lisa kauged

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas Tim »

Tarff123 kirjutas:Ühe uduse telefonipildi panen ka
Alles nüüd vaatan,et väga tuttav garaaž(isegi seal toimetemas käinud) ja muide ükspäev nägin ka seda masinat Muhus sõitmas.

Panen ühe pildi ka enda masina lisatulede kinnitustest,tuled ise hella comet seeria omad.Kinnitused poldiga läbi tala.Ettevaatust klaasipesu vedeliku paagiga!
Pilt
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Andreas0110
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas Andreas0110 »

Minu kinnitus. See alusraud mõeldud 3 tule kinnitamiseks.
Pilt

Küsimus ka veel, et kas nad võivad põleda koos lähituledega?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas Tim »

Andreas0110 kirjutas:Küsimus ka veel, et kas nad võivad põleda koos lähituledega?
Kui ei karda peksa saada siis küll :lol:

Natuke imelik küsimus...kas sulle meeldiks kui ma sulle pimedas lähituledele ümber lülitades suured lisakaugtuled põlema jätan?Ja kui oled edukalt kaasliiklejate käest pääsenud,siis millalgi peab politsei sind küll kinni ja teeb trahvi+(heal juhul)erakorraline ülevaatus.

Vt,kuskil ark kodulehel on seadused kirjas.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
opelist
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas opelist »

Tim kirjutas:
Andreas0110 kirjutas:Küsimus ka veel, et kas nad võivad põleda koos lähituledega?
Kui ei karda peksa saada siis küll :lol:

Natuke imelik küsimus...kas sulle meeldiks kui ma sulle pimedas lähituledele ümber lülitades suured lisakaugtuled põlema jätan?Ja kui oled edukalt kaasliiklejate käest pääsenud,siis millalgi peab politsei sind küll kinni ja teeb trahvi+(heal juhul)erakorraline ülevaatus.

Vt,kuskil ark kodulehel on seadused kirjas.
Kui tahtsid teada, kas (lisa)kaugtuledele lülitades võivad lähituled põlema jääda, siis vastus jaatav, kui ei, siis on eelnev vastus asjakohane :P
Andreas0110
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: lisa kauged

Postitus Postitas Andreas0110 »

opelist kirjutas:
Tim kirjutas:
Andreas0110 kirjutas:Küsimus ka veel, et kas nad võivad põleda koos lähituledega?
Kui ei karda peksa saada siis küll :lol:

Natuke imelik küsimus...kas sulle meeldiks kui ma sulle pimedas lähituledele ümber lülitades suured lisakaugtuled põlema jätan?Ja kui oled edukalt kaasliiklejate käest pääsenud,siis millalgi peab politsei sind küll kinni ja teeb trahvi+(heal juhul)erakorraline ülevaatus.

Vt,kuskil ark kodulehel on seadused kirjas.
Kui tahtsid teada, kas (lisa)kaugtuledele lülitades võivad lähituled põlema jääda, siis vastus jaatav, kui ei, siis on eelnev vastus asjakohane :P
Vist sai valesti sõnastatud nats küsimus, igatahes sinult sain oma küsimusele vastuse :D
Vasta