Sisevalgustus led'idele

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas o:mega »

Kellel huvi ja tahtmist on siis see ümbertegemine maksab 950 kr (60-61 €). Kes on näinud, imestavad ise ka kui jube see kusekollane tehasevalgustus on.
Image
Viimati muutis o:mega, 04 Jaan 2011 17:57, muudetud 1 kord kokku.
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas eedu32 »

Originaal valgus tõesti jube võrreldes smd leedide valget sära nähes
BadJ77
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas BadJ77 »

o:mega kirjutas:Kellel huvi ja tahtmist on siis see ümbertegemine maksab 950 kr (60-61 €). Kes on näinud, imestavad ise ka kui jube see kusekollane tehasevalgustus on.
Sina teed (kui jah, siis kus?), või lihtsalt mainisid hinnaklassi?
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas reims86 »

Mida see 950.- sisaldab?
MIllised on led´id ja kas valmis tööst ka pilte on?
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas MegaHabe »

reims86 kirjutas:Mida see 950.- sisaldab?
MIllised on led´id ja kas valmis tööst ka pilte on?
nõustun eelpool mainituga kas tehtud tööd on ja mis leedid sinna lähevad?!
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas o:mega »

Oma autol on kogu sisevalgus led-idele tehtud. Ise tegin. Ja selle raha eest olen valmis ka teistele tegema. Kui keegi kalliks peab siis on alati võimalus ise teha. Asukoht on Põlva linn. Piltidelt ei saa hästi aru seda tooni vahet. Kui pimedamaks läheb siis proovin mõne pildi teha. Äkki kui eedu32-ga kokku saan siis temal on üks lüliti veel kollane ( :( laiskus) ja on pildi peal erinevus näha. Ja led-e läks sinna vist nelja tüüpi.
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas o:mega »

eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas eedu32 »

Paistab et lingiga miski kala et tulirebasega ei toimi aga exploreriga pole probleeeeeeemi
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Kas Sa panid armatuuri ja kliimamajanduse kõik ledi peale?
Kas liiga hele ei ole ja ledi heledust siis saab reguleerida ka tulede pealüliti juures olevast nupust?

Kas kliimaplokki ennast ka leditad nagu?
Armatuuri ei oleks vaja teha mul:)
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas eedu32 »

Ei ole hele ja dimmer toimib nagu pirnide puhul
alari500
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas alari500 »

kas ledid on hinna sees. oleks omale sellise raha eest kohenõus laskma panna! andke endast teada ja kui võimalik tulen kohale!vana on ledidega võreldes tõesti jube...
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas mardus72 »

Spidoka ploki tagant tundub,et oled vaid pirnid ära vahetanud,ebaühtlasest valgusest on näha,see 5 min töö.Megahabel,vist isegi paremini valgustab,ehk siis pirnid paremad.Ilma spidoploki tagant tegematta ei tundu hind väga atraktiivne.Mul töökaaslane aretab hetkel Vectrale samasugust valgustust.keerukat pole seal miskit.Aga kas sama hind oleks ka minu facelifti tegemine,millel nuppe oluliselt rohkem.Pealegi spidoka taga nr.kollaseks värvitud ja ka kompu displei on ka oranši filtriga,nii et külmvalgeks niikuinii ei õnnestu,ainus variant punaseks
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas o:mega »

mardus72 kirjutas:Spidoka ploki tagant tundub,et oled vaid pirnid ära vahetanud,ebaühtlasest valgusest on näha,see 5 min töö.Megahabel,vist isegi paremini valgustab,ehk siis pirnid paremad.Ilma spidoploki tagant tegematta ei tundu hind väga atraktiivne.Mul töökaaslane aretab hetkel Vectrale samasugust valgustust.keerukat pole seal miskit.Aga kas sama hind oleks ka minu facelifti tegemine,millel nuppe oluliselt rohkem.Pealegi spidoka taga nr.kollaseks värvitud ja ka kompu displei on ka oranši filtriga,nii et külmvalgeks niikuinii ei õnnestu,ainus variant punaseks
Oli üks projekt ka, et spidoka seierid punaseks aga see sai külmutatud :) . Kui tundub, et ebaühtlane siis eks alati annab midagi paremini teha. Ise olen oma lahendusega rahul. Samas ei saa aru, mis mõttes spidoka taga kollaseks värvitud? Facelifti tegemine ilmselt natuke teine teema. Pole uue tüübi keskkonsooli lammutanud aga kahtlen, kas seal iga nupu taga lambike on. Ehk on valguskanalid. Kompuutri valgustus jääb pisut rohelisem.
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas mardus72 »

o:mega kirjutas: Samas ei saa aru, mis mõttes spidoka taga kollaseks värvitud? Facelifti tegemine ilmselt natuke teine teema. Pole uue tüübi keskkonsooli lammutanud aga kahtlen, kas seal iga nupu taga lambike on. Ehk on valguskanalid. Kompuutri valgustus jääb pisut rohelisem.
spidoka-tahhoka jne.kellade nr.d ja kriipsud on nn.sihverplaadil tagant kollaseks värvitud,ja valge led-ga muutub valgus roheliseks,proovitud.
Aga võimalik jah,et keskkonsoolis valgusteedega asi lahendatud.Aga ei tea,kuidas raadionuppudega on ja kas seda lahti saab.Samas ei kurda oma valguse üle ka väga
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas Marcouver »

Ma ei tea suht maitse asi, mina olen oma kollasega rahul, mina ei viitsi midagi lammutama hakata, kuskilt mingi omaleiutist teed hakkab auto lagunema 8)

Vahetasin 2.0 oomil terve salongi sisevalgustuse (armatuuri oma) roheliseks. Ja noh seierite juurest jah mõnestkohast on tumedam, teisest kohast heledam. Kui tahta midagi teha siis tuleks korralikult ledide peale tagant teha.

Klaas nati kakine aga pole hullu :lol:

Pilt

Maitse asi :wink:
Vasta