mure istmega.

Interjööri & Eksterjööri puudutavad postitused
Vasta
Aiff
Tänanud: 0
Tänatud: 0

mure istmega.

Postitus Postitas Aiff »

Mure siis selline ,et mingi ajal on lakanud töötamas kõrvalistuja istme elektriline liigutamis mehhanism. Se, mis üless ja alla liigutab istet.. sutsu ka ette ja taha.. täna vaatasin siis istme alla. Mootor on töökorras aga se keermega latt ei taha oma peses liikuda ,et muudaks istme kõrgust:S ja ma ei suutnud aru saada kuidas saaks kätte selle süsteemi tagumise osa millest se keermelatt läbi ennast keerama peab. Sooviks saada tagumist otsa lahti ,et aimu saada miks se kinni on :S Kas kellegil on kogemusi sellega? :oops: :oops:
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mure istmega.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Sellega on see lugu, et latt on lastud pikalt välja-nn põhja kinni keeratud.Kui sul on mutter taga ja saad eraldi lahti lasta tagant on hea.Kui ei ole siis pead istme korra üles võtma ja mehhanismi välja ja keerad käega põhjast lahti.See teo otsas plastik on vaja istme küljest lahti päästa.
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mure istmega.

Postitus Postitas o:mega »

Võta iste välja. Keera tagurpidi lauale ja siis näed ja saad aru kõike nagu pliidi ääres. Maha võtmisel ära unusta turvavöö pingutile stopperit ette panna.
Aiff
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mure istmega.

Postitus Postitas Aiff »

Täna üritasin seda keermelatti kullinokkadega keerata aga ei jõudnud. ja keermelati otsas pole kuskilt keerata:S
Aiff
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mure istmega.

Postitus Postitas Aiff »

Omega Sport Packet kirjutas:Sellega on see lugu, et latt on lastud pikalt välja-nn põhja kinni keeratud.Kui sul on mutter taga ja saad eraldi lahti lasta tagant on hea.Kui ei ole siis pead istme korra üles võtma ja mehhanismi välja ja keerad käega põhjast lahti.See teo otsas plastik on vaja istme küljest lahti päästa.

Kas se plastik kus se keermelatt sees on ? mingi plastik jublakas kust keermelatt läbi jookseb.. aga kuidas se istme küljest lahti saada? ma täna ei suutnud seda tuvastada.
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mure istmega.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Kõrval on pesad ja plastiku kõrvad istuvad pesas.Suht vaene on seda autoküljes teha.

Ise tõstsin ka istme välja
Aiff
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mure istmega.

Postitus Postitas Aiff »

no nägin jh ,et plastik kõrvad on aga mis valemiga need peaksid pesast ära tulema? üritan ikka auto küljes hakkama saada.
Aiff
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mure istmega.

Postitus Postitas Aiff »

Kuidas sellele turvavöö värgile stopprit ette panna? kellegil pilti sellest? ja kuidas kõige lihtsam istet välja oleks saada.
Westcoast
Huviline
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Nov 2011 21:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mure istmega.

Postitus Postitas Westcoast »

Siinid lahti keerata arvan pole küll ise opelil lahti võtnud aga audidel ma sedasi neid maha kiskusin kui vaja oli 8)
Olnud rallikad: Audi 100, Opel Omega b sport, BMW 530d, Audi a6 2,5 tdi,Opel Omega 2,5 dti
Hetkel: Mercedes-Benz s320
Aiff
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mure istmega.

Postitus Postitas Aiff »

Kellegil pilti oleks sellest stopprist mis sinna turvavöö kinnitusele panna? et kuhu täpsemalt käib. praegu istmevahelt suht nigel se nägemine.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mure istmega.

Postitus Postitas Tim »

Know-how´is spets teema olemas.
forum/viewtopic.php?f=33&t=2839" onclick="window.open(this.href);return false;
Mehhaaniliste turvavöö eelpingutitel on ju punaselt ette näidatud mida peab nende nö. stopperitega tegema. :wink:
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Aiff
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mure istmega.

Postitus Postitas Aiff »

ma teadsin ,et se teema on olemas kuskil,aga ma ei leidnud seda ise... ma isegi olen kunagi seda teemat lugenud. :D
Aiff
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: mure istmega.

Postitus Postitas Aiff »

Mahub selle stoppri panema sinna ?:O ja kui istme uuesti kinnitan põhja külge ka siis lihtsalt võtan stoppri ära?
Vasta