Omega - miks ma valisin just Omega ?

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
devil666
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas devil666 »

Mina sattusin omega A otsa kuna ta oli odav ja vanainimese auto olnud.Selle raha eest ei oleks ma ühtegi teist nii head autot saanud aga eks igal heal ole kah omad halvad küljed (roostet võiks vähem olla) Ning neid inimesi kellel opeli kohta midagi öelda on võiks kah vähem olla... :) :) :)
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas tanellenat »

olin mitu nädalat otsinud autod,( audi oleks olnud minu esimene variant )kuid üks reede läks uni mingi poole 8 paiku ära ja huvi pärast tegin auto24.ee lahti limiidiks 25 000.- ja ennäe1995a. Opel Omega 2.5td universaal ja katuseluugiga ka veel. Helistasin ja küsisin kas auto alles ja hommikul enne kaheksat ajasin isa ülesse ja Tartu poole kohe, sain enne teisi jaole kuna ma olin juba 10-st hommikul 4-s vaataja. ostsin ära ja olen siiamaani rahul, minu käes olnud mingi 2 kuud. Nüüd avastasin kui tahtsin hakata konksu tagant ära võtma, et võtit ei ole ja võtme auk on kuidagi katki tehtud. :( :( :(

Miks , miks valisin omega..... sellel oli mitu plussi.
1)2.5 TD sõidab väikese kütuse kuluga
2) Tagavedu :lol: :lol: :lol:
3)suur ja mugav
4) sõpradel on samad autod, samade mootoritega, universaalid. :D :D :D
Ise rahul ja oma maitset arvestades eelistan seda teistele autodele kõige esimesena. isal on 2000 VW Caravelle ja kui sisse istun siis oleks nagu vanas tankis. Nii mugav on omega 8) 8) 8)
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Wearder
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas Wearder »

sest see oli esimene auto mis vastas minu kriteeriumitele antud palgapäeva õhtul :)
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas reims86 »

Hind oli hea ja ei saanud jätta ostmata lihtsalt kumbagi omegat 8)
grimreaper
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas grimreaper »

Mul valis Omega isa, 5aastat tagasi, ennem oli Nissan Sunny 2.0d. No Omegasse sisse istudes väga hull tunne, auto oli tohutult suur Nissani kõrval. Minu käes on auto olnud 2 aastat, algul oli plaan maha müüa ja midagi väikest sportliku asemele osta, aga nüüd on plaanid totaalselt muutunud, sest auto on tõesti suurepärane. Vedrustus on mõnusalt pehme, sees istudes on tunne nagu sõidaks uue autoga. Suvel on eriti mõnus päikeseloojangut vaadata, kuna tegemist on universaaliga. Taga on suur magamistuba, kus ma suviti tihti ööbin, kuskil mereääres. Ma ei vahetaks seda autot ka siis välja kui oleks piisavalt rahalist ressurssi, pigem ostaks nahksisu sisse, ja laseks pigimatid sisse panna, et oleks veel rohkem luksust.
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 5 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas vivaldi »

Opel on alati meeldinud. Omegasse armusin ära tänu ühele oma heale sõbrale ja tema mulle praeguse Omega vahendaski. Muidu poleks ta pakkunudki, aga tehes tema autot ma ikka koguaeg kirusin, et oi kuidas ma kadestan teda et tal selline auto on (omega b caravan 2.5td iga nurga pealt ilus vaadata).
Kui poleks olnud seda head sõpra siis ma oleks endale Omega alles 6-7 aasta pärast ostnud.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
ultimaco
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas ultimaco »

ma ostsin omega sellepärast et ei olnud rohkem muud valikut, kuna panganumber liisingut ei anna ja pisike poiss tahab ka puhtuses sõita siis jäi selline auto silma ja siiamaani sõidan :D tglt alles 2 kuud vist või 3 :) igatahes mugav suur, poisiga hea kelgutamas käia jne njeeks isegi suvel hea minna kuhugile
kaidoxx
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas kaidoxx »

minu vennal oli kunagi omega A ja siis mingi aeg sain ma selle omale... siis juba tunnetasin tagaveo ja manuaali ilu koos selle aegse mugavusega. mõni aasta hiljem sai täna vennale tasuta omega b 2.0 l ja jälle sedaani. ja see oli veel mugavam võimsam ilusam. aga kuna sisi olid mul vaesed ajad siis ma sellega eriti palju ise ringi ei sõitnud aga nüüd saatuse tahtel on mul jälle omega b 2.0 100 kw. ja juba korraliku lisa varustusega....:D ja vahest ma ikka vaatan imetlen seda ilusat auto kuju. silm puhkab kohe.
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas raudpats0 »

suur, mugav,5 aastat tagasi ka suht odav,kindlasti universaalkere,suht-koht odav remont ja suhteliselt väike kütte-hooldekulu. ja mis põhiline oli et tuttavate kaudu uurides ei olnud mehed veel kuulnud et omega oleks väikeste vigadega teele jätnud.
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas Omega3 »

Suur,mugav ning taskukohase ülalpidamis kuludega auto.:)
Rax
Klubiliige
Postitusi: 3455
Liitunud: 08 Mär 2013 00:31
Auto: 2.5DTI
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas Rax »

Mina sain omale Omega pisiku 2006 aastal. Sõbral oli sinine 88.aasta Omega A mahlapakk 85 watti.
See nägi lihtsalt nii hea välja et mulle hakkas paugust meeldima. Käisin pinda müügi teemaga ja lõpuks oli nõus, seadis hinnaks 6000 EEKI. Tollel ajal olin kutseka pooleli jätnud ja tööle läinud, elasin vanematega ning oli võimalus see isend ju ära osta. Lube mul ka polnud, aga kainekaid oli mul iga nurga pealt võtta, ise ka muidugi kärutasin vahest. :P
Siis tuli paus sisse, vahepeal oli E34 mille ma kaalule lükkasin hiljem. Siis nägin kui mingi tüüp lasi sinise MV6-ga külksi ja värki. Ei, pean endale ka ikka Omega ostma. Siis tuli 2.5 V6, millega kütsin ca 3 aastat ja millest hiljem sai kahe värviline ja mis siianigi sellel kutil alles kellele müüsin. Siis oli jälle väike paus kus sai A8-ga kütetud, aga no ei saanud ilma Omegata. Leidsin odavalt mv6e, selle saatsin soome, siis tekkisid mulle diisli mõtted ja sai TDS võetud, see mind eriti ei rahuldanud ja nüüd kütan Dti-ga, vot sellega olen hetkel rahul ja kui kõik hästi läheb siis sõidan sellega kauem kui esimese V6-ga :D No minujaoks vist polegi praegu paremat autot kui Omega, Mugav, Odav ülalpidamine jne. Hinge eluga ka nagu juba tuttav.
56232754
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2716
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas Martin »

Esimene kokkupuude oli 2009 aastal. Kui sõber omastas 50k eeguga omale 98a. 2.0 sedaan bensuka(lillla). Auto oli väga hea varustusega. Helehall nahksisu on üks paljudest asjadest mis meeles.
Enda kätte tuli esimene oom 2012 lõpp. Nädalake enne siia foorumisse registreerimist. Tuli suht kiirelt valida, kuna oma eelmise auto olin kuu aega varem sodiks sõitnud ja rahakoti paksus oli otseses seoses auto olemasoluga. Selleks sai siis 2.0DTI 74kw kuudiga(eelnevalt jäin ühest 2.5TDst ilma, mida liiga pikalt vaatasin). Tolle auto tõin Tartust veel. Varustust väga polnud, kliima ja mittetöötv eber, rohkem ei mäleta. 4 kuud hiljem ostsin omale 2.5TD, mis mul siis ka kõige pikemalt olnud on ja praegugi alles, kuigi tervikust alles sellest praeguseks päevaks vähe.
kuu aega omasi kahte autot paralleelselt kuniks 2.5el TÜV läbitud, ning 2.0 müüdud. 2.0 võtsin veel tuledepesurisüsteemi ja xenonid ära ja viskasin ümber. Läks viljandisse, tuttava kätte, kuid rohkem mina seda autot näinud pole, praegu pole autol ka enam TÜVi ega kindlustust.
Vahepeal olen omanud paralleelselt veel mitmeid omegaid, kõik diislid. Viimane aasta on stabiilselt 4 oomi õuepeal olnud. Nüüd loodan pöördeid vähe maha saada ja kahest vabanedest pikka aega ühtegi juurde mitte osta.
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas AnvarV »

Ma ei oska sellele vastata, mul on ilmselt haigus.
Kasutaja avatar
Faric
Klubiliige
Postitusi: 1295
Liitunud: 19 Juul 2012 22:56
Asukoht: Tartu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas Faric »

Sain kunagi tuttava mahlapakk omegaga sõita (kainekas olin), sis oli et tahan ka, mingihetk tekkis mõte nüüd pean ära võtma miskit, valituks sai toona 95a td, hetkel FL juba
FL 2.5DTI 680TLG, FL TDS 457BCI, FL 2.2i
X5 E53 3.0D 314TNB
W202 c200 2.2TDI 099MFM
LC HJ60 27ZMJ
Plus Mõned korralikud Sierrad
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Omega - miks ma valisin just Omega ?

Postitus Postitas Jospa »

Isa kinkis mulle 18 aasta sünnipäevaks kirsipunase universaalse omega b. Mugavus, mahutavus andsid põhjuse uue järgi. Esimese omegaga sõitsin ca 4-5 aastat, siis tahtsin 3 lidrast, 100kw oli muidugi ilgelt kapriisne pill ja siis juba manuaaliga 3 lidrast. Tulevikus ehk fl kere...
2.0 100kw Omega pre
3.0 155kw MV6 Omega pre
3.0 155kw V6 Omega pre
3.0 160kw CRD Jeep GC
2.5DTI 110kw fl
2.5 131kw/48kw Hybrid RAV4
Vasta