Lagin kapoti all, Omega 2.5 bensiin 1995, automaat

Kõik asjad mis on seotud mootoritega nii diisel kui bensiin ja gaas.
Vasta
mroots
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lagin kapoti all, Omega 2.5 bensiin 1995, automaat

Postitus Postitas mroots »

Tere,

Mure siis selline et tühikäigul tuleb juhi poolt (vasakult) kummalist laginat. Sai täna vahetatud just mootori õli ja soojast peast oli lagin oluliselt vaiksem. Kui auto oli seisnud umbes 2 tundi ja käima panin oli taas kord kapoti alt. Kindlasti on sellel autol veel vahetamata roolivõimu õli, samas lagin on kuulda ka ilma rooli puutumata.

Oskab keegi ehk soovitada Tartus mõnda pädevat mehaanikut kes pilgu peale viskaks ja ütleks kust see lagin tuleb, kas mootorist või kusagilt mujalt ja selle lagina suudaks ka likvideerida.

Martin

PS! Vahetamata ja üldse lahti võtmata on süüteküünlad - laginaga ei tohiks samas neil mingit seost olla.

Martin
ripclaw
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 16 Jaan 2009 18:07
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Lagin kapoti all, Omega 2.5 bensiin 1995, automaat

Postitus Postitas ripclaw »

VB ma panen nüüd väga pange aga äkki on tõukurid mis seistes õlist tühjaks valguvad?
Ja peale auto mingiaegset töötamis uuesti täituvad vms?
mroots
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Lagin kapoti all, Omega 2.5 bensiin 1995, automaat

Postitus Postitas mroots »

Võivad jah tõukurid olla, samas nende kontrollimine pole päris nii 5 minuti töö. Auto sai just uue õli, Castrol 5W-40 ja pesu 15 minti pesuõliga, enne seda oli platsil kah õli vahetatud, arvatavasti samal põhjusel, aga ei tea mis sinna sisse pandi, väga ilus ta välja ei näinud. Võimalik et tõukurid on umbes sest enne seda on õlivahetus lastud pikalt üle joosta.

Käisin siin Tartus DIA diagnostikast läbi täna hommikul, tüüp vaatas peale korraks ja ütles et tõukurid kindlasti ja oli ka minu arvamusega nõus. Eks ma siis kärutan mõnda aega selle vedela täissündiga ringi. Kui nädalavahetusel küünlad+roolivõimu õli, käigukasti õli, hammasrihm + rullikud vahetatud saab siis äkki läheb ka mootori töö paremaks, praegu väristab natukene.

Martin
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Lagin kapoti all, Omega 2.5 bensiin 1995, automaat

Postitus Postitas Q-tok »

Ka mina pakun tõukureid.
Vasta