Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

ikkagi kas lsd diffrit remontida tasub ja kas on seee kulukas?
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas MegaHabe »

Priidik kirjutas:
Priidik kirjutas:On kellegil kogemust või on tellinud sellisest kohast nagu Carshop.ee-st ja kuidas olete teeninduse ning kõige muuga rahule jäänud?
Lõpuks jõudsid pikka ootamise peale,tuled kohal ja oh üllatust luuptulede asemel olid vanemat tüüpi tuled hoopis.:D:D
Siinkohal soovitus:Hoitke eemale sellisest kohast.
ma ootasin sealt oma iluvõre mingine 2kuud
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas MegaHabe »

ultimaco kirjutas:ikkagi kas lsd diffrit remontida tasub ja kas on seee kulukas?
mis sul puru on kas sõrmed?
kui jah siis mul läksivad sõrmede treimine 400eeki + karastamine, viimase hinda ei tea vee,l kuna ootan millal nõutud miis mulle sinna sooned sisse treib ja kokku keevitab :(
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

megahabe kirjutas:
ultimaco kirjutas:ikkagi kas lsd diffrit remontida tasub ja kas on seee kulukas?
mis sul puru on kas sõrmed?
kui jah siis mul läksivad sõrmede treimine 400eeki + karastamine, viimase hinda ei tea vee,l kuna ootan millal nõutud miis mulle sinna sooned sisse treib ja kokku keevitab :(
no ma ei teagi veel hetkel mis katki on selles see point ongi:D aga :D differ vibrab kas mingi laager ka võib olla ...

ja muidugi ka kysimus kas kui käigukastiõli on kuskilt tilkuma hakanud kas asi on nyyd pees või mitte? käike vahetab ikka ilusti et kas tasub õli juurde valada või tasub uus kast võtta?
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Marcouver »

megahabe kirjutas:
Priidik kirjutas:
Priidik kirjutas:On kellegil kogemust või on tellinud sellisest kohast nagu Carshop.ee-st ja kuidas olete teeninduse ning kõige muuga rahule jäänud?
Lõpuks jõudsid pikka ootamise peale,tuled kohal ja oh üllatust luuptulede asemel olid vanemat tüüpi tuled hoopis.:D:D
Siinkohal soovitus:Hoitke eemale sellisest kohast.
ma ootasin sealt oma iluvõre mingine 2kuud
mul 2 iluvõre tellitud 3 nädalat tagasi ja täna vist jõuab kohale, loodan et ikka on see mis tellisin! :twisted:
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas MegaHabe »

ultimaco kirjutas:
megahabe kirjutas:
ultimaco kirjutas:ikkagi kas lsd diffrit remontida tasub ja kas on seee kulukas?
mis sul puru on kas sõrmed?
kui jah siis mul läksivad sõrmede treimine 400eeki + karastamine, viimase hinda ei tea vee,l kuna ootan millal nõutud miis mulle sinna sooned sisse treib ja kokku keevitab :(
no ma ei teagi veel hetkel mis katki on selles see point ongi:D aga :D differ vibrab kas mingi laager ka võib olla ...

ja muidugi ka kysimus kas kui käigukastiõli on kuskilt tilkuma hakanud kas asi on nyyd pees või mitte? käike vahetab ikka ilusti et kas tasub õli juurde valada või tasub uus kast võtta?
Võid käigukastil proovida simmeri ää vahetada :wink:
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 5 korda

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas vivaldi »

Andreas0110 kirjutas:Kuulsin et mu ex omega katki sõidetud ja siin varuosadeks.. keegi leiab teema?
Oli ta siis 2.0 85kw 98 aasta, valge musta katusega.
Kuulutus juba maas.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

no ma ei teagi veel hetkel mis katki on selles see point ongi:D aga :D differ vibrab kas mingi laager ka võib olla ...

ja muidugi ka kysimus kas kui käigukastiõli on kuskilt tilkuma hakanud kas asi on nyyd pees või mitte? käike vahetab ikka ilusti et kas tasub õli juurde valada või tasub uus kast võtta?[/quote]
Võid käigukastil proovida simmeri ää vahetada :wink:[/quote]

ses suhtes et kast sai puid peale natukene et sai vist kuuma yhesõnaga ... et mis tegema peaks et välja vahetada või riskida?
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Marcouver »

Jumala haige, carshop.ee täiesti mõttetu koht, kindlasti ei soovita, võred tulevad juba pea kuu aega, kuigi lubatakse 1 nädalaga.... ausalt kui tahate, et selline saast siit kaob siis ärge sealt muffigi tellige!
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
Priidik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Priidik »

Marcouver kirjutas:Jumala haige, carshop.ee täiesti mõttetu koht, kindlasti ei soovita, võred tulevad juba pea kuu aega, kuigi lubatakse 1 nädalaga.... ausalt kui tahate, et selline saast siit kaob siis ärge sealt muffigi tellige!
Võiks sellise nimekirja siia foorumisse ülesse riputada,kus firmanimed ja kasutajad saaksid kommenteerida ja hinnangut anda samas oleks hoiatuseks ka teitele.
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas ultimaco »

käisin auto all täna vaatasin alla ja avastasin et käimakasti tagumine laager vist läbi sest see pikk asi mis sinna sisse läheb see loksub , ja siis arvatavasti ka simmer... kas kellelgi ei vedele neid uusi asju või siis öelge kust neid osta saab sest kui täna igalpool helistasin öeldi mul ooteajaks 6-19 päeva :S sest oleks ikka vaja kiiresti liikur korda saada :S äkki keegi aitab ja muidugi kysimus kas mul käimakast 4- või 5 käiguline?
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Westcoast »

Oskab keegi pakkuda kust võiksin saada steinmetza iluvõrekesi neid väikseid mis udukate kõrvale käivad? Praegu mingid tavalised nässid aga tegelt nagu ideaalsis soovin neid seal näha kuna steinmetza iluvõre nkn algusest saati küljes.
Selliseid:
Pilt
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas riskikuller »

ultimaco kirjutas:käisin auto all täna vaatasin alla ja avastasin et käimakasti tagumine laager vist läbi sest see pikk asi mis sinna sisse läheb see loksub , ja siis arvatavasti ka simmer... kas kellelgi ei vedele neid uusi asju või siis öelge kust neid osta saab sest kui täna igalpool helistasin öeldi mul ooteajaks 6-19 päeva :S sest oleks ikka vaja kiiresti liikur korda saada :S äkki keegi aitab ja muidugi kysimus kas mul käimakast 4- või 5 käiguline?
pane nimekiri mis poode sa juba küsitlesid. siis lihtsam sulle sooviusi jagada.

esialgu pakuks:

melasi, lakiauto, automaailm, balti autoosad, laagris maksmarketi vastas õle kiirtee on kah üks pood - autoasi või midagi sinna kanti.
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas riskikuller »

max kirjutas:on üks küsimus:

nimelt kas tln kandis oleks diisel omega vanakest kes teab ja tunneb seda mootorid ning teab kuulates ütelda mulle ühtkomateist.

kuna tuttavast diisli fanat tõmbas jeed :D :lol: eestist, siis otsin alternatiivi kuna kui kõik hästi liigub edasi siis seda fanatti võib lähiajal vaja minna --- vistisi.

täiustan küsimust:

kas keegi nädalavahetusel enam vähem mustamäel saab diagnostiga aidata, kuna vist saab asja ühest äri-diilist. (lasnamäel on olemas aga äkki ka lähemal mustamäele) ideealis oleks hea kui tasuta :D aga täna-päeval ei saa peksa kah tasuta saad selle eest et midagi võtta polnud. :lol:
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas siidisaba »

max kirjutas:
pane nimekiri mis poode sa juba küsitlesid. siis lihtsam sulle sooviusi jagada.

esialgu pakuks:

melasi, lakiauto, automaailm, balti autoosad, laagris maksmarketi vastas õle kiirtee on kah üks pood - autoasi või midagi sinna kanti.
ongi Autoasi Laagri, Mercantile Grupp AS :)

Forss nt või ka Autospetsialist.

Ja max- kait tegeleb meil klubis diagnostiga- tasuta ei saa aga jah peksa ka seega võta kätte, helista ja uuri elu :)
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
Vasta