K:Luuptulede kohta

Postitused, mis on seotud valgustusseadmetega
Vasta
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K:Luuptulede kohta

Postitus Postitas Omega3 »

Selline küsimus,sai soetatud depo luuptuled ja peale külge aretamist vaja reguleerida paika,tuli välja et ülesse ja alla saab reguleerida ühest kohast,ehks siis sisemisest küljest,ühelt maalt kui ülesse ei lähe tuli hakkab kõrvale ennast reguleerima,mõlemal tulel samaasi...kas sellistel tuledel ongi see nii et ühest kohast reguleerimine või olen mina saanud kahtlase väärtusega partii?
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Luuptulede kohta

Postitus Postitas Tim »

Üles-alla keerad ühest kuuskandist(millisest täpsemalt ,seda ei mäleta peast)ja vasakule-paremale teisest kuuskandist.
Endal kogemus odavate tuledega selline,et ühte tuld saab üles keerata natukene rohkem(nibin-nabin)kui reguleerimisseadme järgi reguleerida ja kui siis see regulerimise piir käes on,siis hakkab valgusvihku kõrvale kiskuma.Odavad tuled siiski ju...

Nii et sa pole ainukene...aga jahh sul mõlemad tuled jamavad nii,eks pead minema oma õigusi taga nõudma.Iseasi kudas ja kus sa tulesid reguleerida lasid?
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
Omega3
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: K:Luuptulede kohta

Postitus Postitas Omega3 »

Selge siis...seda tahtsingi teada...tuled reguleerisin ülemise pirini ja pimedas näitavad väga hästi seega olen rahu..:)
Vasta