Jõumehed?

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

125 kg loodame, et siis arukas.

Edu treeningutel!
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas MegaHabe »

Eesmärgiks, Naabrimehele kääsurumises ää teha ja kõhuasemele mingisugune lihaskrupp kasvatada :D
Eesmärk 3 alaselg tugevaks saada ja parandada tervist.
Tegelt, olen mina rohkem, rammumehe tüüpi ,tahaks nii kaugele jõuda ,et võiks kuskil võistlemas käija 8)
Olen käinud igapääv jõukas kui just tääl ei ole et teha kerget trenni kõigile lihastele et naad ei üllatuks :)
Toitumine on see mis hetkel arusaamatu, vaja veel lihhvida, aga hakkan vaikselt pihta saama.
Ja kõige Raskem asi mis ültse on vaa õlle veest loobumine :lol: :lol: varsti kurt grilli hooaeg kääs juu :mrgreen:

Panen siia, siis veel ühe lingi ,peaksite seda ka nägema http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=44&t=101756" onclick="window.open(this.href);return false;

Aaa ja 100kg kaalun mina :wink:
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas MegaHabe »

Nati nallja ka vahepääle :lol: :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=KWxrFbdwGAs" onclick="window.open(this.href);return false;
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas Westcoast »

Ma igal uuel aastal luban midagi suurelt, et ei joo ja hakkan aktiivselt trenni tegema aga no näed ei suuda lubadust pidada :lol:
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Toitumine norm täiesti tavaline söök ja kui jääb vajaka kaloritest süsivesikutest vakudest mineraalidest jne jne siis lisad kogu asi peaks olema tasakaalus ikkagi ja õlleveest pead ikka loobuma.Selle lurri pidev joomine mõjub halvasti vereringele kogu kehale vererõhule vereloomele hapniku toitainete jne. transpordile

Naabrimehega kätt lähed suruma veresoon lõhkem peas või minestad.

puhtalt jõu vahele tee aeroobikat ka, jookse sõida ratast ja kätekõverdused , kõhulihased kodus iga päiv ja hommik pumpa võhma sitkust toitu peale.

Keha koosneb enamus veest.

Kõõlus habras ja liigesevedelikku pole kui puhast rauda lõhud iga päev koormuse all teeb valu ja sooritus kesine
Aiff
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas Aiff »

Jalapressis 170kg sain ikka 2-3 korda ära teha. Seeriat sai mõistagi natuke vähemaga tehtud.Oehh.. olid ajad :lol: :lol: :lol:
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas reims86 »

Aiff kirjutas:Jalapressis 170kg sain ikka 2-3 korda ära teha. Seeriat sai mõistagi natuke vähemaga tehtud.Oehh.. olid ajad :lol: :lol: :lol:
Lahjalt esined :P
Pähikooliajal sai ikka 100 + paar klassivenda selle jalasurumis aparaadile pandud ja ei polnud suuremat probleemi suruda palju kordi, kuid noh see on kauge minevik ja lihasmassi oli kah palju rohkem ise kaalusin mingi pea 90 kuid üles rinnalt läks mingi 105 ilma probleemidetta :)
Oh olid ajad :lol:
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
Aiff
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas Aiff »

reims86 kirjutas:
Aiff kirjutas:Jalapressis 170kg sain ikka 2-3 korda ära teha. Seeriat sai mõistagi natuke vähemaga tehtud.Oehh.. olid ajad :lol: :lol: :lol:
Lahjalt esined :P
Pähikooliajal sai ikka 100 + paar klassivenda selle jalasurumis aparaadile pandud ja ei polnud suuremat probleemi suruda palju kordi, kuid noh see on kauge minevik ja lihasmassi oli kah palju rohkem ise kaalusin mingi pea 90 kuid üles rinnalt läks mingi 105 ilma probleemidetta :)
Oh olid ajad :lol:

Ma ei olnud ka mingi jõusaali vana. Lihtsalt sai proovitud keka tunnis pinki.
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas ultimaco »

teeme yhise omega klubi trenni päeva :D
Aiff
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas Aiff »

Idee on ilus ,aga sügisel:) Siis ma tallinna kutt:P
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas ultimaco »

mul oli ka täna suht sportlik päev :D
okitoki
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 07 Veebr 2010 11:47
Auto: vw passat 2,5 tdi 4x4 2003a
Asukoht: helsinki
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas okitoki »

ultimaco kirjutas:mul oli ka täna suht sportlik päev :D
Oli sportlik päev :lol: Ära mulise vaid räägi kuidas see välja nägi,et teised ka õppust saaks võtta :!:
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas ultimaco »

okitoki kirjutas:
ultimaco kirjutas:mul oli ka täna suht sportlik päev :D
Oli sportlik päev :lol: Ära mulise vaid räägi kuidas see välja nägi,et teised ka õppust saaks võtta :!:
hommikul 7 ärkasin . läksin kontrorisse -. laadisin tööriiistad peale sõitsin obektile käisin mitu korda 7 korruse vahet . raskete töövahenditega... siis sai puuritud ka 625mm diameetriga ava betooni paksus 40 cm . saime selle tyki sealt kätte ja tõstsime auto peale... siis läksin kontorise :D vahetasin autod ära... ja siis enda autoga teiste autode järele :D seal sai siis yksinda jonnipunni läbi pakus lume tassitud :D ja 2 autot lume ja jäävangist vabastada... hiljem jõudsin tagasi kontorisse... siis sai autod maha laetud ... sai natuke uudistatud ja vaadatud :D hiljem kui koju jõudsime tegime mõned napsud :D aga miskipärast jäime kõik magama kuna nii väsitav päev oli :Dnaisterahvas ajas yles et mis te oote või magate :D
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas Jürts »

Polegi vist veel nii mõttetut teemat siin foorumis näinud :shock:
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2264
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Tänanud: 91 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Jõumehed?

Postitus Postitas Tomzz »

Piisav raskuse tõstmine on see kui saad nr 10 mutrist suuremaid mutreid lahti keerata. Sellega peaks olema kogu jõud rakendatud.
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
Vasta