Fl omega xenon ei liigu

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
Vasta
26v6
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Fl omega xenon ei liigu

Postitus Postitas 26v6 »

Autoks siis fl caravan 2001. Probleem/tähelepanek see et tulesi põlema pannes ei liigu need, ega ka siis kui autot õõtsutad, Tuled on originaal hella xenon. Kas nendel õõtsa asendi regulaatoritel on ka mingi 0 punkt vms? õõtsi sai hiljuti vahetatud ees, siis käis see regullator küljest ära.
Viimati muutis 26v6, 01 Nov 2011 12:12, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
mardus72
Klubiliige
Postitusi: 1184
Liitunud: 16 Apr 2007 12:57
Auto: volvo v60cc
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Fl omega xenon ei liigu

Postitus Postitas mardus72 »

ka minu omal nad kohapeal õõtsutades silmaga nähtavalt ei liigu.Esinduses sai millalgi käidud ka kontrollis ja regullis,mingeid vigasid ei täheldatud,järelikult kõik korras.ülevaatusel samuti kõik korras,teele näidatava valgusega samuti.ja nii juba 4,5 aastat,algul ka põdesin veidi,et ei tea kas miskit viga neil,aga pole muresid.
Ka sul siis tõenäoliselt kõik ok.
Kui probleemi saab lahendada,siis pole mõtet muretseda.Kui mitte,siis mis seal enam muretseda;)
Image
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Fl omega xenon ei liigu

Postitus Postitas Marcouver »

Minu 98 a omega b hella xenonitel liiguvad tuled... ainult nüüd vähem, kuna ainult tagumine regull töötab, esimene regull sai kivi ja roheline skeemplaat sai viga ja kärrsas l2bi, seega esimene andur viskas saba (uus ming 60 euri), tagumine töötab, kuid vähem kui üksi sees olen, kui rohkem rahvast siis liigub rohkem, kuna tuled n2itavad siis ülesse)
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
Jeerum
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Fl omega xenon ei liigu

Postitus Postitas Jeerum »

Enda autol ka esimene andur katki ja tuled vonklevad peale pirnivahetust nüüd üles-alla nagu tallesaba. Ei leia oma õiget asendit.

... kuskohas müüakse seda varuosa, esimesel õõtshooval olevat andurit nimelt? Esindus ja Forss tahavad hingehinda.
Kasutaja avatar
Marcouver
Huviline
Postitusi: 1007
Liitunud: 02 Mär 2009 16:26
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Fl omega xenon ei liigu

Postitus Postitas Marcouver »

Jeerum kirjutas:Enda autol ka esimene andur katki ja tuled vonklevad peale pirnivahetust nüüd üles-alla nagu tallesaba. Ei leia oma õiget asendit.

... kuskohas müüakse seda varuosa, esimesel õõtshooval olevat andurit nimelt? Esindus ja Forss tahavad hingehinda.
Palju forsis oli, minuteada kui ma uurisin siis oli mingi 1000 eestlast
Irmscher Omega 3.0 MV6
Ostan:
*Tagumist soojendusega nahkistet
*FL el. klapitavaid küljepeegleid
*Tagumist käetuge topsihoidjaga
veiks
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Fl omega xenon ei liigu

Postitus Postitas veiks »

...Palju forsis oli, minuteada kui ma uurisin siis oli mingi 1000 eestlast...

Umbes paar aastat tagasi käisin Forss-s ja Carring-s uurimas seda vidinat ja öeldi,et oli kunagi a1500EEK-i eest saadaval aga selle tootekoodiga enam ei ole. Saadaval oli vaid A-grupi varuosana, loomulikult hoopis teistsuguste rahanumbritega.
Iseenesest seegi hea uudis, kui 1000eestlase eest saab, lammarist võid ju samasuguse katkise otsa sattuda.
Jeerum
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Fl omega xenon ei liigu

Postitus Postitas Jeerum »

Sellegipoolest, kas kellelgi on värsket infot selle varuosa saadavuse ja hinna kohta?

Aasta tagasi suvel küsis Forss 4k+ vana raha selle eest. Esindusse ei hakanud minema. Lammutused ja muud urkad võite ära unustada, see osa niisama seisma ei jää.

Pime aeg käes, peab vist ringi autopoodides tegema.
Vasta