K: Intercooleri ventilaator?

Elektroonika jamab - anna teada
Vasta
jokker
Huviline
Postitusi: 75
Liitunud: 21 Nov 2015 05:40
Auto: Omega B FL, Nissan Patrol 2,8TD, Opel Senator B 3.0 Nissan King Cab 2,5 DTI, MB C200 2.0D
Asukoht: Soootsa, Maardu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: Intercooleri ventilaator?

Postitus Postitas jokker »

Tere.
Avastasin täna et intercooleri ventilaator täitsa kinni. Käega ringi keerata ei jõua. Ok see selleks, püüan liikuma saada ja kui ei saa siis mingi teise vendika sinna installida.
Küsimus tegelikult selles. et mis seda juhib ja millal see käima peab.
Äkki teadjamad valgustavad seda teemat.
Kasutaja avatar
Martin
Klubiliige
Postitusi: 2718
Liitunud: 24 Dets 2012 14:00
Auto: 3.5 Bi-turbo+1,8 Omega A+1.9TDi Saab 95+Kawasaki ER-6n
Asukoht: Keila/Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 83 korda

Re: K: Intercooleri ventilaator?

Postitus Postitas Martin »

endal oli ka kinni mädanenud. Vanematel mudelitel seda seal ees polegi. Mina soovitan lihtsalt minema visata. Kui ta kunagigi oleks ringi käinud siis vaevalt kinni oleks jäänud.
53917831 Diagnost
võtmed viewtopic.php?f=23&t=13081
varuosad viewtopic.php?f=23&t=15038
tööriistad viewtopic.php?f=49&t=13534
Roadrunner16
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 07 Sept 2015 08:57
Asukoht: Keila
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Intercooleri ventilaator?

Postitus Postitas Roadrunner16 »

Minu Pre fl-il töötas ilusti. Soojal ilmal tallinna liikluses uhas korralikult. Eks ta selle pärast pandi, et palava ilmaga ka ikka võimalikult kärmelt foori tagant minema saaks :D. Kinni jäävad need ilmselt enamusel, sest jahedat aastaaega on tunduvalt rohkem kui kuuma, kus ventikas tööd peaks tegema. Alates oktoobrist kuni maini ei ole tal nagu erilist põhjust coolerit jahutada ja siis seismisega mädaneb lihtsalt kinni. Mina võtsin enda mõlemal FL-il need maha ning puhastasin, määrisin ära. Otse akult testisin ja täitsa töötasid. Tegin seda kevadel, tänaseks on jälle kinni jäänud :D. Uuesti ma neid lahti kakkuda ei soovi, seega nüüd jääbki nii.
Vasta