K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Siia postitame kõik tööotsimiste/pakkumistega seonduva ning küsimused ja info erinevate teenuste kohta
ChrisDian
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas ChrisDian »

Image

tahaks te seletada mis Teie meelest selle tööpõhimõte on?
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas paikas »

isegi tutikal autol ja isegi täis raamil autol murrab vedrustus keret, strut bar hoiab ära amordi lansekate läbi paindumise kurvi läbides, hoides seega autot sirgena ja vähendades seega "body roll"'i muutes seega auto rohkem juhitavaks ja vähendades alajuhitavust kurvi läbides ning roolimist muudab täpsemaks. lisaks aitaks veel lisaks kaasa ka selle täpsemaks muutmisel kõikide sarniir liigendite välja vahetamine roolisüsteemis uniballide vastu.
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas Omega 978 »

Kui lasta selline asi teha kuldsete kätega mehel,kalliks see võib minna,äkki tasub kohe osta valmis strut!Hinnas vist väga suur vahe ei tule või... :roll:
Pilt
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas mardus72 »

Omega 978 kirjutas:Kui lasta selline asi teha kuldsete kätega mehel,kalliks see võib minna,äkki tasub kohe osta valmis strut!Hinnas vist väga suur vahe ei tule või... :roll:
Pole seal vaja väga kuldseid käsi,lihtsalt materjali,ja vastavaid tööpinke.Iseeneset väga keeruline selle tegemine pole.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas arska »

ma tykk aega vaatasin seda ylemist pilti ja jälgisin seda liikumist ja jäin vähekese m6tlema ja tekkis nagu selline kysimus et ok,ytleme nii et selle strutiga me muudame amordi tooside vahel stabiilsuse eksole,jäikuse,nad ei hakka kuskile liikuma,aga nagu me k6ik team mis sugused on 6megatel need 66tse puksid siis yelge mulle kui ma eksin,aga mulle millegi pärast tundub et siis hakkab lausa l6hkuma neid 66tsasi ju,kuna siis ei ole seda loomulikku väikest kere painduvust mis autodel on keredes!??
Image
petzp
Huviline
Postitusi: 284
Liitunud: 01 Jaan 2008 02:48
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas petzp »

BMW E34 puksid leevendavad puksimuret, kuna on tugevamad.
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas paikas »

kui juba strut bari paned siis oleks mõistlik ka juba polyetaanile mõtlema hakata.
ChrisDian
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas ChrisDian »

Kas sa juba leidsid endale tootja..? Uurisin veidi, Võrumaa metsade vahel on üks selline vennike kes metallitööd teeb ja omab isegi võimalust torude painutamiseks, alates 12mm torudest suuremaid. Oled huvitatud..?
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas o:mega »

Aga mina siin arutasin ja no...OK. Mitu cm lansekas peab läbi vajuma, et seda nagu juhitavuses tunda oleks. Teiseks kuhu see kinnitatakse ja kui palju kinnitus vedru pesa nõrgemaks teeb. Just nimelt Omegal pole seal ju neid traditsioonilisi vedrupüstaku ülemise kinnituse kolme polti.
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas paikas »

piisab mõlemat poolt 1mm kuid tegelikkuses paindub läbi kokku kuni 1cm see on ju püstaku ja ratta kokkujooksupealt meetrites. ja kinnitada tuleks need lanseka sisekülje ja pealmise osa selle kumeruse peale, et pealt 2 polti ja siseküljelt 1 polt, kuna jah polte pole ning nõrgemaks ei muuda kui just kardad, et roostetama hakkab siis tuleb üle töödelda läbi puuritud augud kasvõi põhjamastiksiga, olenevalt maitsele.
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas o:mega »

Mitte seda, et roostetama hakkab, vaid seda, et mida see kere peaks senimaani tegema, et sa tunned juhitavuses vedelust, et sul strutbar'i vaja. Kui sul strutbar töötaks siis ka turvapuuri ju sisse vaja. Ja siis tulevad ka reguleeritavad moosiriiulid ja kõiksugu aerodünaamika mammona kaasa.tegemist siiski maantee Omegaga. Mitte ringraja Clio vms. mis peaks juhti avarii puhul päästma.
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas risto »

minu v6 mootoriga omega on nagu tee külge liimitud ja väga täpse rooliga.
kui teile meeldib kurvides kiiresti sõita,siis soovitan kohe välja vahetada oma 195/65/15 rehvid ja alla keerata suuremad veljed,madalam rehv!
paikas
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas paikas »

just see 2,5 v6 ongi kõigehullem ujuja teel ju. Strutbar pole kuidagi seotud turvapuuri, ega ohutusega, see ikka juhitavuse jaoks.

mulle ei meeldi, et keeran kurvi sisse ja läheb mingi aeg mööda siis alles reagerib auto tagant järgi, see aeg on lühikene küll jah 0,... sekundit aga selle ajaga sõidad jub 100km/h kiirusl edasi mitu metrit juba ju. Miks ma peaksin võtma maanteel kiiruse maha kui on ees kurv?
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas reims86 »

paikas kirjutas: mulle ei meeldi, et keeran kurvi sisse ja läheb mingi aeg mööda siis alles reagerib auto tagant järgi, see aeg on lühikene küll jah 0,... sekundit aga selle ajaga sõidad jub 100km/h kiirusl edasi mitu metrit juba ju. Miks ma peaksin võtma maanteel kiiruse maha kui on ees kurv?
Ole kaval ja hakka ennem kurvi keerama :twisted:
Omega FL 2,5 TDI 2002, Navara D40 2010a 8) , Audi A4 2,5TDI 1999a,
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: K: kes teab kedagi kes teab kedagi kes teeks strut barid

Postitus Postitas mardus72 »

Äkki lõpetaks selle jahumise strutbari mõtekuse või mittemõtekuse üle,see teema siiski strutbari saadavuse kohta.
Eks igaühe oma asi,mis oma autole külge pookida tahab.Strutbar miskit paha sõiduomadusele kindlasti ei tee,seda ikka suht paljud kasutavad oma tänavasõiduautodel,omegatel vaid pole kohanud siiani,mis ei tähenda,et seda omegale keegi paigaldanud pole. Omega on oma olemuselt suhteliselt vedela kurvisõiduomadusega ja miks mitte veidi seda parendada ja teha kere veidi jäigemaks,kui soov.Aga siis on mõistlik jäigem vedrustus ja paremad puksid ka paigaldada.bmw e34 puksid väga head.jamuidugi on ka madalama profiiliga rehvid abiks,aga kes on väitnud,et teemaalgataja tahab ainult strutbari ja omab 195-65/15" rehve
Et kõige sellega siis mugavuses kaotab usun,et keegi ei kahtlegi.Aga mõnele on stabiilne kurviläbimine hoopis mugavus.
Ühesõnaga kui pole pakkuda küsijale infot strutbari tegemise kohta,siis pole mõistlik niisama jahuda ka.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Vasta