K: udutule kohta

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
Vasta
PP
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: udutule kohta

Postitus Postitas PP »

Küsimus siis selline,et kas 87a omega caravanil peaks olema originaalis tagumine udutuli ja kui on siis kus see asub? Minu omal igatahes ei ole ja ülevaatuselt läbi ei saa sest see on "väga ohtlik viga"! Pean panema lisatule stange alla!
meduus
Huviline
Postitusi: 530
Liitunud: 23 Sept 2009 15:59
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: udutule kohta

Postitus Postitas meduus »

Udutuli peaks olema taga vasakul pool samas kohas kus asub paremal pool tagurdus tuli .
Kontrolli üle kaitse ja pirn.Ja lüliti võib kah katki olla(asub tuledelüliti all paremas nurgas esimeste udukate lüliti kõrval).
Sõidukite kliima/ konditsioneeri täitmine ja kontroll Tallinnas.

56997null0seitse
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: udutule kohta

Postitus Postitas Tim »

meduus kirjutas:Ja lüliti võib kah katki olla(asub tuledelüliti all paremas nurgas esimeste udukate lüliti kõrval).
Kindlasti mitte ei ole omega a´l udutulede lülitid põhitulede lülitiplokis!
Asuvad need lülitid kuskil keskkonsooli ülaservas(mäletamistmööda)
PP kirjutas:Küsimus siis selline,et kas 87a omega caravanil peaks olema originaalis tagumine udutuli
Originaalis on kindlasti ette nähtud vähemalt tagumine udutuli.Asub "kuskil" tagatulede plokis nagu ikka enamustel masinatel,milline tuli täpsemalt see on seda ei tea.Varjant et on eraldi tuli või siis nt.2hõõgniidiga pirn.
Küsi nt.foorumi kasutaja Megahabeme käest,tema peab teadma.
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
arska
Huviline
Postitusi: 1640
Liitunud: 23 Sept 2009 18:02
Asukoht: seal kus jope ripub +358400617139
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: udutule kohta

Postitus Postitas arska »

ma v6in homme vaadata oma pealt ja panna siia yles!
Image
Mimm
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: udutule kohta

Postitus Postitas Mimm »

Megahabe teab kõike, mis puudutab A omegat. Põhimõtteliselt nagu liikuv manual. Soovitan ka temalt üle küsida.
PP
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K: udutule kohta

Postitus Postitas PP »

Aga minu omegal ei ole lihtsalt udutuld taga ega ka juhtmeid selle jaoks! Tagatuledes kõik pirnid sees ja pole seal ühtegi kaheniidiga pesa ja tagurpidikäigu tuli on kah mul mõlemal pool! Käisin juba kordusülevaatusel ka ära ja panin mingi suvalise punase lambi stange alla aga torisesin kah veits seal TÜVi punktis ja siis minu tungivate nõudmiste peale tuligi lõpuks välja ,et tagumine udutuli kohustuslik alates 1998a väljalase autodel! Nii,et siit ma siis järeldan,et "odavamaotsa lisadega" omegatel oli tagumine udutuli lisavarustusena! 8)
Kasutaja avatar
Argo
Klubiliige
Postitusi: 384
Liitunud: 08 Jaan 2010 15:56
Asukoht: Läänemaa
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda

Re: K: udutule kohta

Postitus Postitas Argo »

Tavaliselt oli udutuli parktulega ühes pesas.
Vasta