Talverõõmud:)

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Vasta
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas mardus72 »

tänasest lastakse Ilmatsalu jäärajale.Pealesõit 3€
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas Jürts »

Mul signum siiani kõige külmemat näinud -24 ja veerand pöördest käivitunud.Nädal tagasi sai ka uus aku peale,kuigi vanaga läks ka veel käima.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Adi King
Huviline
Postitusi: 309
Liitunud: 15 Apr 2008 20:01
Asukoht: Saaremaa, Kuressaare
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas Adi King »

Minul seisis nädalakase, tulin koju panin auto hommikul -23ga käima polnud probleemi, käivitus väga hästi. 8)
Opeli fänn
BMW e60 530d 170kw.
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas Omega 978 »

Karm talv,täna õnnestus sõita et väljas -30 ,jõhker.Kapott väljas poolt härmas,kuigi soe mootor kaisus! :D Huvitav kas homme käima ka saab? :?

Uuendan teemat: Kus juures käivitus isegi,küll mitte esimese korraga! :)
Viimati muutis Omega 978, 05 Veebr 2012 18:54, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas raudpats0 »

mina võtsin täna aku tuppa sooja laadima. hommikul auto väitis -29 ja ei tahtnud eriti käima tõmmata.eks ma esmaspäeva hommikul saan teadas kuidas peale suuremat külma käivitada sooja akuga.peale sõidust tulekut oli aku pinge tiba madal muidugi, 12,4v ainult.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas MegaHabe »

Minu diisel igastahes pääle 5h käima enam ei läinud :D. nüüd aku laadimisel ja pärast hakkan oma gaasipõletiga käima ajama 8)
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
haier
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas haier »

Sai käidid ka rõõmusi nautimas.

Pilt
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas Jürts »

megahabe kirjutas:Minu diisel igastahes pääle 5h käima enam ei läinud :D. nüüd aku laadimisel ja pärast hakkan oma gaasipõletiga käima ajama 8)
Kõige parem rohi on tuli otse õhutorusse lasta,käivitub,nagu suvel,aint,et peab vaatama,et õhulugejat maha ei põleta :lol:
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas siidisaba »

Mina aga ootan kedagi kes viitsiks mu akul lasta krokodillide pealt laadida, et käima ka saaks. Tõin aku eile tuppa laadima, aga tunne on, et suudaks käiaga kõrval ka rohkem laadimist tekitada kui see laadija. Ühesõnaga enne mina oma autot käima ei saa kui keegi ei tõmba, uut korralikku laadijat ei saa või krokodillide pealt laadima ei pane. Suht lõbus nende külmadega siin- tahaks homme tööle ka minna ju autoga :roll:
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
haier
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas haier »

Aku tuppa sooja, ja soojapuhur kapoti alla, Küll krt käima läheb. Kui just aku päris koss pole omadega.
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas siidisaba »

haier kirjutas:Aku tuppa sooja, ja soojapuhur kapoti alla, Küll krt käima läheb. Kui just aku päris koss pole omadega.
Mnjah selles see asi ongi, et auto oli vahepeal katki ja siis jooksis aku paar korda tühjaks- kord signa tõttu ja kord enda lolluse tõttu. Pärast seda pole, aga korralikku laadimist olnud kuna sõidud aint 20km ja samal ajal läks siin mega külmaks. Eile sai paar korda proovitud ja aku suht tühi omadega :(

Ah mis ma siin ikka- olen autole stressi tekitanud oma Soome tulekuga :D
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas Jospa »

Meil siin Põhja-Soomes külma stabiilselt 30-35 kraadi, diislitega ikka meeletult häda, kui ahju peale ei ole. Sellepärast ajangi taga endale V6, kuradile diisel, siinne külm teeb kahju meeletult olenematta sellest kas ahi peal või ei!!! Bensumootor ikka teine lugu. Siingi mõnda omegat nä'inud liikumas - ei ole häda midagi.
ChrisDian
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas ChrisDian »

Keegi talveks vedelamat õli ka paneb..?
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas raudpats0 »

ChrisDian kirjutas:Keegi talveks vedelamat õli ka paneb..?
5w40 täisündi asemele vedelamat...
ma kõvasti kahtlen.
10w40 poolsündi asemele võimalik aga kus on asja uba, peale lisakoormuse oma rahakotile.

ma vist ütlen suurema jao autokasutajate arvamuse kui ütlen et praegusel ajal pole spetsiifilise aastaajalise õliga mõtet jamada kuna nii suvine kui talvine õli on tiba kallimad ja universaal teeb sama töö sama edukalt üksi. eriti kehtib see väikeste läbisõitude puhul.aga kui on juba õlivahetusi rohkem nt kevad ja sügis kord , siis tegelikult võib ju ka mõelda sellele.et kasutada spets aastaaja õlisid.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
ChrisDian
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Talverõõmud:)

Postitus Postitas ChrisDian »

Küsin sellepärast, et eelmine talv panin 5w40 sisse, muidu sõidan ikka 10w40. eelmine talv käivitus auto -29ga. see talv -23ga enam käima ei läinud, starter ei jõudnud piisavalt pööret anda. eelmine talv oli veel aku kah paras kohvi ja Ah võrra suurem. Teiste kogemusi kuulates teaks arvestada, kas tasub järgmiseks talveks vedelam panna või on asi kulunud starteripuksides. 94 aasta auto ikka.
Vasta