arutlused esinduse teemal

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
kkrahv
Tänanud: 0
Tänatud: 0

arutlused esinduse teemal

Postitus Postitas kkrahv »

Just eelmine nädal käisin Tartus Carringus, kui hakkasin ka huvi tundma, et miks tuled ei korrigeeri ennast. Kui sinna eelnevalt helistasin ja rääkisin, et ma pole kunagi näinud tulede automaatset korrigeerimist, siis hooldusnõunik (nii teda kodukal nimetatakse) Toomas Angerjärv ütles, et kindlasti peavad Xenon tuled seda tegema. See ei tohtivatki teisiti olla.
Sain veel samal päeval diagnostiku juurde aja. Läks vast pool tundi, kui seesama nõunik tõi mulle juba võtmed, et kõik olla korras. Nii nivooandurid kui ka tuled. Seda funktsiooni lihtsalt Omegal ei olevatki, et tuled ennast nähtavalt korrigeeriksid.
Seda, kuidas siis üldse see korrigeerimine käib, ta mõistagi öelda ei osanud.

Nuta või naera selliste nõunikute peale. Telefonis rääkis sellest asjast lihtsalt huupi. Mai saa aru, mis mõte küll sellistel meistritel on? Carringule ta muidugi tõi jälle 38.- euri sisse. Mina aga lahkusin sealt järjekordselt s_tamaitse suus. Selle maitse saab sealt reeglina alati : ). Ei meenugi, millal sealt hea tujuga on ära tuldud. Ja neid kordi pole vähe.

Kui vaadata siin ühte meest juhatusest, siis võib juba arvata, kuidas seal seda kaadrit kokku pannakse.
http://www.carring.ee/opel/10361/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kui keegi on seda oma silmaga näinud või teab kindlalt, et need tuled ikkagi peaksid ennast liigutama, siis andke teada!
Autoks on mul 2000 a. Omega 2,2 DTI.
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

arutlused esinduse teemal

Postitus Postitas mardus72 »

kkrahv kirjutas:Just eelmine nädal käisin Tartus Carringus, kui hakkasin ka huvi tundma, et miks tuled ei korrigeeri ennast. Kui sinna eelnevalt helistasin ja rääkisin, et ma pole kunagi näinud tulede automaatset korrigeerimist, siis hooldusnõunik (nii teda kodukal nimetatakse) Toomas Angerjärv ütles, et kindlasti peavad Xenon tuled seda tegema. See ei tohtivatki teisiti olla.
Sain veel samal päeval diagnostiku juurde aja. Läks vast pool tundi, kui seesama nõunik tõi mulle juba võtmed, et kõik olla korras. Nii nivooandurid kui ka tuled. Seda funktsiooni lihtsalt Omegal ei olevatki, et tuled ennast nähtavalt korrigeeriksid.
Seda, kuidas siis üldse see korrigeerimine käib, ta mõistagi öelda ei osanud.

Nuta või naera selliste nõunikute peale. Telefonis rääkis sellest asjast lihtsalt huupi. Mai saa aru, mis mõte küll sellistel meistritel on? Carringule ta muidugi tõi jälle 38.- euri sisse. Mina aga lahkusin sealt järjekordselt s_tamaitse suus. Selle maitse saab sealt reeglina alati : ). Ei meenugi, millal sealt hea tujuga on ära tuldud. Ja neid kordi pole vähe.

Kui vaadata siin ühte meest juhatusest, siis võib juba arvata, kuidas seal seda kaadrit kokku pannakse.
http://www.carring.ee/opel/10361/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kui keegi on seda oma silmaga näinud või teab kindlalt, et need tuled ikkagi peaksid ennast liigutama, siis andke teada!
Autoks on mul 2000 a. Omega 2,2 DTI.
Mis sa tõesti lootsid,et sulle hakatakse esinduses miskit nõu telefoni teel andma?Mina isiklikult olen carringu teenustega küll väga rahul ja ei mingit sitamaitset,peale seal käimist,pigem meeldiv kohvimekk,mida seal tasuta pakutakse ootamise ajal:).Alati olen saanud adekvaatset abi,mida ei saa öelda paljude teiste asutuste kohta,mida ka olen oma masinaga vahel külastanud.Kui väideti,et need tuled ei pea kohapeal nähtavalt liikuma,ju siis see nii siis on,mul täpselt samamoodi.Aga ma ei saa aru,miks selle pseudoprobleemiga peab teenindusse pöörduma ja raha kulutama.targem minna mitme probleemiga korraga ja muuhulgas ka siis selle kohta uurida lasta ja oleks antud teenuse puhta tasuta saanud,nagu mina tegin.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
kkrahv
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Fl omega xenon ei liigu

Postitus Postitas kkrahv »

Kas sa inimene ei oska lugeda? Ma ei küsinud mingit nõu? Küsisin, kas tuled peavad liikuma või ei pea. Öeldi, et peavad ja järelikult on midagi viga. Tulge siia ja me vaatame selle asja üle.
Mul pole kunagi kahju raha kulutada, kui ma selle eest ka midagi saan.
Hetkel pole aega ja see pole ka see teema aga Carringu adekvaatsuse koha pealt on mul veel mitu tõestisündinud lugu rääkida.
veiks
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Fl omega xenon ei liigu

Postitus Postitas veiks »

kkrahv kirjutas:Just eelmine nädal käisin Tartus Carringus, kui hakkasin ka huvi tundma, et miks tuled ei korrigeeri ennast. Kui sinna eelnevalt helistasin ja rääkisin, et ma pole kunagi näinud tulede automaatset korrigeerimist, siis hooldusnõunik (nii teda kodukal nimetatakse) Toomas Angerjärv ütles, et kindlasti peavad Xenon tuled seda tegema. See ei tohtivatki teisiti olla.
Sain veel samal päeval diagnostiku juurde aja. Läks vast pool tundi, kui seesama nõunik tõi mulle juba võtmed, et kõik olla korras. Nii nivooandurid kui ka tuled. Seda funktsiooni lihtsalt Omegal ei olevatki, et tuled ennast nähtavalt korrigeeriksid.
Seda, kuidas siis üldse see korrigeerimine käib, ta mõistagi öelda ei osanud.

Nuta või naera selliste nõunikute peale. Telefonis rääkis sellest asjast lihtsalt huupi. Mai saa aru, mis mõte küll sellistel meistritel on? Carringule ta muidugi tõi jälle 38.- euri sisse. Mina aga lahkusin sealt järjekordselt s_tamaitse suus. Selle maitse saab sealt reeglina alati : ). Ei meenugi, millal sealt hea tujuga on ära tuldud. Ja neid kordi pole vähe.

Kui vaadata siin ühte meest juhatusest, siis võib juba arvata, kuidas seal seda kaadrit kokku pannakse.
http://www.carring.ee/opel/10361/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kui keegi on seda oma silmaga näinud või teab kindlalt, et need tuled ikkagi peaksid ennast liigutama, siis andke teada!
Autoks on mul 2000 a. Omega 2,2 DTI.


Enda oomil ladusin koorma peale ja tuled hoiavad kenasti õiget kõrgust. Aga kui aegajalt displei on näidanud "tulede viga" siis on nad ikka täiesti alumises asendis ja seda on kohe märgata. Kui see nii toimib siis milleks rohkem muretseda.
On võimalus aegajalt sõita käesoleva aasta Astraga, millel samuti xenon tuled siis sellel tõesti auto käivitades käib ees tõsine tulede "mäng"(üles/alla/vasakule/paremale. Arvestades tehnoloogia erinevusi siis ei saa me kahte asja võrrelda.

Mis puutub sinu muresse Carringuga siis tekstist loen välja, et oled olnud seal ka varem oma autoga. Kui sa kogu aeg pettud seal siis ära mine sinna enam, samas on meil olemas selline asutus http://www.tka.riik.ee/, kuhu võid oma korduvate muredega pöörduda.
Ise olen korduvalt läbi aastate Carringus käinud ja ainult meeldivat abi saanud.

Ohutuid kilomeetreid.
kkrahv
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Fl omega xenon ei liigu

Postitus Postitas kkrahv »

Kas ma olen tõesti ainuke, kellel on ebameeldivaid kogemusi Carringuga?
Kas te võite mulle rääkida, mis asjus (ma ei mõtle siinkohal kohvijoomist : ), ehk siis mis probleemidega te Carringus olete käinud?
Ma pakun küll huupi aga minu jaoks ilmselt paljude asjadega, mida on võimalik ise ära teha.
See küllap ongi minu probleem, et ma teen enamus asju oma autode juures ise. Seetõttu olengi Carringusse läinud nö. viimases hädas, arvates, et esindusel on teave, seadmed ja kogemused. Ja kuulge, kui sealt ka abi ei saa, mis maitse siis suhu tuleb?

Andke siis teada, millistele tehnilistele probleemidele te olete Carringust abi saanud.
Oleks meeldiv kõrva taha panna.
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: arutlused esinduse teemal

Postitus Postitas mardus72 »

Kuna antud jutt ei sobinud kuidagi sellesse teemasse,kus ta tekkis aga teema on vajalik ja huvitav,siis tegin uue teema ja tõstisn ümber selle arutelu.
Esinduses olen käinud tegemas neid asju,milles tahan olla kindel,et on korralikult tehtud,nagu tehas ette näeb,või ei saagi mujal teha.või ei ole mujal jagu saadud.
Olen käinud tegemas:näit.sildade regull,püsikiirusoidja install(mitte kangi külge kruvimine,vaid toimima installimine),mille käigus sama hinnaga uuendati tarkvara,samuti tulede regull,mille käigus xenonide toimimise infot ka uurisin.Siis veel mõningate vedelike vahetust.Diagnostikas olen alati adekvaatse info kätte saanud,ilma et oleks miskit valet detaili pidanud vahetama.Veel oli mingi elektri anomaalia,suunatulede valesti vilkumisega,mida uuris mul 2 elektritöödega tegelevat firmat,üks ca pool tundi tulemust saavutamatta,seda küll tasuta õnneks,raha oleks võetud siis,kui oleks neile auto jätnud ja nad oleks edasi tegelenud sellega,ma ei kujuta ettegi,mis raha see oleks mul maksma läinud.aga esinduses leiti viga esimese10min üles ja likvideeriti kohapeal,ühe dioodi vahetades,kokku kulus ca pool tundi aega ja asi oli korras.hind ka poole tunni töö eest pluss varuosa.Kõiki jutumeid ei viitsi hetkel meenutada,võin millalgi täpsemalt hinnad ja tegevused üles lugeda.Diagnostikas olen seal mitmel korral käinud ja alati õige diagnoosi saanud.
Lõpuni pole ükski remondikoht ideaalne ja samuti mitte esindus.Aga kkrahv,kui sa viimases hädas läksid esindusse,siis miks enne seda ei kasutanud õlekõrrena meie foorumit,kust oleksid ka infot saanud,tõenäoliselt efektiivset ja tasuta pealegi.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Vasta