Sisevalgustus led'idele

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
Kasutaja avatar
Jospa
Klubiliige
Postitusi: 3806
Liitunud: 31 Mai 2007 22:42
Asukoht: Tartu linn
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 84 korda

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas Jospa »

Marko540 kirjutas:Ma ei tea suht maitse asi, mina olen oma kollasega rahul, mina ei viitsi midagi lammutama hakata, kuskilt mingi omaleiutist teed hakkab auto lagunema 8)

Vahetasin 2.0 oomil terve salongi sisevalgustuse (armatuuri oma) roheliseks. Ja noh seierite juurest jah mõnestkohast on tumedam, teisest kohast heledam. Kui tahta midagi teha siis tuleks korralikult ledide peale tagant teha.

Klaas nati kakine aga pole hullu :lol:

Pilt

Maitse asi :wink:
Kui korralikult teha siis juba jah nii, et kõik valgustus oleks ühtlane. Ainuke asi mida ma ära vahetaks oleks spidoploki valgustus. Jääks sama effekt nagu mingil Corollal kus spidoplokk valge ja ülejäänud mant on roheline.
silluboy
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas silluboy »

mul krt arvuti tuled ei põle, on 92 aasta isendeil üldse valgust
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas tanellenat »

Tegelikult on see sisevalgustus kätte võtmise asi, ma ise olen teinud enda autol pea kõik, mis siis, et hetkel tundub, et vaja nats lihvimist ja tööd, aega, aga saab väga vabalt ka koduste vahenditega tehtud. Kui juba sellest juttu siis varsti tulemas pildid kuda mul paistavad pimedas välimised ukselingid kui uksed lahti teha. AGa sellest hioljem
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas o:mega »

silluboy kirjutas:mul krt arvuti tuled ei põle, on 92 aasta isendeil üldse valgust
Kindlasti on.
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas o:mega »

mardus72 kirjutas:Spidoka ploki tagant tundub,et oled vaid pirnid ära vahetanud,ebaühtlasest valgusest on näha,see 5 min töö.Megahabel,vist isegi paremini valgustab,ehk siis pirnid paremad.Ilma spidoploki tagant tegematta ei tundu hind väga atraktiivne.Mul töökaaslane aretab hetkel Vectrale samasugust valgustust.keerukat pole seal miskit.Aga kas sama hind oleks ka minu facelifti tegemine,millel nuppe oluliselt rohkem.Pealegi spidoka taga nr.kollaseks värvitud ja ka kompu displei on ka oranši filtriga,nii et külmvalgeks niikuinii ei õnnestu,ainus variant punaseks
Tegime kindlaks, et ka Audi 80 punased kellad saab valgeks teha. Usun, et Omegal kollane valgeks teha ka võimalik.
potsataja
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas potsataja »

o:mega kirjutas:
silluboy kirjutas:mul krt arvuti tuled ei põle, on 92 aasta isendeil üldse valgust
Kindlasti on.
vanema mudeli kompul 1 pisike pirn originaalis
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas mardus72 »

o:mega kirjutas:
mardus72 kirjutas:Spidoka ploki tagant tundub,et oled vaid pirnid ära vahetanud,ebaühtlasest valgusest on näha,see 5 min töö.Megahabel,vist isegi paremini valgustab,ehk siis pirnid paremad.Ilma spidoploki tagant tegematta ei tundu hind väga atraktiivne.Mul töökaaslane aretab hetkel Vectrale samasugust valgustust.keerukat pole seal miskit.Aga kas sama hind oleks ka minu facelifti tegemine,millel nuppe oluliselt rohkem.Pealegi spidoka taga nr.kollaseks värvitud ja ka kompu displei on ka oranši filtriga,nii et külmvalgeks niikuinii ei õnnestu,ainus variant punaseks
Tegime kindlaks, et ka Audi 80 punased kellad saab valgeks teha. Usun, et Omegal kollane valgeks teha ka võimalik.
Jah kui nn.sihverplaat ära vahetada
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
alo88
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas alo88 »

Sai siis lihtsalt punased pirnid taha pandud igalepoole.
Pilt
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas o:mega »

Peaaegu Audi :) . Kas panid mingid lutid pirnidele pähe või võõpasid niisama üle? Jaga kogemusi :P . Display tundub roosakas olema pildil.
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas eedu32 »

Hei o.omega ei haka uut teemat tegema . Pakun äri ,saad suure tüki 3D Vinüüli endale kui tuled teed mulle mõned detailid selle viibriga üle
mariom
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas mariom »

millest se tähistaevas sul tehtud on? ledid lae polstrisse pandud v?
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas o:mega »

Teeme ikka uue teema. See siin LED-ide teema. Uus teema tuleb kuhugi mujale teha 3D carboni oma konkreetselt. Ainult, et ma mõtlesin enne mingi küsitluse teha. Gallupi.
Aga tähistaevas on eedu32 suurprojekt. Sellega oli nii palju tööd ja vaeva, et nagunii keegi ei jõua seda kinni maksta :D . Isegi piirivalvurid mitte. Veel vähem järgi teha. Suur ja Väike vanker. Kassiopeia ja Linnutee, kõik mis tal sinna taevasse on sisse meisterdatud. Meeletu naistemagnet muide :lol:
chandler
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas chandler »

See tähistaevas seal on ja päris omapärane ja lahe.
Mis see on vist pisikestest ledidest kokku meisterdatud?
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas o:mega »

Fiiberoptika.
eedu32
Huviline
Postitusi: 310
Liitunud: 29 Nov 2007 22:43
Asukoht: Lõuna-eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Sisevalgustus led'idele

Postitus Postitas eedu32 »

Seal ainult 2 5mm leedi , ülejäänud on kõik fiiberoptika. Kokku miski 437 tähte
Vasta