Katuseluuk ebaühtlaselt liigub.

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
roodla
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 16 Apr 2007 07:41
Asukoht: Valgamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Katuseluuk ebaühtlaselt liigub.

Postitus Postitas roodla »

Kas see võiks omegal olla tüüpviga kui luuk kinni asendisse panna siis jääb üks nurk katusest välja irvakile?

Oleks see lihtsalt lahendatav või on hamba jagu üle kuskilt kerinud.
Luugi nupp ei toimeta ka nii nagu vaja, paned kinni asendisee ja laseb luugi sisse ühe astme jagu :shock: :lol:

Nõuandeid?!?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Katuseluuk ebaühtlaselt liigub.

Postitus Postitas Tim »

Mul selline varjnat jällegi,et aegajalt jääb luuk nö.ühe hemba jagu katusest allapoole ja siis sõidu ajal on üsna tüütu tuulevihin kuulda.Varjant on selline,et mässan selle nupuga niikaua(teinekord3-4korda)kui luugi katusega tasa saab.Olen ka luugi mootorit koos plokiga vahetanud aga tulemus sama.Ja luugi comfort süsteem ei toimi ka,ehk selle viga.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
aynar14
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Katuseluuk ebaühtlaselt liigub.

Postitus Postitas aynar14 »

Mul endal suht samma praobleem....ol katuse luugi mootor puudu autot ostes, sai siis hiljem see paigaldatud ja nyyd on tykk tegemist et teda kinni saada, proovisin seda õpetust kuidas hoiad igal asendil 5sek peal ja siis peaks korras olema aga jh ikka jamab
whi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Katuseluuk ebaühtlaselt liigub.

Postitus Postitas whi »

aynar14 kirjutas:Mul endal suht samma praobleem....ol katuse luugi mootor puudu autot ostes, sai siis hiljem see paigaldatud ja nyyd on tykk tegemist et teda kinni saada, proovisin seda õpetust kuidas hoiad igal asendil 5sek peal ja siis peaks korras olema aga jh ikka jamab
Äkki täpsustad seda õppetust. Mul avab ainult nn. irvakile,aga täitsa lahti ei lähe. Ja vahest läheb nati lolliks ka....nimelt siis nagu hakkab kinni minema,aga läheb uuesti irvakile tagasi. Jube närvidele käib :evil:
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Katuseluuk ebaühtlaselt liigub.

Postitus Postitas Q-tok »

whi kirjutas:
aynar14 kirjutas:Mul endal suht samma praobleem....ol katuse luugi mootor puudu autot ostes, sai siis hiljem see paigaldatud ja nyyd on tykk tegemist et teda kinni saada, proovisin seda õpetust kuidas hoiad igal asendil 5sek peal ja siis peaks korras olema aga jh ikka jamab
Äkki täpsustad seda õppetust. Mul avab ainult nn. irvakile,aga täitsa lahti ei lähe. Ja vahest läheb nati lolliks ka....nimelt siis nagu hakkab kinni minema,aga läheb uuesti irvakile tagasi. Jube närvidele käib :evil:
Pärast aku eemaldamist akende ja luugi automaatika taastamine :

Kui oled aku korra maha võtnud siis lähevad el. aknad ja luuk tehase seadesse tagasi e siis ei tööta enam automaatselt sulgumine/avamine ühe vajutuse peale....

Et uuesti aktiveerida - Aken on suletud asendis vajutad akna sulgumise nuppu ja hoiad 2-3 sek all...relee teeb klõpsu ja automaatika on tagasi....tuleb iga akna jaoks eraldi korrata...

Luuk käib vähe teistmoodi - Luuk on kinnises asendis, vajuta sulgemise nuppu ja hoia 2 sek all, siis lase luuk täitsa tagumisse asendisse ja korda seal sama protseduuri , siis kaldusasendisse ja uuesti ja voilaa
whi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Katuseluuk ebaühtlaselt liigub.

Postitus Postitas whi »

Tänud.....proovin järgi.
fallschirmjager
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Katuseluuk ebaühtlaselt liigub.

Postitus Postitas fallschirmjager »

oeln ka võtnud akut maha ja...peale mõnigast sõitu on asjad ise nagu läinud et ühevajutusega kinni lahti ja puldist kinni . 94a omega
Kasutaja avatar
Tomzz
Administraator
Postitusi: 2264
Liitunud: 24 Jaan 2010 12:13
Auto: Ainult head autod😎
Asukoht: P.ä.r.n.U
Tänanud: 91 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Katuseluuk ebaühtlaselt liigub.

Postitus Postitas Tomzz »

Kusagilt ei leidnud rohkemat, kuid katuseluuk lollitab nagu ise käib kinni lahti? Kellegil kogemusi?
Old Opels Never Die,They Just Go FASTER!
Y32SE + LSD manu/3,2 ATM /3.0 manu
Kasutaja avatar
raudpats0
Huviline
Postitusi: 2462
Liitunud: 19 Sept 2007 18:59
Asukoht: Tartu
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 18 korda

Re: Katuseluuk ebaühtlaselt liigub.

Postitus Postitas raudpats0 »

Tomzz kirjutas:Kusagilt ei leidnud rohkemat, kuid katuseluuk lollitab nagu ise käib kinni lahti? Kellegil kogemusi?
vaata luugi juhtmestik üle....
119BDD-110kw automaat caravan 2002
106 kw manuaal sedaan 2003 2*
1998cm³ 96kw manuaal 5 ust luukpära 2003 seljakott
tel: 58162851
Vasta