K: Ei taha käima minna. 100kw omega.

Kaasa arvatud kütusekulu ja muu tehniline jutt
Vasta
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

K: Ei taha käima minna. 100kw omega.

Postitus Postitas Jospa »

Ma ei saa aru, mis jama on. Vahest istud autosse, paned süüdet ja juba käib, vahepeal pead võtit kaua hoidma ja käijad - ei lähe ja ei lähe , vahest istud jälle autosse, nii kui võtit keerad - momentaalselt mootor käib.

Teadja mehed, kui vantvõlli andur läbi, kas armatuuri peab süttima " check engine " tuli?
On ka juhuseid, kus keerad süüte sisse ja siis on näha kuidas armatuuris " mootorituli " vilgub, ja lihtsalt vilgub, tegu ei ole veakoodiga, keerad süüte nulli, ja teed sama moodi siis juba läheb käima.
Kui vändaandur läbi, siis ei anna see enam ju bensiinipumbale signaali, mis tõttu bensiini ei tule mootorisse, on mul õige aru saam?!
Aga see vända andur ju nii loll, et kui töötab siis töötab, ja kui ei tööta siis on veakoodi näha ju - päevadega andur:D. Aga on anomaalia tuttav kellegile, sest kui tegu ei ole vända anduriga siis mis ku**** see veel olla saab, kaua ma seda starterit ikka lõhun.
allarom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Ei taha käima minna. 100kw omega.

Postitus Postitas allarom »

mul sama jama olnud paar korda, esimene kord oli vändaandur, soojast peast läks ja külmast pidi vahest käiama nagu segane, ei mäleta kas veatuli põles või ei põlenud armatuuril. teist korda oli asi küünaldes:D
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: K: Ei taha käima minna. 100kw omega.

Postitus Postitas mardus72 »

seda jama võib ka immo korraldada,kui sul see olemas on,aga esmalt siiski vändaandurit kahtlustaks.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: K: Ei taha käima minna. 100kw omega.

Postitus Postitas Jospa »

mardus72 kirjutas:seda jama võib ka immo korraldada,kui sul see olemas on,aga esmalt siiski vändaandurit kahtlustaks.
No vända andurit pole masinal vahetatud ... ma ei tea mis ajast.
Immot pole. Kõige lollem on selle asja juures see, et vända andurit ei saa ju loogiliselt diagnostis kontrollida, sest ta peab katki olema selle jaoks, aga ei ole rsk, ainult jeblab vahepeal.
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: K: Ei taha käima minna. 100kw omega.

Postitus Postitas mardus72 »

Jospa kirjutas:
mardus72 kirjutas:seda jama võib ka immo korraldada,kui sul see olemas on,aga esmalt siiski vändaandurit kahtlustaks.
No vända andurit pole masinal vahetatud ... ma ei tea mis ajast.
Immot pole. Kõige lollem on selle asja juures see, et vända andurit ei saa ju loogiliselt diagnostis kontrollida, sest ta peab katki olema selle jaoks, aga ei ole rsk, ainult jeblab vahepeal.
kui mul vändaandur ära oli,siis ka ei käivitunud ja mingil hetkel läks käima ja käis kuni järgmise korrani.Sõitsin esindusse diagnosti ja seal öeldi,et vändaandur ära.peale seda sõitsin veel nädala,kuni sai vahetatud see andur.Siiski näitab diagnostis selle ära.Sest tegelikult ju veateated jäävad mällu
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
malvatony
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: Ei taha käima minna. 100kw omega.

Postitus Postitas malvatony »

kui mingi viga ilmneb.näiteks sama vändaandur vahepeal jampsib ja vahel mitte,siis jätab auto aju selle mingiks ajaks kindlasti mällu.endal väntvõlliandur oli läbi,kui diagnosti läksin,sel hetkel check engine tuli ei põlenud. samas mälus see veateade oli.
Vasta