastu ja avanemine on vaevaline.Mul oli sama jama,klapp kinni läks aga ei avanenud igakord,lõpuks avastasin et mürasummutus mati serv oli vastu klappi liigutavat varrast.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
celerond
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Vaakumvoolikud

Postitus Postitas celerond »

Tim kirjutas:Nupust juhid magnetklappi ja siis omakorda vaakum majandab õhuklappi liigutava vardaga.Ei usu et ledi paigaldamisega asi jamama hakkas.Samas-kas ennem töötas siseõhu klapp laitmatult?
Tõenäoliselt käib midagi seal varda/klapi vastu ja avanemine on vaevaline.Mul oli sama jama,klapp kinni läks aga ei avanenud igakord,lõpuks avastasin et mürasummutus mati serv oli vastu klappi liigutavat varrast.
Ma ei tea..

Lihtsalt hakkasin uurima ja tuli välja et minul ka see jama -.-

Seda ma ilmselt lammutama küll ei hakka ...ei vajuta lihtsalt siseõhu ringluse peale :idea:
Vasta