K:Klaaside toonimine

Siia postitame kõik tööotsimiste/pakkumistega seonduva ning küsimused ja info erinevate teenuste kohta
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas Omega3 »

Voiks parnu alla ka lisada moned kohad kus toonida saab?kas parnus siis 1500,- ei saa hakkama?
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas mariom »

küsisin hinnapakkumist enda caravanile sepaklaasist. Pakkumine oli 2300.- taha tahtsin siis 50 ja ette 70 läbipaistvusega SolarGard quantum kilet. Minumeelest on see kül nats kallis või ei? oskab keegi siin lõuna eestis nats odavamat kohta soovitada ?
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas Omega3 »

Uuri kindlasti teiste firmade pakkumisi,kindlasti saad odavamalt.
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas mariom »

se 2300 oli kõige odavam pakkumine :( osad võtsid isegi 2700 ja 2500 :cry:
keegi pole siis lasknud endal klaase toonida?
peab vist tallinna reisi ette võtma aga kas ühe päevaga saab selle töö tehtud?
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas mardus72 »

mariom kirjutas:se 2300 oli kõige odavam pakkumine :( osad võtsid isegi 2700 ja 2500 :cry:
keegi pole siis lasknud endal klaase toonida?
peab vist tallinna reisi ette võtma aga kas ühe päevaga saab selle töö tehtud?
nagu aru saan,räägid täisringist.täisring pole ju niikuinii legaalne ja kõik räägivad ju tagumiset ringist ja nende hindadest.tagumise ringi saab ehk kuskil 1700-ga või umbes nii tartus.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas mariom »

eks siis peab selle 2300 ette võtma:) ma tahaks tervet ringi 50% va esiklaas. Ma sõidan eestis nagunii nii vähe et vaevalt keegi mind kinni peab...
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas Jospa »

mariom kirjutas:eks siis peab selle 2300 ette võtma:) ma tahaks tervet ringi 50% va esiklaas. Ma sõidan eestis nagunii nii vähe et vaevalt keegi mind kinni peab...
Tuuleklaasil ei tohtinud midagi olla va. tehase toon klaasil, ega ka mingit ette leitatud päikesirmiga effekti.
Küljeakendel pidi olema 75% läbi nähtavus, ehk 25% toonitud, arvestades seda, et kui seal on 5%-15% tehase toon siis lahutage see tehasetooni summa sellest 25prosast ja saate selle arvu mis tee maksimaalselt võite ette panna, taguminering, selle võid spreiga ülevärvida, ehk tuleb isegi odavam :lol:
Küll paljudel politsei masinatel ei ole selliseid aparaate peal aga aga siiski mõnedel on, mi pannakse mõlemale poole klaasi ja nende vaheline kiir mõõdab ära läbinähtavuse. Muidu kui tuleb seal mingi paberiga mõõtma siis võib kukele sõita, trahvi ta selle eest määrata minu teada ei tohiks kuid kordus ÜV saad täiega.
Kui sul tõesti seal , ei paista midagi läbi või on tavalisele silmale juba eristatav, et toon ei ole normaalne siis oled Nr. Politsei kuldsponsor.
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas mariom »

ma ei tahagi panna mingi dark blacki:D plaanis on see quantum panna mis natukene peegeldab ja kui terve ring panna 50 või siis taga akendele 50% ja ette 70% siis pidi kõik ilusti läbi paistma ja ei hakka kellegile silma. Aga eks ma lähen käin mingipäev läbi ja arutan asja spetsialistidega:)

passatil terve ring 35%
Pilt

sellel ees 70% ja taga 35%
Pilt
Viimati muutis mariom, 22 Dets 2010 19:04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas Jospa »

mariom kirjutas:ma ei tahagi panna mingi dark blacki:D plaanis on see quantum panna mis natukene peegeldab ja kui terve ring panna 50 või siis taga akendele 70 ja ette 50 siis pidi kõik ilusti läbi paistma ja ei hakka kellegile silma. Aga eks ma lähen käin mingipäev läbi ja arutan asja spetsialistidega:)
Kui sul juhuslikult universaal siis tagaklaas lase mega tumedaks teha vms. Sedaanil nagu sisse nii naljat tagant ei vahi, sest klaas peegeldab tagumised tuled ära. Universaalil on aga klaas püstloodis ju, ja mul häda see et külgede pealt ei saa aru kas keegi on taga või ei aga kui tagant auto tuled peale paneb siis on terve salong valge. Mul ei ole taga nii tume toon kahjuks. mulle meeldib kui autos istud siis on ikka privaatsem, pole vaja teistel teada, mis seal on või mis asjatamine seal käib :roll: :lol:
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas mariom »

Jospa kirjutas:
Kui sul juhuslikult universaal siis tagaklaas lase mega tumedaks teha vms.
no ma päris kaubalifti ka ei taha endale teha :lol:
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Pärnus


Vana pärnust välja Mauri tehnoküla

Autoklaas on selle firma nimi.
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas tanellenat »

Nad keeldusid omega universaalkere toonimisest, mind saadeti viisakalt juba uksetaha :lol:
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Kasutaja avatar
Anz69
Huviline
Postitusi: 780
Liitunud: 14 Mär 2007 01:53
Asukoht: Pärnu/Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 25 korda

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas Anz69 »

mul paar sellist kogemust endal ka:D
ei saa aru mis seal siis nii keerulist on:D
Vectra GTS 2.0T 2004' [131AVS]
Omega 3.2 vagun 2001' [498THS]

Diisliga köetakse maja ning küntakse põldu, bensiiniga sõidavad autod :twisted:
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 5 korda

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas vivaldi »

Kumer tagumine klaas.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Klaaside toonimine

Postitus Postitas Omega3 »

Väääga kummaline,lihtsalt ei ole nõus tegema:(
Vasta