autoladu.ee jupi tellimine

Siia postitame kõik tööotsimiste/pakkumistega seonduva ning küsimused ja info erinevate teenuste kohta
Vasta
silluboy
Tänanud: 0
Tänatud: 0

autoladu.ee jupi tellimine

Postitus Postitas silluboy »

seda värki et sai tellitud sealt jagaja rootori oomile, aga saadeti mingi vw/audi oma. Helistasin mis värk on nagu et vale jupp ju ja nad ütlesid et mul ümber tehtud:S
helistasin sis tartu autopoodi, pikal tänaval asuvale
sealt sis tellisin selle jupi ja jõudis ööpäevaga kohale ning istus ka veel
Andsin selle vale jupi neile ja poemüüja ütles et see ju väikse mootori omad,kui veab läheb astrale.
slle autolao asja kohapealt et mina ei soovita kellegilt midagi sealt tellida.
Ah jaa nad ütlesid et seal ju pilt olemas aga see pilt on nagu on ja midagi aru ei saa.
Sooviks siis siia veel kellegi kogemusi sellistest juhtumistest
piloot
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: autoladu.ee jupi tellimine

Postitus Postitas piloot »

ma tellisin endale omega stange acar ist pilt ja kõik olid sellised nagu vaja aga saadeti oopis mingi kohapeal valmistatud käkk ja ladu 24 tellisin omegale optimali sarniiris sain oopis delphi omad kõige õigem on ikka poes kohapeal käia ja oma silmaga kaup üle vaadata
y2k87
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: autoladu.ee jupi tellimine

Postitus Postitas y2k87 »

Acar-st tulevad poola nänn ja kui sa ka hinda vaatasid siis on aru saada ka, et kvaliteet ei kannatagi orig stangega võrdlust. See, et sa said teise firma toote on ka mõistetav, kuna kui üks toode saab otsa siis püütakse leida asjale niikaua asendust kuni uus lao täiendus kohal.
Enamus neti katalooge kasutavad kahte põhilist varuosa programmi ja tahes tahtmata tulevad seal vead sisse(või on pandud mingile mudelile 4-5 erinevat rootorit, nagu audid ja vw-d). Isegi orig programmiga võid julmalt võssa panna. Ei aita seal isegi vin kood.
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: autoladu.ee jupi tellimine

Postitus Postitas Westcoast »

autolaoga pole endal küll probleeme kunagi tekkinud ma sealt ikka oma vanematele risudele koguaeg tellisin juppe alatasa kui poodides jälle polnud või küsiti kahtlaselt suuri summasi.
Juppide kohale saabumine vastavalt laos olekule ja üldiselt seal ju kirjas kh jupi all kas 1-2 päeva või 3-4 ja alati on nad kohal kui vaja. :twisted:
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: autoladu.ee jupi tellimine

Postitus Postitas Omega 978 »

Autoladu.ee : Üks juhus oli kui tellisin varuosa ära,selgus et varuosa ikkagi pole,kuigi olin ennemalt uurinud just seda!Õnneks asi laabus ja sain raha tagasi! Ladu24.ee olen rahul,olen alati saanud selle varuosa mis tellinud ja kui pole siis see ka seal kirjas!
Pilt
guits
Huviline
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Okt 2006 16:07
Auto: Cadillac Catera 3,0 155kw 97a, datsunnissan patrol 2,8 gr
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda
Kontakt:

Re: autoladu.ee jupi tellimine

Postitus Postitas guits »

olen mölemast tellinud ja iiani probleemat netu! üks juhus oli ,et vidinat polnud ja saadeti hiljem järgi
:roll:
Vasta