Omega luuptuled. ???

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
ivoK
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega luuptuled. ???

Postitus Postitas ivoK »

Sama teema ka minu omel luuptuledega, talvel hakkas liigutame neid ise lambist kui tuled sai järele lülitatud. Kakkusin salongs oleva tulede lüliti plokki maha ja võtsin lahti, pingutasin neid kõrgusregulaatori klemme nende liikumis radade peal ja veits määret vahele ja kokku tagasi, nüüd ilusti vait ei tee mingit häält, reageerivad kohe ja täpselt kui tulede kõrgust muuta.

Niisama lambist ta neid tulesid ise liigutada ei tohi.
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Omega luuptuled. ???

Postitus Postitas tanellenat »

küsiks siis juba selltist asja et , kas keegi teab midagi luup tulede firmadest nagu TYC, DEPO ja HELLA. teada tahaks just seda millist neist valida ja milline peab paremini vastu
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega luuptuled. ???

Postitus Postitas Marcouver »

tanellenat kirjutas:küsiks siis juba selltist asja et , kas keegi teab midagi luup tulede firmadest nagu TYC, DEPO ja HELLA. teada tahaks just seda millist neist valida ja milline peab paremini vastu
Umm, niipalju voin õelda, et on olnud nii tavalised tuled, DEPO luuptuled, ja praegused HELLA luuptuled, ja ma ütlen et HELLA on neist kolmest ikka üle, noh xenon on ka küll aga ikkagi, depotuli mu arust on jama klaas l2heb praguliseks ja pole ikka see mis on hella, uskuge mind selle teema üle pole mõtet vaielda :lol: Mul voib tri-xenon olla, mille vaatepilt on nii räme, et mõne venna ostetud kaugtuled ei anna ka seda välja :lol: :lol: ok ok vähemalt minu lähid on sama head kui mõne kaugtuli :wink:
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Omega luuptuled. ???

Postitus Postitas mardus72 »

tanellenat kirjutas:küsiks siis juba selltist asja et , kas keegi teab midagi luup tulede firmadest nagu TYC, DEPO ja HELLA. teada tahaks just seda millist neist valida ja milline peab paremini vastu
hella on originaaltootja omegal ja kõige paremini ka valgustab.Aga samas ka rämedalt kallis.
Näit.facelifti hella tuled mis mul ees on maksavad suurusjärk ca 6000 või oli see 8000tk,samas depo maksab ca 1200tk
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Kasutaja avatar
Argo
Klubiliige
Postitusi: 384
Liitunud: 08 Jaan 2010 15:56
Asukoht: Läänemaa
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Omega luuptuled. ???

Postitus Postitas Argo »

Mul töö juures üks tüüp ostis endale 1500-eeguga kaks tuld ja nägid auto peal küll väga head välja ning ta ise veel ütles et hella omad oleks olnud 5 kilo :D
tanellenat
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 05 Mär 2010 20:45
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Omega luuptuled. ???

Postitus Postitas tanellenat »

ma saaks vanemale versioonile kaks hella tuld 1700 krooniga tutikad. sellepärast küsingi, seal olid veel TYC ja olid kallimad kui hella tuled
Maitseained SINU lauale-tsekka linki ja vali oma lemmikud
http://omegaclub.org/viewtopic.php?f=49&t=14101
vwman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega luuptuled. ???

Postitus Postitas vwman »

TYC vs Depo . TYC odavam, on ta siis oluliselt sitem ka ?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega luuptuled. ???

Postitus Postitas Tim »

vwman kirjutas:TYC vs Depo . TYC odavam, on ta siis oluliselt sitem ka ?
TYC´il on referetns arv 12,5 .Ühesõnaga millegipärast väiksem kui teistel läätsegega tuledel.Ise olen nende tulede valgel juba poolest talvest saati ringi vuranud ja ei kurda.Vanade tuhmunud reflektoritega hella tuli oli ikka nii läbi omadega.
Viriseda võiks selle TYC´i lähitulede pärast,küllap on seal sees odavad hiina läätsed,kudagi kitsavõitu on valgusvihk.Kaugtuled seevastu on küll norm.
Märgiks siis veel seda,et kuna kunde poolset tule valgusvihku keeratakse natuke kõrgemale kui juhi poolset,siis kundepoolset tuld reguleerides(stendis) sai kõrgus täpselt lõpuni keeratud,siis sai asja normi.
Ehk oli asi just antud tulede komplektis,et regulaaor sai lõpuni keeratud või ongi odavatel tuledel ragullimis maa nii väike.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
o:mega
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega luuptuled. ???

Postitus Postitas o:mega »

Tulede valgusvihk on õieti reguleeritud, kui mõlemad valgusvihud on samal kõrgusel. Mul Depo tulede ja xenoniga oli üldse mingi ebamäärane valgusvihk. Panin Hella sisu lähituledele ja nüüd on asi palju konkreetsem.
vwman
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega luuptuled. ???

Postitus Postitas vwman »

et siis kui TYC vs DEPO , siis võiks võtta Depo ?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Omega luuptuled. ???

Postitus Postitas Tim »

tanellenat kirjutas:küsiks siis juba selltist asja et , kas keegi teab midagi luup tulede firmadest nagu TYC, DEPO ja HELLA. teada tahaks just seda millist neist valida ja milline peab paremini vastu
Tim kirjutas:
vwman kirjutas:TYC vs Depo . TYC odavam, on ta siis oluliselt sitem ka ?
TYC´il on referetns arv 12,5 .Ühesõnaga millegipärast väiksem kui teistel läätsegega tuledel.Ise olen nende tulede valgel juba poolest talvest saati ringi vuranud ja ei kurda.Vanade tuhmunud reflektoritega hella tuli oli ikka nii läbi omadega.
Viriseda võiks selle TYC´i lähitulede pärast,küllap on seal sees odavad hiina läätsed,kudagi kitsavõitu on valgusvihk.Kaugtuled seevastu on küll norm.
Märgiks siis veel seda,et kuna kunde poolset tule valgusvihku keeratakse natuke kõrgemale kui juhi poolset,siis kundepoolset tuld reguleerides(stendis) sai kõrgus täpselt lõpuni keeratud,siis sai asja normi.
Ehk oli asi just antud tulede komplektis,et regulaaor sai lõpuni keeratud või ongi odavatel tuledel ragullimis maa nii väike.
Täna tulesid pestes avastasin,et ühel tulel koorub õrnalt "mingi"kiht lahti.Tuledel saab talvel 2a.täis... :roll:

E:
Eilse seisuga(06.02.2013) ajab üks tuli kenasti "mingit" kihti maha,pm. üle poleerides peaks ehk asja saama aga jahh...odavtuled siiski.2 talvega tuled pees,kas nüüd UV kiirgus või külm mis neid klaase "ära võtab".
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Vasta