K:Hea hinna ja kvaliteediga lisa kaugtuled

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
Vasta
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:Hea hinna ja kvaliteediga lisa kaugtuled

Postitus Postitas Omega3 »

Plaan kaugtuled paigaltada,kuid ei tea millised soetada,akki keegi oskab soovitada monda head komplekti.
Tanud.
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Hea hinna ja kvaliteediga lisa kaugtuled

Postitus Postitas o:mega »

Kõik oleneb sellest palju raatsid raha välja käia? Saab komplekti 300.- eest aga samas 8000.- on ka olemas.
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Hea hinna ja kvaliteediga lisa kaugtuled

Postitus Postitas Tim »

Hella comet seeria on väga hea,hinnaklass ~1000 eek.Ise kasutan hella comet300 seeria kaugtulesid.
http://www.raivoauto.ee/index.php?leht=13" onclick="window.open(this.href);return false; siin hea ülevaade hella lisatuledest.
Viimati muutis Tim, 12 Sept 2010 21:46, muudetud 1 kord kokku.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Hea hinna ja kvaliteediga lisa kaugtuled

Postitus Postitas Omega3 »

Tean et valik on suur ja hinna vahe on suur.Selle parats uuringi,mis teie soetaksite omale.
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: K:Hea hinna ja kvaliteediga lisa kaugtuled

Postitus Postitas Jospa »

Minul olid Hella 300FF-id ees. Näitasid väga normaalselt. Üleüldse Hella 300 seeria on hea kuna hind ja kvaliteet käisid käsikäes.
rohelineomega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Hea hinna ja kvaliteediga lisa kaugtuled

Postitus Postitas rohelineomega »

Minu omal on HELLAD
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Hea hinna ja kvaliteediga lisa kaugtuled

Postitus Postitas o:mega »

Minu autol on siriused ees. 500.- eest näitavad väga hästi. Olen kasutanud ka Hella 1000FF -i 37,5 reflektoriga ja need olid nii karmid et "sulatasid garaaži ukse pealt värvi". Üldiselt mida suurem reflektor ja tuntum nimi seda parem aga kui kivi saad siis... Nii, et valik on sinu:)
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: K:Hea hinna ja kvaliteediga lisa kaugtuled

Postitus Postitas Jospa »

o:mega kirjutas:Minu autol on siriused ees. 500.- eest näitavad väga hästi. Olen kasutanud ka Hella 1000FF -i 37,5 reflektoriga ja need olid nii karmid et "sulatasid garaaži ukse pealt värvi". Üldiselt mida suurem reflektor ja tuntum nimi seda parem aga kui kivi saad siis... Nii, et valik on sinu:)
Lisan: Mida suurem reflektor seda parem jah, aga ka loeb reflektori sügavus.
yro
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Hea hinna ja kvaliteediga lisa kaugtuled

Postitus Postitas yro »

Mul olid Dodge Grand Caravanil ees Hella Comet FF200 kaugtuled, mis näitasid küll sigahästi. Probleem on sellega see, et kui ka lähituli kehv on, siis ülemineku kontrast väga järsk. Suurema liiklusega teel ntx Tallinn-Pärnu trassil lisakaugeid praktiliselt kasutada ei saagi. Kui nüüd peaks uuesti panema, siis valiks küll vähe lühema kiirega.
Vasta