K:omega esituled

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
Kasutaja avatar
reims86
Huviline
Postitusi: 1107
Liitunud: 26 Jaan 2009 11:05
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas reims86 »

jyrps kirjutas:Endal oli sama mure tuledega ,õnneks sain romulast just laksu pannud omega -b pealt täiesti klaarid tavalised hella esituled (ei ole luubid) käisin korra veel poleerpastaga üle ning nagu tutikad .Küll ma proovisin sinna neid osrameid siis philipsi x-tream power aga mida ei ole on korralik valgus .Võtsin siis tuttavaga ühendust ja riskides politseiga lasin paigaldada nendesse tavalistesse tuledesse xenon 4300k sellise sooja valgusega paketi.Selle paketiga pole Politsei siiani huvi tundnud ,valgus on väga hea ,ülimalt rahul enam ei tahaks tavalisi pirne kunagi tagasi .Väike võrdlus sõites maanteel täistuledega (millesse tõstsin siis need philipsi x-tream powerid ) lükates tava tule peale, on valgusviht sama kauge kui täistulel (tava tuli veel alla regullitud ,et vastutulejaid ei pimestaks) .Kui ei karda riskida siis ,täielikult soovitan lihvi ja poleeri oma tuled korralikult ära ja veendu ,et su reflektorid sees on ikka töökorras ning pane xenon sisse.Nüüd Pärnus liigeldes vaatan kudas tulevad vastu ära tuhmunud õrnalt põlevate kollaste tuledega omegad ja mõnus muide tuleb näole .
JA kes sulle vastu sõidavad need kiruvad, et tra mittemidagi ei näe kuna ilma luupidetta xenonid on ikka nii krdi pimestavad.
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas siidisaba »

reims86 kirjutas:
JA kes sulle vastu sõidavad need kiruvad, et tra mittemidagi ei näe kuna ilma luupidetta xenonid on ikka nii krdi pimestavad.
Just- eriti hea on sõita küll kui vastutuleva auto pärast peab öösel kraavi panema kuna mitte muhvigi ei näe. Topelt lõbus sellega siis, kui veel märg ka- pool valgust kaob, kuid vastu tulev auto ikkagi pimestab. Mai tea- natuke võiks ju enne mõelda kui endale sinna ette igasugu asju topite põlema- peale sinu peavad teised autojuhid ka sõidetud saama.
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
Q-tok
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas Q-tok »

reims86 kirjutas:
jyrps kirjutas:Endal oli sama mure tuledega ,õnneks sain romulast just laksu pannud omega -b pealt täiesti klaarid tavalised hella esituled (ei ole luubid) käisin korra veel poleerpastaga üle ning nagu tutikad .Küll ma proovisin sinna neid osrameid siis philipsi x-tream power aga mida ei ole on korralik valgus .Võtsin siis tuttavaga ühendust ja riskides politseiga lasin paigaldada nendesse tavalistesse tuledesse xenon 4300k sellise sooja valgusega paketi.Selle paketiga pole Politsei siiani huvi tundnud ,valgus on väga hea ,ülimalt rahul enam ei tahaks tavalisi pirne kunagi tagasi .Väike võrdlus sõites maanteel täistuledega (millesse tõstsin siis need philipsi x-tream powerid ) lükates tava tule peale, on valgusviht sama kauge kui täistulel (tava tuli veel alla regullitud ,et vastutulejaid ei pimestaks) .Kui ei karda riskida siis ,täielikult soovitan lihvi ja poleeri oma tuled korralikult ära ja veendu ,et su reflektorid sees on ikka töökorras ning pane xenon sisse.Nüüd Pärnus liigeldes vaatan kudas tulevad vastu ära tuhmunud õrnalt põlevate kollaste tuledega omegad ja mõnus muide tuleb näole .
JA kes sulle vastu sõidavad need kiruvad, et tra mittemidagi ei näe kuna ilma luupidetta xenonid on ikka nii krdi pimestavad.
Ega kõik keelavad seadused pole nalja pärast välja mõeldud!
Sa võid need tuled reguleerida nii alla kui tahad, aga ära tulle siin seletama, et siis see ei pimesta vastu tulijaid!
:?
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas jyrps »

Ei oskagi kohe miskit vastata jah mind pole häirinud enda tuled kui ootan naist teinekord autoga järele endale ja näen kaugelt enda autot tulemas kuid kui nüüd hakata mõtlema selle üle ,et kõik teha nii ,et kedagi kuskil ei sega, siis seisaks enamus autosid kodus garaasis .(kelle liialt vali tümps -kellel sumps- kellel tuled pimestavad).Ma ei vaidlegi vastu ,et tuled on tugevamad kui orginaalis ette näeb ja ka kindlasti pimestavad rohkem kuna nad on tugevamad.Samas ma ise lõpuks ka näen midagi pimedatel tänavatel.Mulle isiklikult tundub ka nõme Pärnu tänavatel sõitvad omegad tavatuled+udukad vastu kiirgamas aga mina ei saa neid õpetada ega maailma parandada.Ning samas otse näkku regullitud tavatuli on ka ikka suht valus silmadele ja selliseid juba leidub samuti.
Erki
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 06 Nov 2006 16:54
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas Erki »

See video võtab päris hästi asja kokku, kuidas reflektori-hajutiklaasi ja HID-i kombinatsioon kuidagi ei sobi. Halogeenpirnile ettenähtud luuptule + HID kombinatsioon on selles osas veidi parem, et pimestab vastusõitjat vähem, aga valgusjaotus võrreldes õige xenon luubiga ikkagi oluliselt kehvem.
Erki
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 06 Nov 2006 16:54
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas Erki »

Audiklubi foorumis muidu päris hea teema, mis võtab xenon-i teema kokku, loodetavasti keegi ei pahanda, kui siia lingi panen:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.ph ... 358&page=1" onclick="window.open(this.href);return false;
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas jyrps »

Erki kirjutas:See video võtab päris hästi asja kokku, kuidas reflektori-hajutiklaasi ja HID-i kombinatsioon kuidagi ei sobi. Halogeenpirnile ettenähtud luuptule + HID kombinatsioon on selles osas veidi parem, et pimestab vastusõitjat vähem, aga valgusjaotus võrreldes õige xenon luubiga ikkagi oluliselt kehvem.
njahh kui seda videot vaadata nüüd siis paneb küll mõtlema ,et peaks ikka luubid ette soetama .
guits
Huviline
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Okt 2006 16:07
Auto: Cadillac Catera 3,0 155kw 97a, datsunnissan patrol 2,8 gr
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda
Kontakt:

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas guits »

toppige jah nei xenoneid igaspoole! köige hullem ,kui need on udutuledesse topitud , sis on kll ,et jää vei seisma teeäärde :evil: minu seisukoht on , et jäägu need ikka sinna kus nad on möeldud, mitte ise aretada! mönele annaks kll haamriga esituledesse paar kolakat 5 kilose gualdaga :twisted:
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas Omega3 »

Ega see xenon nii hullult ka ei pimesta:)
guits
Huviline
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Okt 2006 16:07
Auto: Cadillac Catera 3,0 155kw 97a, datsunnissan patrol 2,8 gr
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda
Kontakt:

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas guits »

Nu siis sa söidad vähe! :roll:
jyrps
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas jyrps »

Mind pani see video igatahes mõtlema ja panen endale luubid ette :wink:

To Guits :mönele annaks kll haamriga esituledesse paar kolakat 5 kilose gualdaga

ja istud pärast teeääres 5 kg guvalda käes ja põhjendad politseile ,et sulle ei meeldinud antud kodaniku tuled? Vabandust aga kas sa ei arva ,et sellise käitumisega teatud asutusse sind suunatakse ?Kuigi mõistan täiesti tulede pimestamise viha ,endal täiesti kogemus olemas ,kuigi kaugtuledega.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas Marcouver »

jyrps kirjutas: To Guits :mönele annaks kll haamriga esituledesse paar kolakat 5 kilose gualdaga

ja istud pärast teeääres 5 kg guvalda käes ja põhjendad politseile ,et sulle ei meeldinud antud kodaniku tuled? Vabandust aga kas sa ei arva ,et sellise käitumisega teatud asutusse sind suunatakse ?Kuigi mõistan täiesti tulede pimestamise viha ,endal täiesti kogemus olemas ,kuigi kaugtuledega.
Ega ta seda tõsiselt ei võtnud! Lihtsalt väljendas oma viha :lol:

Ega kuulge mulle käivad need vennad pinda, kellel ei ole tehase poolt ette lubatud panna xenoneid, mingid vanad golfi, bemmi, audi...jne kõik muud risud panevad enda tuledesse xenoni, terve tuli on sinist täis. Sellistele vendadele tuleks mendid sappa keerata.

Puhas keksimise asi, "oh wow, ma olen parklas, jess mul on lähitule xenon, je je tehase tuuning, nii lahe olla sinine tuli on ees, nitsevo värk!"

LUUBID, kus on LUUBID härrased ja naitsad :lol:

Ma räägin nendest kes ei tohiks panna lähituld, on ka teisi võimalusi, nendest me ei räägi eks (minu kohta :lol: )
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
whi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas whi »

Ja otse loomulikult tuleks tulesid regullida!!
guits
Huviline
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Okt 2006 16:07
Auto: Cadillac Catera 3,0 155kw 97a, datsunnissan patrol 2,8 gr
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda
Kontakt:

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas guits »

siukseid isearetajaid ma silmas peangi
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:omega esituled

Postitus Postitas Omega3 »

Kui tuleb auto vastu millel põlevad kaugtuled siis tõesti võib öelda pimestavad aga xenonidega võrelda ikka ei saa.Samas kuidas kellegile muidugi.:)
Vasta