Opel omega võti

Elektroonika jamab - anna teada
Erki
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 06 Nov 2006 16:54
Asukoht: Tallinn

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas Erki »

tanellenat kirjutas:
Poisonman kirjutas:Erki
Kus said ja kudias keskluku juhtimise sinna pulti said?

minul kusjuures sama küssa
Kordan siis korra veel üle :)
Tegemist on suht tavalise signalisatsiooniga, ainuke erinevus on puldis, mille küljes on ka klapitav võti. Signa ühendus on tehtud tavapärasel moel, ehk siis signa plokk ühendatud keskluku juhtmooduli juurde ja sealtkaudu keskluku juhtimine toimibki. Kunagi kirjutasin siia foorumisse ka väikse juhendi, kuhu konreetselt mingi signa juhe ühendada: arhiiv/viewthread.php?tid=2461" onclick="window.open(this.href);return false;

Mina sain selle alarmi ebayst, samuti võtmetooriku, otsisõnadena kasutage "Klappschlüssel" või "flip key" ;)
Erki
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 06 Nov 2006 16:54
Asukoht: Tallinn

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas Erki »

[quote="grimreaper"]Aga, kui ma koopiat tahan teha, siis tehakse kiibist ka koopia?
quote]
Kiibist koopiat ei tehta. Kui vana võtit enam kasutada ei soovi, siis saad vana võtme seest selle kiibi uude ümber tõsta. Kui tahad teist toimivat võtit, siis vaja uut kiipi, mis tuleb immole nn selgeks õpetada.

Kui tahad kahte toimivat võtit vähem kui 400 krooniga, siis lase võtmest teha kaks tavakoopiat, mis maksavad umbes 150 eek/tk ja pane see kiibiga võti süüteluku juude plastiku alla. Siis immo kogu aeg deaktiveeritud. Seda viimast varianti eriti ei soovita, aga kui odavalt vaja, siis variant olemas :lol:
grimreaper

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas grimreaper »

Oot, oma teada mul immot küll peal ei ole. Kui auto käib, siis ma saan võtme üldse sealt süütelukust ära võtta ja mootori töötama jätta.
grimreaper

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas grimreaper »

Kas oskaks siis mulle lollile ära seletada, mis immo või värk mul siis peal on?
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Has tänanud: 5 korda

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas siidisaba »

Erki kirjutas:
Kui tahad kahte toimivat võtit vähem kui 400 krooniga, siis lase võtmest teha kaks tavakoopiat, mis maksavad umbes 150 eek/tk ja pane see kiibiga võti süüteluku juude plastiku alla. Siis immo kogu aeg deaktiveeritud. Seda viimast varianti eriti ei soovita, aga kui odavalt vaja, siis variant olemas :lol:
Pärast seda kui nägin kuidas autole on võimalik süüde ilma võtmeta tekitada( nii, et midagi ära ei lõhu ja juhtmeid kuskilt ei näpi) ei soovita ma kohe kindlasti seda varianti :lol:
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
egert

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas egert »

Ennastki huvitaks varvõti ... sai mingi Metasystem signa aastakese tagasi lastud peale panna, kesklukk toimib puldist ja luku peale pannes läheb ka valve peale. Orginaalvõtmel sees immo mingi värk .. kui uut võtit tahaksin peaksin vana laiali lammutama või sain ma millegist valesti aru? Esindusest tellides võti 3000+ krooni 8)
grimreaper

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas grimreaper »

Kas mingil muul Opelil on veel samasugune toorik nagu Omegal?
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Been tänatud: 4 korda

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas vivaldi »

Kui juba võtme teema on siis seda jätkaks:

Enda võtmest pole midagi rohkemat kui üks konts järele jäänud ja tahaks teha uut võtit. Iseenesest saab ka selle kontsuga hakkama, aga terve on ikkagi terve. Käinud olen mitmetes Pärnu luku firmades ja nendel on pakkuda ainult JMA kirjadega võtme toorikuid.
Äkki keegi oskab öelda millisest kohast võiks leida vajaliku võtme (Opeli märgiga või lihtsalt tühi). Immo pulga ja keskluku juhtimine pole olulised.

Näidis võti milline võiks olla:
Pilt
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas Tim »

Kuressaares Lukuselli poes tehti mulle selline võti
Pilt
Sellist võtmetoorikut pidasid silmas?
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Has tänanud: 37 korda
Been tänatud: 16 korda

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas tanellenat »

to Vivaldi:
mul on neid võtmeid kodus kaks üle peale selle mida kasutan :D :D ühe jätaks endale, aga ühe ma võin sulle mingi raha eest maha müüa :) kellegi vahendusel juhul kui tahad.
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Been tänatud: 4 korda

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas vivaldi »

Tim kirjutas:Kuressaares Lukuselli poes tehti mulle selline võti
http://img413.imageshack.us/img413/7765/stevti.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Sellist võtmetoorikut pidasid silmas?
Jah, sellised on.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
maarek62

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas maarek62 »

vivaldi kirjutas:Kui juba võtme teema on siis seda jätkaks:

Enda võtmest pole midagi rohkemat kui üks konts järele jäänud ja tahaks teha uut võtit. Iseenesest saab ka selle kontsuga hakkama, aga terve on ikkagi terve. Käinud olen mitmetes Pärnu luku firmades ja nendel on pakkuda ainult JMA kirjadega võtme toorikuid.
Äkki keegi oskab öelda millisest kohast võiks leida vajaliku võtme (Opeli märgiga või lihtsalt tühi). Immo pulga ja keskluku juhtimine pole olulised.

Näidis võti milline võiks olla:
Pilt
Äkki keegi teab kust sellist komplekti osta saaks kus on võtmed ja lukusüdamikud kh. Mul endal probleem selles et luuki ma ei saa üldse võtmega keerata ning süüteluku ja ukse keeramine on kh vahest kuidagi raskelt, ning kõige tipuks on mul ainult üks võti :)
vivaldi
Huviline
Postitusi: 1127
Liitunud: 12 Jaan 2008 20:10
Asukoht: Pärnu
Been tänatud: 4 korda

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas vivaldi »

maarek62 kirjutas: http://img215.imageshack.us/img215/5646/img6169v.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Äkki keegi teab kust sellist komplekti osta saaks kus on võtmed ja lukusüdamikud kh. Mul endal probleem selles et luuki ma ei saa üldse võtmega keerata ning süüteluku ja ukse keeramine on kh vahest kuidagi raskelt, ning kõige tipuks on mul ainult üks võti :)
Enamustes autovaruosade poodides peaks neid müüa olema. Tallinnas on kindlasti Forss ja Pärnus/Tartus peaks olema Raunex kõige normaalsem.
MB W211 E320CDI, Opel Omega B C20NE
rohelineomega

Re: Opel omega võti

Postitus Postitas rohelineomega »

Kas kiip on liimitud ? Ei julge väänata.
Vasta