K:Jalgade valgustus

Elektroonika jamab - anna teada
Omega3

K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas Omega3 »

Idee selline et omegale jalgade valgustus panna nii ette kui ka taha (ehk siis esimiste istmete alla).Kui keeruline oleks selle installimine ja panna toole koos salongituledega naiteks kui avad ukse siis suttivad ka jalavalgustus.
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas MegaHabe »

otsi igast uksest tulevad juhtmed ja ühenda sinna külge. Pallju lammutamist, aga vähe rõõmu 8)
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Omega3

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas Omega3 »

Et mottetu jah?
MegaHabe
Klubiliige
Postitusi: 1976
Liitunud: 02 Mai 2006 13:08
Asukoht: lääne-virumaa tapa 55903622
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas MegaHabe »

pallju auto sisu muutnud oled?

olen ise kunagi teind ja rohkem ei viitsis mässata kuna sees ei ole miskit ilusat seega..... ise otsusta. Uste juhtmetest saad voolu nii nagu tahad :wink:
MInu õigekiri ei kuulu komenteerimisele!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=kFBVY8oH83A
Omega3

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas Omega3 »

Seest peab ka ilus olema:)
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Vali õiged valgustid ja põhjamatid.Ilmselt riidemati või kummimati peal ei oma erilist efekti.Ikka alumiinium jne jutud põrandale siis särab kenasti
Omega3

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas Omega3 »

Esialgu uritaks saada teada kus tapsemalt leiaks voolu ja kuidas saaks uldse paigaltada valgust...matid ja muud vidinad vaatab hiljem..
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 37 times
Been thanked: 16 times

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas tanellenat »

Mina teen nii, et saan lülitist sisse ja välja lükata kuna mul ei ole vaja, et nad koguaeg sees oleks, sest ega sa päeval ei näe neid eriti ja kui on näha siis mendid võivad hakata pinnima.Toon juhtmed keskkonsooli ja sealt edasi jalgade juurde. Sellise nupu alla forum/viewtopic.php?f=10&t=1706&start=30
Ma loodan enne 17ndat valmis saada siis on hea näidata kogunemisel
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Omega3

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas Omega3 »

Ahaa...arvad et mentid markavad sellist asja uurima ja vaatama?Aga igati lahe plaan enne kokkutulekut valmis saada siis saame ka uurida asja oma silmaga:)
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 37 times
Been thanked: 16 times

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas tanellenat »

selleks ongi, kui sa tahad sellist valgust mis sul kogu aeg põleb ja ka päeval siis kas sa arvad, et see neile ei hakka silma :wink: ma panen selle lüliti alla ja vajutan tööle millal tahan. ÖÖsiti ikka :o :) :D :lol: :mrgreen: :P :P 8)
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Has thanked: 98 times
Been thanked: 79 times

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas Jospa »

tanellenat kirjutas:selleks ongi, kui sa tahad sellist valgust mis sul kogu aeg põleb ja ka päeval siis kas sa arvad, et see neile ei hakka silma :wink: ma panen selle lüliti alla ja vajutan tööle millal tahan. ÖÖsiti ikka :o :) :D :lol: :mrgreen: :P :P 8)
No seda valgust ei vaata sul küll keegi:D oleme reaalsed.
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Has thanked: 37 times
Been thanked: 16 times

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas tanellenat »

mul tutaval oli samamoodi 24/7 põles ja see hakkas silma neil ja sai noomida julmalt sellekohta kui väga see häirib teisi juhte ja teda ennast.....
kui ütles, et teda EI sega sai hullema peapesu, aga trahvi ei saanud ja peale seda temaga ei räägitud rohkem...... ooot see oli ainus kord ka mil see juhtus.. ega vist siis ei vaata kuna mõteldes sellepeale siis 8 aasta peale korra on kinni peetud :oops: :oops: :oops:
Laske käija tehke autu vingeks
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas reims86 »

Aga reaalselt mõeldes hakkab see ennast häirima sõiduajal. Ütleme, et sõidad kottpimedal ööl, tiba väsinud kah vms ning salongs on valgus ning nagu eelpool nimetatud väljas pime. Suht halb siiski teed jälgida või nii. Minuarust see salongi valgustus ikkagi rohkem parkla teema, et teiste ees kekutada kuna muud kasu sellest ju pole. Seega see lülititeema on väga hea sinna.
nibiru
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 08 Juun 2009 18:27
Asukoht: Nõo-Tartu

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas nibiru »

megahabe kirjutas:otsi igast uksest tulevad juhtmed ja ühenda sinna külge. Pallju lammutamist, aga vähe rõõmu 8)
Iga ukse juurest ikka pole mõtet juhet välja vedada. Laetuli sütib ju iga uksega ühtemoodi.
tanellenat kirjutas:mul tutaval oli samamoodi 24/7 põles ja see hakkas silma neil ja sai noomida julmalt sellekohta kui väga see häirib teisi juhte ja teda ennast.....
kui ütles, et teda EI sega sai hullema peapesu, aga trahvi ei saanud ja peale seda temaga ei räägitud rohkem...... ooot see oli ainus kord ka mil see juhtus.. ega vist siis ei vaata kuna mõteldes sellepeale siis 8 aasta peale korra on kinni peetud :oops: :oops: :oops:
Laske käija tehke autu vingeks
Kui võimsad need pirnid on mis seal teisi häirima hakkavad? Ja miks peaks selline tuli autos põlema 24/7? Tänapäevastes masinates on selline valgustus lahendatud 5 või 10W pirnikesega või siis on seal paar led-i.
Omega 2.0 100kw ´94
Chrysler Grand Voyager 3,8 AWD ´97
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32

Re: K:Jalgade valgustus

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Muidugi väga kena valgus on must valgus aga need on torulambid ja nendega on tykk pusimist
Vasta