Petised

Kõik mõtted ja arutelud klubi külalistele ja mitte klubilistele
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Hoiatus! - Petis Rasmus Peet

Postitus Postitas Q-tok »

Tere!

Sooviks lisada teistele hoiatuseks info petise RASMUS PEET kohta, foorumitest leiab teda nimega rohelinehiir (vanem kasutajanimi JunZuu1991 ), google.ee abil leiab Rasmus Peet ja JunZuu1991 nimega päris palju petmisi.
Algas asi nii, et oli mul vaja lambdaandureid, temal olid need olemas.
Kandsin siis VIIVI PEET nimele raha üle.
Saatis mulle siiis Rasmus Peet ilusti selle anduri kohale, see toimis ja oli okei, tookord oli kaup igati aus ja mina ei osanud kahtlustada midagi, muidugi siis mina tema eelmist kasutaja nime ja päris nime ei teadnud kah.
Kuid mõned päevad hilhem oli mul veel kahte andurit vaja, Rasmus Peet siis saatis PS, et tal on olemas, hinda küsis 20€ + 3€ saatmine, mulle see sobis ja kandsin Viivi Peet nimele raha üle.
Siis ootasin andureid mitu-mitu päeva, kui hakkasin asja uurima, öeldi, et SmartPostist saadeti sms, et halvasti pakitud pakk.Rasmus Peet, siis väidetavalt pakkis uuesti ära ja pani andurid uuesti postiga teele.Jõudsid siis need mõne päeva pärast minuni, kontrollisin siis andurid testriga üle, mõlema anduri küttekeha oli läbi.
Andsin sellest Rasmus Peet´ile teada, tema seletas, et need töötasid kindlalt jne, kuid saime kokkuleppele, et tema kannab raha tagasi ja mina saadan talle andurid tagasi Rasmust Peeti nimele.(siis kuulsin kahjuks alles esimest korda seda nime, oleks ennem teadnud, poleks temaga äri teinudki)
10.märtsil lubas ta, et raha kannab 11.03.2011 õhtul.
11.märtsi õhtul ütles ta, et tal tuttav kandis raha üle.
Mina läksin samal õhtul panin andurid talle postiga teele.
15.märtsil hakkasin uurima, et miks raha ikka minu arvel pole, siis tuli tuli temalt selline vabandus:
rohelinehiir kirjutas: helistasin jah inimesele kes ülekande tegi, ütles, et jah pole raha maha läinud tegi uuesti.
Vabandused.
17.märtsil hakkasin uurima, et kus raha on, tuli selline kiri:
rohelinehiir kirjutas: kuidagi kahtlane on jah see asi juba... aga vb sellest et teisest pangast? kuigi kahtlaselt kaua. homme hommikul saan uurida, mille taga asi on, siis annan teada.
Kuna vastust ei tulnud, uurisin 19.märtsil uuesti, et kaugel raha on, tuli selline vastus:
rohelinehiir kirjutas: jah, õigus, ta polevatki ülekannet ära teinud üldse. teen ise ära esmaspäeval peale tööd, kui olen pangas ära käinud.
vabandust.
Siis hakkasin netist uurima, et mis tegelane see Rasmus Peet on, selgus nii mõndagi „huvitavat“. Saatsin talle uue kirja, et kas tuleb juba raha tagasi või panen foorumisse ka ülesse, et tegu petisega.
22.märts sain temalt siis sellise kirja:
rohelinehiir kirjutas: usun et tead, kui vaja võin konto väljavõtettega tõestada, et raha on kantud!
23.märts küsisin temalt, et millal see raha siis minuni jõuab ja, et saatku siis kontoväljavõte
Nüüd pole temalt enam mingit vastust saanud.

Äkki tuleb kellegile kasuks ja ei astu selle tegelase otsa nagu seda tegin kogematta mina.
Sellest rahast eriti ei hooligi, aga lihtsalt ei kannata selliseid petiseid üldse.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Hoiatus! - Petis Rasmus Peet

Postitus Postitas Tim »

"teen ise ära esmaspäeval peale tööd, kui olen pangas ära käinud"

Ilus jutt küll,käin ise pangas ja teen ülekande.Nagu oleks ei tea mis miljonär,et ilma pangas käimata ei saa paarikümmet € liigutada.
Krt.igasugused interneti pangad ja interneti ühendused olemas.

Googeldasin kah seda nime ja kudagi tuttav tegelane ametikooli aegadest.
Nüüd jälle targem.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Hoiatus! - Petis Rasmus Peet

Postitus Postitas Q-tok »

Tim kirjutas:"teen ise ära esmaspäeval peale tööd, kui olen pangas ära käinud"

Ilus jutt küll,käin ise pangas ja teen ülekande.Nagu oleks ei tea mis miljonär,et ilma pangas käimata ei saa paarikümmet € liigutada.
Krt.igasugused interneti pangad ja interneti ühendused olemas.

Googeldasin kah seda nime ja kudagi tuttav tegelane ametikooli aegadest.
Nüüd jälle targem.
Krt jah, esimesel korral oli vend küll täiesti okei jutuga ja asi sujus normaalselt, aga oleks ta nime ennem teadnud, poleks üldse hakanud sellisega äri ajama :?


Kui kellegil viitsimist ja omab kasutajat, siis võib infot ka mõnesse teise foorumisse edasi levitada, liigub ta päris mitmes foorumis ringi (nt. VW foorum, E38 foorum, Calibra foorum jne jne)
riskikuller
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Dets 2007 09:28
Auto: volvo xc90 - 2004
Asukoht: kohila vald - Aespa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Hoiatus! - Petis Rasmus Peet

Postitus Postitas riskikuller »

Q-tok kirjutas:
Kui kellegil viitsimist ja omab kasutajat, siis võib infot ka mõnesse teise foorumisse edasi levitada, liigub ta päris mitmes foorumis ringi (nt. VW foorum, E38 foorum, Calibra foorum jne jne)
mis nimedega ta foorumis on muidu teistes foorumdes mõtlesin.
Elu on karm ja sellega tuled siinses elus hakkama saada
Paadunud Kaitseväelane alates 1998a-st
55980492


www.veteran.ee
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Hoiatus! - Petis Rasmus Peet

Postitus Postitas Q-tok »

max kirjutas:
Q-tok kirjutas:
Kui kellegil viitsimist ja omab kasutajat, siis võib infot ka mõnesse teise foorumisse edasi levitada, liigub ta päris mitmes foorumis ringi (nt. VW foorum, E38 foorum, Calibra foorum jne jne)
mis nimedega ta foorumis on muidu teistes foorumdes mõtlesin.
Üldiselt JunZuu1991 nime all.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Hoiatus! - Petis Rasmus Peet

Postitus Postitas Tim »

Mis asjast edasi sanud on?
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Hoiatus! - Petis Rasmus Peet

Postitus Postitas Q-tok »

Õigel ajal küsid :D

Täna hommikul kell 12.30 oli raha minu arvel tagasi ja selle asjaga nüüd mure lahendatud, aega võttis aga asja sai :)
Minu poolt case closed, aga jätan teema hoiatuseks teistele alles siiski.
toits111
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Vajan abi inimese/petise leidmisel

Postitus Postitas toits111 »

Kas keegi tunneb antud inimest ja kas ta on ka omega klubi liige.
Tegu siis Kangur Janek`iga
Sündinud 05.12.76 Elukoht valgamaa Põdrala vald Riidaja
Probleem siis selline. Inimene ostis minult 12 märts 2011 omega 2.0 85 kw mootori. Hinnaks siis 100 eurot.
Sai lepitud kokku et pool maksab sisse ja pool kui auto sõidab.
Pool rahast siis käes auto sõidab aga teist poolt ei kavatsegi ära maksta.
Ainult lubab. Küll on vale konto nr Küll ülemu tegi ülekande ära aga raha ei taha kuidagi kohale jõuda.
NII EI KUI KELLEGIL PEAKS TEMAGA KUNAGI MIDAGI TEGEMIST OLEMA SIIS ÄRGA ANTKE TALLE KUNAGI MIDAGI VÕLAPEALE.
whi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Petised keios alias keio sutt

Postitus Postitas whi »

hoiatus siis foorumikasutaja keios eest. Müüs siin foorumis velgesid ja kui sai raha kätte,siis lülitas telefoni välja ja ei vasta sõnumitele ega mailile. Tema kaasosaline on Merit Aasav. Keios on Keio sutt.
whi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Petised

Postitus Postitas whi »

elab härra keio sutt viljandimaal.
tarts111
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Petised

Postitus Postitas tarts111 »

Veel üks suli---Soll Aleksandr kasutaja sass432 (pärnumaalt)
Saatsin cargoga siis talle esiamordi ja lääba (ca 30eur) maksin ise veel saatmise!
Aga ei kontrollinud ülekannet........
Ajab täielikku jama......(et arve vale, et arve kinni, et just kandsin jne) :mrgreen: Telefonile ei vasta!!!!
Ja viimased sms-id olid sellised (et võin jupid tagasi saata----arvatavasti tema vanad kuna möödunud mitu kuud juba :D )
Ja viimases hädas ähvardas mind.....et saadan sitta kaupa :D Täis kloun!!!! MITU KUUD HILJEM!!!!
NB:Tal probleemid ka Calibra foorumis----Ega ikka koer värvi ei muuda!!!
http://www.calibraclub.ee/foorum/viewto ... 6&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Petised keios alias keio sutt

Postitus Postitas AnvarV »

whi kirjutas:hoiatus siis foorumikasutaja keios eest. Müüs siin foorumis velgesid ja kui sai raha kätte,siis lülitas telefoni välja ja ei vasta sõnumitele ega mailile. Tema kaasosaline on Merit Aasav. Keios on Keio sutt.
Müüs neid velgesid, mis minuauto all kunagi olid. (eelmisel omanikul)
Pilt ka:

Pilt
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Petised

Postitus Postitas eedu32 »

Sõbrakesed ärge lahmige . Need veljed mis on selle punase omega A all on juba eelmise aasta teisest poolest minu garassis nii et ehk ajate miskit sassi millegagi või kellegagi
Kasutaja avatar
AnvarV
Üldmoderaator
Postitusi: 1011
Liitunud: 17 Juul 2012 22:24
Asukoht: Rakvere/Tallinn
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Petised

Postitus Postitas AnvarV »

Minu PS-i tuli selline kiri, kes üle lasti:
whi kirjutas:suht sarnased veljed jah krt. :)
Loogiline järeldus on see, et need veljed müüdi kasutajale "whi", raha küsiti ette aga veljed TEGELIKKUSES müüdi Eedule.

Edit: 10.01.2013 ostsin mina selle auto endale ja siis pakuti mulle neid velgi ka müüa.
whi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Petised

Postitus Postitas whi »

nüüd kolm aastat hiljem avastasid ,et nimi petturina kirjas ja palusid kustutada ,aga kui pakkusin võimaluse asi ära klattida,siis läks jutt mujale :D :D
Vasta