K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Siia postitame kõik tööotsimiste/pakkumistega seonduva ning küsimused ja info erinevate teenuste kohta
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas risto »

mardus ma ei mõelnudki otseselt teema algatajat selle rehvi jutuga ja ma ei teagi mis rehvid tal on.
aga selge on see,et omega on raske auto,kui on kõrged ja kitsad rehvid,siis ta jääbki süldiks tagumiku all..ei aita torud lansekate vahel ega ka e34 puksid
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas mardus72 »

risto kirjutas:mardus ma ei mõelnudki otseselt teema algatajat selle rehvi jutuga ja ma ei teagi mis rehvid tal on.
aga selge on see,et omega on raske auto,kui on kõrged ja kitsad rehvid,siis ta jääbki süldiks tagumiku all..ei aita torud lansekate vahel ega ka e34 puksid
Arusaadav,aga eks see jutt oli selline üldine ja otseselt kedagi ei mõelnud süüdistada :)
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 403
Liitunud: 08 Mai 2006 10:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas kait »

Kas on tagumist mõtet paigaldada, kui ta tõenäoliselt selle nelja painde tõttu kaotab oma jäikuses juba nii palju, et absoluutselt mingisugust mõju ei avalda, kuna kere ise on juba jäigem kui see nelja paindega torujupp.
Kui ikka mingit reaalset tulemust tahad saada, siis tuleks ikka võimalikult sirgelt panna.

Ja kui kuskil teha lased, siis arvesta ka, et terasel ja terasel on vahe. Vaja ikka piisavalt jäika materjali.
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas paikas »

selle nelja painde peale kaotan 10kg ruutmeetri kohta, kuid kui arvestada toru jämedustsiis on see nii tühine, Asi selles, et pühimõtteliselt ülemine osa toetuks juba uuesti vastu keret, ning kui painded õige kohapeal on siis ainuke koht kuhu see survejõud kantakse on ülesse, kuid see juba vähendab kokkupainet ja samas kui on juba ülevalt alla "sein" ees siis ei saa ta sinnapoole ka minna ju.
meduus
Huviline
Postitusi: 530
Liitunud: 23 Sept 2009 15:59
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas meduus »

Väike up :D
Oled sa kusagilt midagi leidnud?
Sooviks enda masinale kah ette taolise vidina paigaldada 8)
Sõidukite kliima/ konditsioneeri täitmine ja kontroll Tallinnas.

56997null0seitse
Vasta