omega diisel manuaal

Informatsiooni omega varuosade kohta. Kust saab ja mida saab.
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: omega diisel manuaal

Postitus Postitas Jürts »

viljar kirjutas:
UncleOvi kirjutas:Tervist, seisan ise samuti varsti esimese auto ostuga silmitsi, ning on tekkinud ka huvi selle 2,5 disla vastu. Aga uurides kuulsin ühte sellist väidet, et selle kombinatsiooni ehk omega ja 2,5 disla üks miinus pidi olema see, et mootor asub radika suhtes kõrgemal ja paisupaak samuti liiga madalal ja kui tekib mingi jama jahutuse või veega pidi jama palju olema. Kas peab selline väide paika?
Selle 2.5 dislaga juhtub täpselt samamoodi nagu ükskõik millise teise mootoriga millel tekib jahutusega probleeme.
Ühesõnaga, kui jahutustiivik (viskosidur) töötab, kuskilt vedeliku välja ei tilgu siis ei juhtu sellega mitte midagi :wink:
Mul lisaks viskole veel 2 el.venti eespool ka.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
fo1l
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 04 Juun 2015 13:18
Asukoht: eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: omega diisel manuaal

Postitus Postitas fo1l »

Mis ma siis kokku võiks võtta. Ideaalis otsin 110kw isendit, aga kui jääb hea 88 kw silma siis võib toda ka uurida. Hooldamata masinatest tasub kaarega ümber käia. Usun, et hästi hoitud 88kw masin ka nüüd nii halb ei tohiks olla. Otsin kindlasti manuaali. Ah ja kui keegi kusagil midagi müügis head märkab võib kirja saata.
Vasta