K:omega esituled

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
omega20
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:omega esituled

Postitus Postitas omega20 »

Mul on selline mure et autoks on 95. aasta omega ja see kuidas selle auto tuled valgustavad ei kannata mingit kriitikat.Tahaks asja korda saada aga ei tea mida teha.Üks mõte on et laseks lihvida ja poleerida aga samas on mulle öeldud et sellest pole kasu et uued tuled vaja osta.Teised jälle ütlevad et miks sa uusi tahad et lase vanad ära poleerida.Kui uued osta siis ostaks juba luubid aga nendega ka lugu et müüa on depo omasid aga olen kuulnud et ka need pole eriti head aga hella omasid on üpris raske leida.Et siis küsimus ongi et kas piisab sellest kui lihvida ja poleerida?või mis ma tegema peaks.Eelmiseks autoks oli 91. aasta omega A ja selle tuled näitasid ikka väga hästi.Kordades paremini kui omega B-l.Tänud kui keegi oskab aidata!
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas Marcouver »

Mis ma oskan õelda, mina sain oma teisele oomile depo luubid odavalt ja ütleme nii et paremad kui originaalid, mis lähevad ikka pika peale kusekollaseks, no maitse asi. Kui paremat pole soovitan võtta depo omad, hellale muidugi need vastu ei saa, aga jah, mul xenonid kah seal hellades, vaade on superlux, eks ise pead otsustama kas tahad poleerida voi väike väljamineks mis muudab ka autot.
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas siidisaba »

Esiteks kas sellel aastakäigul on ees luubid või tavatuled sul? Kui tavatuled siis oleks hea kui saaks need luupide vastu vahetada kuna need näitavad ikka tunduvalt paremini. Teiseks- poleerimine aitab, kui seda tehakse korralikult ja pärast mingit jura sinna peale ei panda( lakki vms) Kolmandaks tuleks norm pirnid ka sisse osta :D

Ühesõnaga ise selle tee läbi käinud just selles järjestuses ja ütleme siis nii, et hetkel nuriseda ei saa- näitavad ilusti ja poleeriga polnud ka mingeid probleeme- ah jh poleeriti nii seest kui väljast :) Eks mingi tulemuse annab ka see kui ainult väljast korra üle lasta.
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas Q-tok »

Parimad on ikka Hella luubid+xenonid. Kui aga "hammas" peale ei hakka, osta Depo luubid, ka suht korralikud asjad.. Minu kogemuste põhjal on see poleerimine rohkem ajutine lahendus.
Omega Sport Packet
Huviline
Postitusi: 1093
Liitunud: 07 Apr 2009 20:32
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas Omega Sport Packet »

Depo luubid + osram night brakerid.Soovitan
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas Omega3 »

Just poleerimine aiutine lahentus ja varsti need tuled uuesti tuhmid.Soovitan osta depo luuptuled,naitavad tuntuvalt paremini j aega nad ei jaa hella omadele midagi nii vaga alla ka.:)
omega20
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas omega20 »

Selge.Aga kas luubid peaks uued ostma või pole vahet et näitavad vanad ka hästi ja kas keegi oskab ka soovitada kus saaks soodsalt luuptulesid?
Tänud!
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas Tim »

forum/viewtopic.php?f=23&t=545" onclick="window.open(this.href);return false;

Kui otsustad kasutatud tulede kasuks,siis loomulikult on tähtis tule klaasi seisukord,kui luuptuledel kah klaasid matid/kollased siis needki ei valgusta korralikult.
Kasutatud tuledel võivad reflektorid loksuda,kaugtule reflektor tuhmunud olla ja kinnitused puruks,seda seriti odava pakkumise puhul(paarsada eeku paar),omal kogemused olemas .Kui saad äkki tuttava käest tuled ja on vähekasutatud/korralikud,siis miks mitte.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas tanellenat »

mina ostsin endale depod tartust acar.ee-st 1700 eestlast
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
risto
Huviline
Postitusi: 458
Liitunud: 28 Dets 2008 20:09
Asukoht: tartu/turku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas risto »

mul on olnud kahel omegal depo luubid ja võiks õelda,et täied näitavad normaalselt,aga pooled on väga kehvad olnud mõlemal autol..
praegusel naise autol olid ka algul uued depod ees,aga keerasin need seal kiiresti ära,sest pooltuledega tee pime täiesti..
ostsin 500.- eest tavalised hellad ja panin mingid philipsi pirnid sisse ja tulemus on parem,kui depodega.
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas Omega3 »

No uued tuled on ikka uued:)
Siin foorumis autoparts muub luuptulesid 1400,- komplekt.
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas Q-tok »

omega20 kirjutas:Selge.Aga kas luubid peaks uued ostma või pole vahet et näitavad vanad ka hästi ja kas keegi oskab ka soovitada kus saaks soodsalt luuptulesid?
Tänud!
Soovitan uusi!
Varuosad alateemast leiad kasutaja autoparts kuulutuse, uued depo luubid ainult 1400.-krooni.
whi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas whi »

Minu autol olid tuled ikka puhta tukksis. Lasin 2000 vesipaberiga korralikult üle ja poleerisin ära ja juba tulemus päris hea. Nüüd plaanis veel osrami pirnid osta ja kui, siis tulemusega rahul pole ostan luubid :) Se poleerimine nii lihtne ja odav,et soovitan enne se ära proovida ja kui ei kõlba,siis uued tuled. Kui vähegi rahakott lubab,siis ikka uued jupid peaks autule külge installima :)
whi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas whi »

Nüüd osrami night brakerid ka sees ja tuled ikka kordades paremad nüüd. Kui raha napib,siis saab niimoodi tuled paremaks küll. Nagu eespool mainitud,siis mullegi tundub,et se ikkagi ajutine lahendus. Järgmiseks ostan uued tuled :)
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas jyrps »

Endal oli sama mure tuledega ,õnneks sain romulast just laksu pannud omega -b pealt täiesti klaarid tavalised hella esituled (ei ole luubid) käisin korra veel poleerpastaga üle ning nagu tutikad .Küll ma proovisin sinna neid osrameid siis philipsi x-tream power aga mida ei ole on korralik valgus .Võtsin siis tuttavaga ühendust ja riskides politseiga lasin paigaldada nendesse tavalistesse tuledesse xenon 4300k sellise sooja valgusega paketi.Selle paketiga pole Politsei siiani huvi tundnud ,valgus on väga hea ,ülimalt rahul enam ei tahaks tavalisi pirne kunagi tagasi .Väike võrdlus sõites maanteel täistuledega (millesse tõstsin siis need philipsi x-tream powerid ) lükates tava tule peale, on valgusviht sama kauge kui täistulel (tava tuli veel alla regullitud ,et vastutulejaid ei pimestaks) .Kui ei karda riskida siis ,täielikult soovitan lihvi ja poleeri oma tuled korralikult ära ja veendu ,et su reflektorid sees on ikka töökorras ning pane xenon sisse.Nüüd Pärnus liigeldes vaatan kudas tulevad vastu ära tuhmunud õrnalt põlevate kollaste tuledega omegad ja mõnus muide tuleb näole .
Vasta