Xenon

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
Vasta
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Xenon

Postitus Postitas Marcouver »

Ee, ma ei tea aga jah praegu korras, aga mõnikord xenon need tule automaat liigutaja või ma ei tea mis seda põhjustab lihtsalt liigub lampi ülesse alla, ülesse alla, kundepoolne tuli. vasakpoolne täiesti vait, liigub siis kui liikuma peab, nagu xenonitega ikka see automaatregull. Lihtsalt kundepoolne tuli hakkab ülesse alla liikuma. Kas on andurid perses või see tule regulli mootor või midagi muud. Tavaliselt ei tee üldse nõnda ja siis millalgi teeb jälle ja jääb vait... huvitav, mõtlesin, et küsin enne kui midagi tegama hakkan, võibolla silm petab :lol: :lol: Huvitav teada veel seda, et see tuli ise mul 2 isetehtud mingi kinnitusega kinni, võibolla sellepärast või no pole uurinud kah :P Loodan, et saite aru sest segasest loost :lol:
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Xenon

Postitus Postitas Tim »

Tundub ikka ühe tule jama olevat,õõtsharkide kaldeandurid kontrollivad ja kamandavad ikka mõlemat tuld.Või mismoodi see on?Kas tulede põlema süttimise hetkel liigutab ühte tuld või ikka mõlemad liiguvad ja siis hiljem hakkab kundepoolne tuli jamama.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Xenon

Postitus Postitas Marcouver »

Tim kirjutas:Tundub ikka ühe tule jama olevat,õõtsharkide kaldeandurid kontrollivad ja kamandavad ikka mõlemat tuld.Või mismoodi see on?Kas tulede põlema süttimise hetkel liigutab ühte tuld või ikka mõlemad liiguvad ja siis hiljem hakkab kundepoolne tuli jamama.
Mõlemad liiguvad, aga kahtlane oli see, et kui hetkel panin auto tööle esimest korda üle pika aja,(ehk siis vist nn tuled külmad) parempoolne tuli hakkas hiljem tööle, mingi murdosa sekundist vasak hakkas tööle ja siis parem tuli järgi, hakkab läbi minema vms?

jah alles hiljem hakkab jamama kui tuled töötanud natukene, mõnikord ei jama üldse
Vasta