K:Soodsad kohad,kus tehakse kere-ja värvitöid

Siia postitame kõik tööotsimiste/pakkumistega seonduva ning küsimused ja info erinevate teenuste kohta
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: K:Soodsad kohad,kus tehakse kere-ja värvitöid

Postitus Postitas mardus72 »

arska kirjutas:
paikas kirjutas:need hinnad kere detailidele, stange lisad ja need on ikka jah odavamad

detail on uks, tiib, pagassi luuk. Katus ja kapott on topelt detail, plekist katuseluuk on eraldi detail.

ühe detaili hinna alla lähevad kuni 1,3m x 1m kere osad. ehk detailid millele kulub materjale(liivapaber, värv ja kattematerjalid) rohkem kui üks ühik

värvil üks ühik on 350g(plus sinna juurde laki kogus jne.)

kas on piisavalt lahti seletatud nüüd?

EDIT: ega täpsed hinnad tulevad alles kohapeal nagunii, ei telefoni ega neti kaudu pole võimalik töö mahtu ju hinnata.
mis sa tahad yelda et sa värvid auto yle mingi 500 600 euriga ve,oled sa ikka kindel et sellised imelikult naljakad numbrid on reaalsed sul sellise tööga ei jää omale mitte midagi kätte vähemalt tundub,no muidugi kui sa värvi tasuta ei saa ja kambri kytet sama moodu,ytlen ausalt su hind jahmatab mind! :roll:
Ei ole küll pädev vastama,aga mina sain detailid kokku liiites veidi suurema summa,pealegi tal ju kirjas,et rooste eemaldus ju tunnihinnaga juurde ja kõik niikuinii töömahtu arvestades kokkuleppehind.nii sain mina aru.Pigem see siis stange või kapoti värvi sooviga tema poole pöördudes oleks orienteeruv hinnasuurus teada.odav on küll jah,kui stange saaks 50€ värvitud,oleks päris hea.Aga arska päris soome hindadega ei saa ka eestis arvestada,siin siiski tiba odavam peaks töö olema.Aga muidugi uskumatu oleks ka siin,kui 600€ oleks terve auto saaks värvitud
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Soodsad kohad,kus tehakse kere-ja värvitöid

Postitus Postitas paikas »

See, et firmade hinnad on kordsed minu hindadega võrreldes siis see mind ei kõiguta, mina saan oma kvaliteet materjalid kätte sobiva hinnaga ning kõik muud, nii kambri küte, elekter, materjalid jne on kõik juba sisse arvestatud ning ega see on orjenteeruv hind, sest inimene ei tule ilusat siledat autot ju kunagi niisama värvima, sinna lisandub nigunii lisa eeltöid ja muud jama. Hinnad on mul välja kujunenud viimase 5 aasta kogemuste ja hindade liikmise mõjul.
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Soodsad kohad,kus tehakse kere-ja värvitöid

Postitus Postitas arska »

paikas kirjutas:See, et firmade hinnad on kordsed minu hindadega võrreldes siis see mind ei kõiguta, mina saan oma kvaliteet materjalid kätte sobiva hinnaga ning kõik muud, nii kambri küte, elekter, materjalid jne on kõik juba sisse arvestatud ning ega see on orjenteeruv hind, sest inimene ei tule ilusat siledat autot ju kunagi niisama värvima, sinna lisandub nigunii lisa eeltöid ja muud jama. Hinnad on mul välja kujunenud viimase 5 aasta kogemuste ja hindade liikmise mõjul.
nyyd on mullegi selge,sain vastuse oma kysimusele et ikkagi se detaili hind on tegelikult kallim,et nagu aru saan siis ainult värviga yle t6mbamine,katmine ja detaili ette valmistamist h6lmab nagu se hind!

kas sain nyyd 6ieti aru? :roll:
Image
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Soodsad kohad,kus tehakse kere-ja värvitöid

Postitus Postitas paikas »

põhimõtteliselt jah.
aleks25
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: 01 Mär 2010 19:01
Asukoht: Lääne-Virumaa kadrina ja Vantaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Soodsad kohad,kus tehakse kere-ja värvitöid

Postitus Postitas aleks25 »

paikas kirjutas:detailide värvimisega saan ka mina aidata. Terve auto ei mahu kambrisse, kui just mingi pisike muna pole(honda civic, vw golf jne.)

detaili hind värvimine: 45€

detaili hind krunt plus värvimine: 50€

detaili hind roostetöödega: 10€ tund plus värvitööd.

hinnad ei ole üldse ju kallid.

Kasutan DuPont värve enamasti ning rooste eemaldamisel EI kasuta buvanols laadseid roostemuundureid.

Asukohaks tartumaa, nõgiaru küla.

Saaks su nr mull oleks üks astra g vaja paar ust ja esitiib värvida vaja mingi märtsis või varem :mrgreen:
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Soodsad kohad,kus tehakse kere-ja värvitöid

Postitus Postitas paikas »

58585312 numbriks
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Soodsad kohad,kus tehakse kere-ja värvitöid

Postitus Postitas Omega 978 »

Kas harjumaa kandis ka keegi häid kohti teab pakkuda?Ootaks pakkumisi! :)
Pilt
Vasta