Parim remont tallinnas KASSIAUTO kadaka teel

Siia postitame kõik tööotsimiste/pakkumistega seonduva ning küsimused ja info erinevate teenuste kohta
Vasta
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Parim remont tallinnas KASSIAUTO kadaka teel

Postitus Postitas ultimaco » 13 Jaan 2013 14:55

Hetkel siis selline mure oli et minu auto keerasid yhed sosssepad peeti... pidid vahetama mootori ja käimakasti(automaat) arvatavasti kasti nad ei vahetanud... raha kysisid palju... siis keerasid nad automaatjuhtmestiku peeti... sai hakatud vahetama selektorit....nemad ainult peitsid ennast...ja isegi ei tahtnud syyd oma peale võtta... sai auto viidud Kassiautosse... Seal töötab tallinna 1 parimaid autoelektrikke... yldiselt seal olev seltskond on yldse väga vinge .... meie tööautot Opel combo-t tegid 5-7 diagnostivenda yle tallinna... keegi jagu ei saanud miks ei tööta evap,egr, ja lambdad... sealsel elektrikul läks aega umbes 1-1,5h ja auto töötas... seal saab poleerida tulesid, saab teha sillastendi ja kõike muud mida tarvis. Nii edasi siis minu autost. Vihastasin et enda autoga sõita ei saa ja viisin kassiautosse . läks umbes 1 tööpäev aega ja minu auto saadi korda... seal on kõige uuem bosch diagnosti systeem ja inimene kes seda asja vägagi hästi valdab. Nii et kel mingi mure siis sammud sinnapoole.

http://www.kassiauto.ee/

kui lähete sinna siis öelge kuskohast saite teada Omegaklubist siis vaatab ta edasi mis teeb...

igatahes nyyd käivad meie kõik autod seal... teenindus puhas kiire ja korralik... ja ei jäta nad midagi 2 silma vahele kui miskit veel märkavad siis helistavad ja kysivad... nii et julgelt soovitan

meelis
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Parim remont tallinnas KASSIAUTO kadaka teel

Postitus Postitas meelis » 12 Dets 2013 17:34

Ulmelist hinda kysisid plokikaane vahetuse eest.kaan oli minul endal olemas ja tahtsid saada 640 eur.

Kasutaja avatar
Tim
Huviline
Postitusi: 2598
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Parim remont tallinnas KASSIAUTO kadaka teel

Postitus Postitas Tim » 13 Dets 2013 09:02

Suht arvestatav hinnapakkumine kui auto sinna viid ja korralikult töötavana kätte saad ja garantii kah antakse tehtud tööle.
Sh.hammasrihmaga teostatud tööd :!:

Kaane vahetus ja muude pudinate eemaldamine/tagasipanek võtab ühel mehel vähemalt päeva jagu tööd.Siis veel igasugused kohustuslikud kulumaterjalid ja vb on vaja vana kaan lihvida,survestada midagi kaane sees vahetada jne.Mootori remont on kallis töö,midagi pole parata.

Kaua ise tegid seda tööd?

Ise tegin kah seda kaant:tegin korralikult ja kaua..,aega läks kaks pikka päeva.Pesemine-puhastamine ja sisu väljavõtmine/tagasipanek(klapid sooveldasin) on sitaks aeganõudev töö,kui tahad et asi ka edaspidi töötaks+eritööriistad klappide väljavõtmiseks ja kaane poltide korrektseks pingutamiseks.
Väike näide minu tööst.
Kaane sisu,kõk jupid läksid pärast omale kohale tagasi.
Pilt
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD

meelis
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Parim remont tallinnas KASSIAUTO kadaka teel

Postitus Postitas meelis » 14 Dets 2013 09:39

Asi oli selles et rihmakompl,plokikaanetihend,ja korras plokikaas oli mul endal olemas.samas saan kiita nõmmeautoteenindust.seal on üks peaga vend kes ise omab omega b ja teab mis teeb.arvan et seal üks tallinna soodsamaid teenindusi.seal saab ka kokkuleppelist hinda teha.

Vasta