Opel Omega 2.5Td 97a.

Klubi külastajate autod. Nendest pildid ja info.
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 5 korda

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas vivaldi »

Vedrud lihtsalt rohkem kasutust näinud kui sõit pehmem.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas grimreaper »

Mugavam, mitte lihtsalt pehme. Ei oska keegi siis öelda kuidas seda aru saaks?
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas grimreaper »

Kahju, et keegi vedrustuse koha pealt aidata ei oska. Tahaks autot veel mugavamaks saada. Võibolla tollel omegal oligi vedrustus rohkem sõitu näinud, aga oli palju mugavam aukude peal sõita.
Aga mul nüüd uus jama :(.
Tagumine ukseliist kukkus ära jälle küljest. Oli ta kinni mingisuguse silikoonliimiga, kuid talvel läks sinna niiskus vahele, ja jäätudes paisus ja tuli lahti jälle. Olen siit lugenud, et mõned panevad liistu kinni kahepoolse teibiga. Missugune see teip veel olema peab. Mul kukkus seinakell ka alla kahepoolse teibiga, kuidas see liist siis peaks veel püsima. Liistude kohta küsiks, et kas facelifti liistud sobivad vanemale omegale? Et kas just kinnitused sobiksid.
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas Q-tok »

grimreaper kirjutas:Kahju, et keegi vedrustuse koha pealt aidata ei oska. Tahaks autot veel mugavamaks saada. Võibolla tollel omegal oligi vedrustus rohkem sõitu näinud, aga oli palju mugavam aukude peal sõita.
Aga mul nüüd uus jama :(.
Tagumine ukseliist kukkus ära jälle küljest. Oli ta kinni mingisuguse silikoonliimiga, kuid talvel läks sinna niiskus vahele, ja jäätudes paisus ja tuli lahti jälle. Olen siit lugenud, et mõned panevad liistu kinni kahepoolse teibiga. Missugune see teip veel olema peab. Mul kukkus seinakell ka alla kahepoolse teibiga, kuidas see liist siis peaks veel püsima. Liistude kohta küsiks, et kas facelifti liistud sobivad vanemale omegale? Et kas just kinnitused sobiksid.
Mina panin enda omale kahepoolse teibiga need külge ja teip on kaks külma talve ja soojad suved juba üle elanud ja pole lahti tulnud.Tavaline õhukene kahepoolne teip osta.
Facelifti liistud sobivad küll, aga suht porr jääb, kui ukstel on facelifti omad aga stangedel on need vana variendi musta värvi ja hõbeliistuga.
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas grimreaper »

Ma proovin täna selle kahepoolse teibiga.

Edit: ei saanudki sellise vihmaga proovida panna, teibi ostsin ära, mingisuguse veekindla.
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas grimreaper »

Jälle mingi jama!? Jahutusvedelik jälle kadunud kuskile. Sealt kus eelmine kord lõdvikut parandasin, läbi ei andnud. Sai driftitud ka üleeile natukene. Ja vasakule pöörates lööb õlitule põlema, sellepärast kahtlustangi, et äkki õli sees jahutusvedelik. Pole veel õli jõudnud vaadata.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas Tim »

Kui minu masinal õlituli sõidu ajal põlema hakkaks,siis kohe kindlalt mootor seisma ja kapoti alla asja uurima,ehk on õli vähe või on nt.jahutusvedelik õliga segunenud.Isegi oma naisele olen sellekohased sõnad peale loenud. :lol:
Selliste asjadega ei viivitata!Saad veel mootorist lahti,pärast ei jõua ära kahetseda.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
guits
Huviline
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Okt 2006 16:07
Auto: Cadillac Catera 3,0 155kw 97a, datsunnissan patrol 2,8 gr
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda
Kontakt:

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas guits »

jaa, see ölivaatamine on suur töö :roll: jube aeg lääb sellepiale :mrgreen:
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas Jürts »

Mul oli ka ükskord õli vaja kontrollida,ma võtsin vaba päeva selle jaoks :lol:
Aga tegelt sellega nalja pole,kui mahlad sassis,siis pole rohkem vajagi,kui 100km. ja vaheta terve mootor välja,sest see emulsioon,mis tekib õli ja tosooli segunemisel,sööb ikka mõnusad rajakesed silindrisse sisse,nagu õunauss.
Usu,olen selle läbi elanud.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas grimreaper »

:D
Õlitaset ikka kontrollin, aeg-ajalt. Lihtsalt seda ei osanud vaadata kuidas aru saada kas, on õlisisse jahutusvedelikku läinud. Õli on normis, aga just jahutusvedelik kaob kuskile. Õli sisse ta ei kao. Aga kuhu siis? Alt ka ei tilgu kuskilt. Seismise peale kaob ära.
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas Jürts »

No kui totsool õlis.siis läheb õli selliseks õunamoosi karva olluseks ja vahtu.Kui sul õli puhas,siis tosool vähemalt karterisse ei lahma.Aga on veel variant,et jookseb otse silindrisse(sel juhul peaks sumpast hullu auru tulema),või salongiradikas lekib ja jookseb põrandamatti.Katsu,kas matid kuivad?Ja kas klaase uduseks ei löö?
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas grimreaper »

Silindrisse ei lähe vast, sest auru hullult küll ei tule. Mattidega on selline jama, et sellise ilmaga nad nikuinii väga märjad. Uduseks läheb küll kui akna pealt puhumise ära panen, aga see vast sellest, et see lumi mis saabastega ja muidu sisse pääseb, hakkab sulama ja aurustuma. Samas, kui auto tühikäigul kaua töötab siis hakkab külma puhuma, aga sõites hakkab jälle puhuma. Nagu olekski salongiradikas mingi auk.
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas riskikuller »

vähe julm aga:

maitse seda udukest mis tekib salongi klaasidle, kui see magusa maitseline siis tosoolike aga kui ei siis salongi kantud lumi jne.
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas grimreaper »

Julm julm, mul üks tuttav ütles, et tuleb õli ka maitsta, et kui magus siis õli sees tosool. Õli ei olnud magus, aga seda udu maitsen kohe kui autoga sõitma lähen.
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Opel Omega 2.5Td 97a.

Postitus Postitas grimreaper »

Niinii, ei ole siia tükk aega midagi postitanud. Auto on meid ausalt teeninud ja sõidutanud. Eile otsisin Tallinna linna pealt püsika kangi, kuid leidsin ainult 4 juhtmega versiooni, mis kahjuks minu Omega peal ei töötanud. :( Automaailmas taheti kangi eest saada 140euri!?!?, forsis küsiti küll natuke tagasihoidlikum 47euri, kuid oleks F1 Autotallist saanud 20euriga kasutatud, aga kahjuks oli too 4 juhtmega.

Tahtsin autost pilte ka teha, aga pesula järjekorra sain alles esmaspäevaks, ja kahjuks siis ma Valgas lasen klaasi ära vahetada ja ülevaatuse ära teha. Täna peale 5 võib autot märgata ka Kristiine linnaosas chillimas, Kristiine keskuse parklas ka vb. Kui keegi märkab võib julgelt ligi astuda ja juttu puhuma tulla. Tahaks teiste klubiliste autosid ka lähemalt vaadata.
Vasta