lisa kauged

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: lisa kauged

Postitus Postitas mardus72 »

danel777 kirjutas:Näiteks igal tänapäeva autol on tuleklaasil valgusallikate arv kogu autopeale võib olla 75 üle mittemingil juhul . Näiteks minu OMEGAL on 70 . Kui on üle kas 6000 eeki trhvi ,või tuled eest ja prügikasti puru :( :( :(
referentsarv on jah lubatud 75.
Facelift omegal vähemalt neil,millel on xenonid on juba algselt 70 kokku.Aga samas vanemale B-le võib julgelt lisatuled paigaldada sest neil on tehasepoolt referentsarv kokku 35 ehk ühe tule kohta 17,5
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
danel777
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 04 Nov 2009 07:53
Asukoht: L-VIRUMAA ROELA 56249760
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas danel777 »

mardus72 kirjutas:
danel777 kirjutas:Näiteks igal tänapäeva autol on tuleklaasil valgusallikate arv kogu autopeale võib olla 75 üle mittemingil juhul . Näiteks minu OMEGAL on 70 . Kui on üle kas 6000 eeki trhvi ,või tuled eest ja prügikasti puru :( :( :(
referentsarv on jah lubatud 75.
Facelift omegal vähemalt neil,millel on xenonid on juba algselt 70 kokku.Aga samas vanemale B-le võib julgelt lisatuled paigaldada sest neil on tehasepoolt referentsarv kokku 35 ehk ühe tule kohta 17,5
võimalik
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas opelist »

danel777 kirjutas:Näiteks igal tänapäeva autol on tuleklaasil valgusallikate arv kogu autopeale võib olla 75 üle mittemingil juhul . Näiteks minu OMEGAL on 70 . Kui on üle kas 6000 eeki trhvi ,või tuled eest ja prügikasti puru :( :( :(
Siinkohal väike täpsustus määrusest Mootorsõiduki ja selle haagise tehnoseisundile ja varustusele esitatavad nõuded
elektriühendused peavad tagama, et summaarne kaugtulede valgustugevus, mida saab üheaegselt sisse lülitada, ei ületaks 225 000 cd, mis vastab valgustugevuse kontrollarvude summale 75;
broadcast
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas broadcast »

Ot siis võib küll ka faceliftile lisa kaugtulesid panna? Et see referentsarv kehtib antud juhul siis sama-aegselt lülitatavatele kaugtulede summaarsele valgustugevusele.

Kuigi ise faceliftil ei näe vajadust lisakaid panna kuna kaugtuled näitavad tõesti väga kaugele. Aga hea teada, et võib.
haier
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas haier »

Mina panin enda lisakauged stange sisse julmalt,sest seal ju alumiiniumtala all,sest mulle tundus see numbritagune aluse variant veidi kehv,tuled jäävad kuidagi liiga ettepoole autost,ja seda enne ÜV ükspäev,vaatas et tuled korralikult kinni ja indeks andis välja täpselt 75 :mrgreen:
Kasutaja avatar
oskaja
Klubiliige
Postitusi: 756
Liitunud: 13 Okt 2008 17:49
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 26 korda

Re: lisa kauged

Postitus Postitas oskaja »

Tere
Mul küsimus Omega A lisakaugtule sektsiooniga esitulede kohta. Nimelt huvitab, et kas need lisa sektsioonid lähevad kuskile eraldi kaitsme alla või mismoodi nende vooluga varustamine välja näeb? Tuledele läheb sama pistik külge mis "tavalistel" tuledel ning minu mäletamistmööda oli kõikidel klemmidel juhe sabas kuid lisa sektsioonid ei sütti kaugtulede peale lülitades. On keegi ehk sellise nähtusega kokku puutunud ja teab soovitada miskit lahendust?
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas opelist »

Kas armatuurlaua keskel selleks lisalülitit pole? Ja on need üldse lisakaugtuled? :P
Kasutaja avatar
oskaja
Klubiliige
Postitusi: 756
Liitunud: 13 Okt 2008 17:49
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 26 korda

Re: lisa kauged

Postitus Postitas oskaja »

opelist kirjutas:Kas armatuurlaua keskel selleks lisalülitit pole? Ja on need üldse lisakaugtuled? :P
lülitit ei ole mitte.
samasugused esituled... vaevalt et need keskmised lisalähituledeks on mõeldud? :D
Pilt
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas opelist »

Lähituled kindlasti mitte, ehk udukad? Enda A-l olid ka sellised tuled ja mina kasutasin neid samuti kaugtuledena, kuid kas see ka algselt nii mõeldud on? :D
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas risto »

opelist kirjutas:Lähituled kindlasti mitte, ehk udukad? Enda A-l olid ka sellised tuled ja mina kasutasin neid samuti kaugtuledena, kuid kas see ka algselt nii mõeldud on? :D
kunagi mul sierral olid ka lisa sektorid ja need olid küll täistuled..arvan,et omegal ka lisa täied need ikka ja all on ju udukad olemas...
muidu vanadel mersudel jah udukad suurtes tuledes.. :idea:
Kasutaja avatar
oskaja
Klubiliige
Postitusi: 756
Liitunud: 13 Okt 2008 17:49
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 26 korda

Re: lisa kauged

Postitus Postitas oskaja »

no ilmselgelt on need seal ikkagi kaugtuled kuna omegatel on udukad olnud alati stange sees. kuskil olid tutikad sellised müügil ning samuti oli juures kirjas, et kaugtuli... "h4 + h1 kaugtuli" või kuidagi niimoodi.
aga küsimus oli siiski, et kuidas toimima saada?
esialgu juhtmeid lõikama ei tahaks hakata, et kui keegi on kursis kuidas need originaalis peaksid toimima siis oleks info eest väga tänulik 8)
Andreas0110
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas Andreas0110 »

Jätkaks sama teemat siis.
Kodus olemas Hella Rallye 3000 Blue kaugtuled kahel kokku ref 75.
Minu oomil on esituledel kokku 60 vist, luubid siis.
Vaatasin just, et vanadel tuledel oli 25 kokku, seega võin panna need lisatuled ja vanad esituled, et siis nende ref oleks kokku siis 100. Vastab see tõele?

Ning lugesin, et korrakaitsjatele ei meeldinud ka sinised klaasid tuledel, et ka see on mulle takistuseks siis?
Tarff123
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas Tarff123 »

Mul ka ees 3000 blue-d ja vanad tuled. Küljes olnud küll ainult nädala ja ju paistab kuidas politsei asjast arvab, aga nähtavus on ikka kordades parem. Sõbra cruiseril ees hella 3003 blue-d ja siiamaani pole keegi midagi selle kohta öelnud, et klaasid sinised on.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas Marcouver »

Lisa kaugtuled teevad omega väga rõvedaks, minule isiklikult ei meeldi, sorry, olgu see kaugtuli milline tahes! Maitse asi :lol:
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
Andreas0110
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas Andreas0110 »

Tarff123 kirjutas:Mul ka ees 3000 blue-d ja vanad tuled. Küljes olnud küll ainult nädala ja ju paistab kuidas politsei asjast arvab, aga nähtavus on ikka kordades parem. Sõbra cruiseril ees hella 3003 blue-d ja siiamaani pole keegi midagi selle kohta öelnud, et klaasid sinised on.
Äkki viitsid pildi ka visata kuidas nad ees paistavad ka.
Vasta