Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtivad)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3456
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Has thanked: 50 times
Been thanked: 67 times

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Rax »

Jospa kirjutas:
Martink91 kirjutas:millega keegi autodel esi ja tagumist klaasi eemadlavad? Klaasi eemaldus tüüriistu mul käepärast pole. Igasugused labida ja kirvemeetodid ei anna sellist tulemust nagu tahaks. Tagumine klaas iseenesest peaks olema lihtsalt sisse löömise teema, kuid toonkilega see väga ei toida.
Esimesed klaasid tulevad lihtsalt,paned ahju ja teatud aja pärast välja. ei pea isegi nuga kasutama, lihtsalt toorest jõudu. Tagumiste tuleklaasidega ole vähe ettevaatlikum,need on vanad ja suht rabedad ka.
Jospa, jutt on tuuleklaasidest :D
56232754
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2719
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Has thanked: 27 times
Been thanked: 81 times

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Martin »

ragenor kirjutas:
Jospa kirjutas:
Martink91 kirjutas:millega keegi autodel esi ja tagumist klaasi eemadlavad? Klaasi eemaldus tüüriistu mul käepärast pole. Igasugused labida ja kirvemeetodid ei anna sellist tulemust nagu tahaks. Tagumine klaas iseenesest peaks olema lihtsalt sisse löömise teema, kuid toonkilega see väga ei toida.
Esimesed klaasid tulevad lihtsalt,paned ahju ja teatud aja pärast välja. ei pea isegi nuga kasutama, lihtsalt toorest jõudu. Tagumiste tuleklaasidega ole vähe ettevaatlikum,need on vanad ja suht rabedad ka.
Jospa, jutt on tuuleklaasidest :D
Ma lugesin ka, et wtf :D Lükkan auto ahju, et esiklaasi kätte saada :D

Ei tulede klaase ma eemaldada oskan, olen varem teinud ja teen veel.

Kipsinuga olen kunagi proovinud ja kitarrikeelt sai ka ühel masinal kasutatud, ühe klaasi peale läks vist 5 keelt, kui hästi mäletan.

Ükski pole selline lihtne meetod, muidugi üks asi on klaasi ühes tükkis kätte saamine, teine mõraliselt(siis on jälle salong kilde täis), et tuleb vist ikka õiged tööriistad osta selliseks tarbeks.

Ladal on kõige lihtsam see, selg vastu klaasi ja tuleb ühes tükkis kenasti :)
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
Kasutaja avatar
Faric
Klubiliige
Postitusi: 1295
Liitunud: 19 Juul 2012 22:56
Asukoht: Tartu
Has thanked: 14 times
Been thanked: 15 times

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Faric »

Esiklaasi saagimisel kõigehullem alustamine et traat läbi saada, siis nurkadel tuleb jälgida et klaasipihta ei lähe, muidu suht ladna see klaasivõtt.
FL 2.5DTI 680TLG, FL TDS 457BCI, FL 2.2i
X5 E53 3.0D 314TNB
W202 c200 2.2TDI 099MFM
LC HJ60 27ZMJ
Plus Mõned korralikud Sierrad
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Has thanked: 22 times
Been thanked: 16 times

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas raudpats0 »

korralik klaasi eestlõikamise nuga maksab mitukümmend euri sama käib traadi kohta. ise lõikasin viimati jalgratta piduritrossiga mis oli tiba roostes.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Has thanked: 98 times
Been thanked: 79 times

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Jospa »

ei noh .... sõidad autoga 5 minutiks lõkkesse :D toimib sama moodi :D Ei tea kus kohast ma tuledena seda mõtlesin :d
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Been thanked: 4 times

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas vivaldi »

Keegi leiab mulle kusagilt siit foorumist üles teema kus on juttu fl stange alusest juhtmestikust. Mäletan et reims oli üks kes sellega tegeles ja keegi oli veel kes vahetas selle juhtmestiku ära, aga ei suuda neid teemasid leida.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3202
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Has thanked: 61 times
Been thanked: 74 times

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Jürts »

Nii.Asi lukus.Järgmisest nädalast Insignia Sports Toureri omanik.Täislitter,diisel,4x4,automaat,kaubalift. :mrgreen:
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas reims86 »

vivaldi kirjutas:Keegi leiab mulle kusagilt siit foorumist üles teema kus on juttu fl stange alusest juhtmestikust. Mäletan et reims oli üks kes sellega tegeles ja keegi oli veel kes vahetas selle juhtmestiku ära, aga ei suuda neid teemasid leida.
Mis täpsemalt huvitab? Võimalik, et mäletan niisamagi veel, et mis seal oli ning mismoodi :)
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Been thanked: 4 times

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas vivaldi »

reims86 kirjutas:
vivaldi kirjutas:Keegi leiab mulle kusagilt siit foorumist üles teema kus on juttu fl stange alusest juhtmestikust. Mäletan et reims oli üks kes sellega tegeles ja keegi oli veel kes vahetas selle juhtmestiku ära, aga ei suuda neid teemasid leida.
Mis täpsemalt huvitab? Võimalik, et mäletan niisamagi veel, et mis seal oli ning mismoodi :)
Temperatuuri ei näita (andur korras) ja signaali kaitset põletab läbi. Stange alt peaks midagi läbi höörunud ja on lühises vms.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
MartinQ
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 05 Veebr 2014 11:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas MartinQ »

vivaldi kirjutas:
reims86 kirjutas:
vivaldi kirjutas:Keegi leiab mulle kusagilt siit foorumist üles teema kus on juttu fl stange alusest juhtmestikust. Mäletan et reims oli üks kes sellega tegeles ja keegi oli veel kes vahetas selle juhtmestiku ära, aga ei suuda neid teemasid leida.
Mis täpsemalt huvitab? Võimalik, et mäletan niisamagi veel, et mis seal oli ning mismoodi :)
Temperatuuri ei näita (andur korras) ja signaali kaitset põletab läbi. Stange alt peaks midagi läbi höörunud ja on lühises vms.
Põhikoht kus nad läbi hõõruvad on akukasti alt ja sealt edasi, mis liigub läbi lanseroni otsa stange taha.
Sõidukite ja haagiste rent Tallinnas
facebook.com/luxtransfeer - LuxTransfeer limusiinide rent Tallinnas ja harjumaal
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Has thanked: 98 times
Been thanked: 79 times

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Jospa »

Kuna mulle on ammu meeldinud E39 tuled ja sedaan omegale mingit tüüning tulesid pole va. universaalile siis tegelen hetkel sellise viisaka projektiga. Udutulede oma veel mõtlen, kas panen need ka põlema või jätan ainult esialgse varjandi. Pilt
Või selliseks:
Pilt
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
Kasutaja avatar
Anz69
Huviline
Postitusi: 780
Liitunud: 14 Mär 2007 01:53
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Has thanked: 36 times
Been thanked: 25 times

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Anz69 »

vivaldi kirjutas:Keegi leiab mulle kusagilt siit foorumist üles teema kus on juttu fl stange alusest juhtmestikust. Mäletan et reims oli üks kes sellega tegeles ja keegi oli veel kes vahetas selle juhtmestiku ära, aga ei suuda neid teemasid leida.
Mis täpsemalt huvitab? Võimalik, et mäletan niisamagi veel, et mis seal oli ning mismoodi :)[/quote]

Temperatuuri ei näita (andur korras) ja signaali kaitset põletab läbi. Stange alt peaks midagi läbi höörunud ja on lühises vms.[/quote]

Põhikoht kus nad läbi hõõruvad on akukasti alt ja sealt edasi, mis liigub läbi lanseroni otsa stange taha.[/quote]

Ma avastasin, et mu vagunil oli vahepistik täiesti mäda, kust e.udukad ja temp andur läbi jookseb, asub v. Esitule all kuskil, auto tõstuki peal oli siis leidsin üles stange altpoolt.
Selles võib probleem olla, enne mädanevad juhtmed/klemmid ära kuskilt kui läbi hõõrub :D
Vectra GTS 2.0T 2004' [131AVS]
Omega 3.2 vagun 2001' [498THS]

Diisliga köetakse maja ning küntakse põldu, bensiiniga sõidavad autod :twisted:
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2719
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Has thanked: 27 times
Been thanked: 81 times

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Martin »

Seltsimehe, muidumehed. Mul sihuke konkreetne küsimus. Kas või mis te arvate, kas ma küsin auto olukorda ja ülevaadet arvestades liiga kõrget hinda?
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1993267" onclick="window.open(this.href);return false;
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Has thanked: 98 times
Been thanked: 79 times

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Jospa »

Mina hinda enam alla ei laskeks. Diisel ikkagi. Normaalne varustus ka ja pealegi pahandab mind see et Omega hinnad on nii all et osta vanaraua hinnaga samas autot on! Ehk kui tahan enda autot müüa siis vanaraua hinnaga.
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32

Re: Jutunurk(räägi millest tahad,kuid foorumireeglid kehtiva

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Ikka on...

http://www.upload.ee/image/4780037/Tagatuled.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta