K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
Kasutaja avatar
Omega 978
Huviline
Postitusi: 522
Liitunud: 09 Sept 2008 16:54
Asukoht: Tallinn/Anija
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas Omega 978 »

Siin täitsa olemas,saab tellida ladu24 kaudu! :wink:

http://www.jom.de/gb/Lightstyle/Headlights/Opel/Omega" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Miks peab läbi kellegi tellima midagi.
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas mariom »

kõige õigem alati otse tellida, tellite kellegi kaudu maksate 50% või 100% otsa :D (nagu selle xenonimüüjaga siin...aga ex igaüks ise teab kuhu oma raha paigutab :)
sellejaoks klubi nagu peakski olema, et teisi aidata ja nõustada, mitte hullult kallilt asju pähe määrida :)

Suured tänud Omega Sport Packetile, tänu kellele ma nüüd varsti oma uute angel eyes tuledega ringi sõitma hakkan, ja palju palju soodsamalt kui oleks need gup-tuningust või ei tea kust netipoest ostnud, kes ka ilmseslt kõik tellivad asju samast kohast :D
Priidik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas Priidik »

Kas kusagil suuremate ringidega angel-eyes tulesid pole pakkuda?,olen näinud selliseid gup tuuningus kuid mitte kusagil mõjal ning seal päris priske hinnaga.
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas mariom »

kusjuures priidik võin sulle rahustusek õleda et just needsamad ma tellisngi need mis gup tuningus maksavad uskumatult 280 euri:S eks kohal on ja küljes siis teen kindlasti pilte:P ja lisaks sain veel väga huvitavad udutuled:) niiet esiosa muutub korralikult:)

Kui seekord tellimus ilma probleemidetta läheb siis tellin prooviks tagatuled ka ledidega..neil e tähised peal niiet politseil peaks suu kinni olema...

Ja küsimus targematale siinkohal...kas udutuled võivad olla ingli silmadega kui tavalised tuled juba on? või sobib üldse selline asi kui tuledes kaks ringi ja siis veel udukates ka ringid:D neil ka e tähised peal muidu.
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Teoreetiliselt nõuab ark tähiseid ja ei tohiks probleem olla aga ledidega on nii ja naa.Kord on häda kord ok.


Ise sain teist tooni udukaklaaside eest, need olid sinakad ja julgestuspolitsei võttis rajalt maha.

Et meenutavad operatiivsõiduki tulesid, et kas lähme kohtusse või tehnoülevaatusele.
Ma pakkusin varianti, et võtan ära küljest need.

Vastus sobis ja lubasid kontrollida.
Kooserdasin koju ja esimese asjana võtsin need tuled ära ja uuesti rajale.Keerasin kodust välja ja sain sõita umb 100m ja ei tea kustkohast see must bmw tuli aga kinni nad võtsid mu uuesti.Vot säände lugu.
kaidoxx
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas kaidoxx »

mariom kirjutas:kõige õigem alati otse tellida, tellite kellegi kaudu maksate 50% või 100% otsa :D (nagu selle xenonimüüjaga siin...aga ex igaüks ise teab kuhu oma raha paigutab :)
sellejaoks klubi nagu peakski olema, et teisi aidata ja nõustada, mitte hullult kallilt asju pähe määrida :)

Suured tänud Omega Sport Packetile, tänu kellele ma nüüd varsti oma uute angel eyes tuledega ringi sõitma hakkan, ja palju palju soodsamalt kui oleks need gup-tuningust või ei tea kust netipoest ostnud, kes ka ilmseslt kõik tellivad asju samast kohast :D
Kus kohas Sa siis odavamalt said?

plaanis omal ka uued tuled osta ja siis võtaks ka juba angel-eyes aga mustad?

kust? mis hinna eest?
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas mariom »

kaidoxx kirjutas:
mariom kirjutas:kõige õigem alati otse tellida, tellite kellegi kaudu maksate 50% või 100% otsa :D (nagu selle xenonimüüjaga siin...aga ex igaüks ise teab kuhu oma raha paigutab :)
sellejaoks klubi nagu peakski olema, et teisi aidata ja nõustada, mitte hullult kallilt asju pähe määrida :)

Suured tänud Omega Sport Packetile, tänu kellele ma nüüd varsti oma uute angel eyes tuledega ringi sõitma hakkan, ja palju palju soodsamalt kui oleks need gup-tuningust või ei tea kust netipoest ostnud, kes ka ilmseslt kõik tellivad asju samast kohast :D
Kus kohas Sa siis odavamalt said?

plaanis omal ka uued tuled osta ja siis võtaks ka juba angel-eyes aga mustad?

kust? mis hinna eest?
ma tellisingi mustad:) ja maagiline ebay kust saab kõike:)
Priidik
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas Priidik »

mariom kirjutas:kusjuures priidik võin sulle rahustusek õleda et just needsamad ma tellisngi need mis gup tuningus maksavad uskumatult 280 euri:S eks kohal on ja küljes siis teen kindlasti pilte:P ja lisaks sain veel väga huvitavad udutuled:) niiet esiosa muutub korralikult:)

Kui seekord tellimus ilma probleemidetta läheb siis tellin prooviks tagatuled ka ledidega..neil e tähised peal niiet politseil peaks suu kinni olema...

Ja küsimus targematale siinkohal...kas udutuled võivad olla ingli silmadega kui tavalised tuled juba on? või sobib üldse selline asi kui tuledes kaks ringi ja siis veel udukates ka ringid:D neil ka e tähised peal muidu.
Mitme euri eest sina need kätte said?
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas mariom »

Kuna autoteema on mul klubi liikmete all ja sinna huvilised ei pääse siis lisan siia ka mõned pildid tuledest:)
mõned pildid:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

päriselt vaadates ikka palju parem kui pildi pealt;)

Tuledest siis niipalju veel, et kirjas on, et lähituled h1 ja kaugtuled h7, tegelikult on mõlemad h7.
Üks miinus veel, et tulede reguleerimist ei saa külge panna, kuna seal mingi käsitsi keeratav asi ees.(vb ma ei oska lihtsalt panna)
Suunatule pesa ka liiga sees, küljepealt pole päeval näha, et suunatuli põleb ja kuna mul külgmised suunad ka ära toonitud siis küljepealt ei saa keegi aru, et keerata tahan :?

Igatahes mina olen diiliga rahul:) hetkel lähituledes vanad 6000k xenon ja kaugtuledes mingid ebay 100w sinised pirnid. nähtavus nagu öö ja päev:) tellisin uued xenonid nii lähi kui kaugtuledesse ikka ära:) vaatab mis siis teeb:P
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Nende 100 w pirinidega keerad sa oma tuled pe..e.
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas mariom »

Omega Sport Packet kirjutas:Nende 100 w pirinidega keerad sa oma tuled pe..e.
ma kasutan kaugtulesid nagunii nii harva ja suurte kiiruste peal ju:) ja see hetkeline lahendus niikaua kui xenonid kohal:)
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

ega need targemad ole.

Tule sisse pane need asjad, mis ette nähtud.

Talvel tasuks eriti tähelepanelik olla, kui tulede klaasid jäätunud ja tuled põlema lülitad, siis plastiklaasi puhul kas hakkab pragin kohe pihta või on nad vasti pragusid täis, niiskus sees ja lõpuks ka reflektorid ära.
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas arska »

olen s6itnud sama moodi ksenonitega ja ei ole mitte mingeid pragusi ega midagi sisse löönud,ei ole vaja ajada!
Image
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Omegale Angel eyes tuled.

Postitus Postitas mariom »

ma ei ole ka kuulnud et xenonid midagi tuledele halba teinud oleks...
Vasta