K: 2.5 V6 Hammasrihma vahetus

Informatsiooni omega varuosade kohta. Kust saab ja mida saab.
Vasta
Oomiposs

K: 2.5 V6 Hammasrihma vahetus

Postitus Postitas Oomiposs »

Tere, huvitab vaikselt, et kus siin lõunapool lasta teha selline teenus ja muidugi millised jupid peaks täpsemalt enne ära soetama. Ja kui juba niipalju küsin, siis mõni võiks omadest kogemustest öelda, et kuhumaani see lõpphind võiks välja kujuneda. Töö+varuosad. :?:
Rambo

Re: K: 2.5 V6 Hammasrihma vahetus

Postitus Postitas Rambo »

tere
mina tegin selle töö ise ära, nii et tööraha ei oska öelda.

hammasrihm-487eeki
hammasrihma juhtrull -497eeki
hammasrihma pinguti -1202eeki (seal siis 1 juhtrull ja pingutusrull koos raamiga)

asjad tellisin autoosad.eest
meduus
Huviline
Postitusi: 530
Liitunud: 23 Sept 2009 15:59
Asukoht: Tallinn

Re: K: 2.5 V6 Hammasrihma vahetus

Postitus Postitas meduus »

Minult ostes samad osad 1867.- kõik uued osad samad mis ladu24.ee-s
Sõidukite kliima/ konditsioneeri täitmine ja kontroll Tallinnas.

56997null0seitse
innu

Re: K: 2.5 V6 Hammasrihma vahetus

Postitus Postitas innu »

mul viljandimaal koht olemas 2800 eek koos varuosaga teen ära. kui sobib täpsustame
siimryytle

Re: K: 2.5 V6 Hammasrihma vahetus

Postitus Postitas siimryytle »

Kui autodata ja paar võtit olemas siis ei ole just eriti keeruline ise teha . Max 1h .
Tim
Huviline
Postitusi: 2594
Liitunud: 26 Nov 2008 21:57
Asukoht: Muhu

Re: K: 2.5 V6 Hammasrihma vahetus

Postitus Postitas Tim »

siimryytle kirjutas:Kui autodata ja paar võtit olemas siis ei ole just eriti keeruline ise teha . Max 1h .
Päris kiire mees oled siis :lol: 100 kw juba läheb 2mehega 1,5 h umb.ja mitte just algajad pole kahh.Autodata annab kuskil 2+h v6 mootoriga töö ajaks ja see juba keerulisem töö kui 2nukaga mootor.Ja kui jahutusvedeliku pump vaja vahetada siis...sellise tööga nagu ei maksa kiirustada!
Kui eriline proff oled(igapäevane töö on rihmavahetus)ja kõik asjad käe-jala jures siis muidugi võib ka 1h töö tehtud saada.
Ja katsu kuskil töökojas seda 1h tunni juttu ajama hakata :lol:
Tagavedu,kindel edu!
107kw caravan.Man+LSD
siimryytle

Re: K: 2.5 V6 Hammasrihma vahetus

Postitus Postitas siimryytle »

Esimest korda pusisin ennast ogaraks , ja mingi proff ma kindlasti ei ole aga tunniga teen kindlasti ära :) Mul sõber luksepp rääkis ka ,et 3 h kindlasti aga eks õlle tahab ka joomist .:) Ja 1h muidugi kiirustades ja ex enne iga töö alustamist ongi loomulik kõik vaja minevad asjad käe jala juurde panna :D , kui rahulikult suitsu teha iga tööriista eraldi kuskil otsimas käia jne siis kaks kolm h täiesti mõistetav .
Vasta