Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Kõik informatsioon mis on seotud varguste ja muude selliste kriminaalsete asjadega.
Carbonlite
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas Carbonlite »

Tere kõigile!

Sooviks teada, kas kellelgil on infot kust ja kuidas oleks võimalik antud isikuga kontakti saada.
Nimelt, sai temale müüdud auto järelmaksuga. Sai kokku lepitud, et algul maksab 1000€ ja siis kuu aja pärast 500€ ja siis lõpliku osa.
Jama hakkas aga kuskil pooleteise kuu pärast. Küll siis oli telefon välja lülitatud, siis ta oli kaks nädalat Soomes. Siis lõpuks jäi ta Soome piirile kinni, kuna üritas vist midagi üle piiri tuua? Kuid lubas kohe, et sõber Marko Laevik, kannab mulle raha üle kuskil 5-7 päeva pärast.
Ootasin siis nädala ja veel paar päeva. Ning siis hakkas suurem kamm pihta, kõigepealt ei vasta siin klubis sõnumitele(kuigi ma näen, et ta on neid lugenud) ja samuti on ta nii lahe mees, et ei võta enam telefoni ka vastu(blokeering on peal minu nr.) kutsub ühe korra ja siis kõne katkeb.
Tean, et öeldakse kohe, et järelmaksuga pole mõtet autot müüa. Kuid selle kohta sai ka vastav leping tehtud. Enne kui sellega politsei poole pöörduda prooviks asja rahulikumalt lahendada. On kellelgi informatsiooni?
Niipalju on temast teada, nimi on Marek Lass. Tema(või on ka sõbra) telefoni nr. Ja aadress Tallinnas, kuigi ise väidab, et elab ültsegi Põltsamaal.

Selline lisa sai müügilepingule juurde kirjutatud: Pilt
Parem klikk - Ava uuel vahelel, et paremini näha

Kui kellelgi on mingisugusti infot, on see vägagi teretulnud.

Parimat,
Madis
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas Jürts »

Ootaks herr okitokilt asja KOHEST lahendamist,sest sellised asjad on lubamatud ja sallimatud!!!
Mina isiklikult tean päris palju antud härra elu ja liikumiste kohta ja härra vast ei soovi,et ma isiklikult asja enda kanda võtaks?
ET OLEKS ASI LAHENDATUD!!! :evil:
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
MartinQ
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 05 Veebr 2014 11:04
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas MartinQ »

Mul peaks kuskil mingil kujul olema selle auto võtme/puldi jäänused(vist jäi veel minu kätte?), et noh, maksmata kaubale järgi tahad minna, võta minuga ühendust.
Sõidukite ja haagiste rent Tallinnas
facebook.com/luxtransfeer - LuxTransfeer limusiinide rent Tallinnas ja harjumaal
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas Jürts »

MartinQ kirjutas:Mul peaks kuskil mingil kujul olema selle auto võtme/puldi jäänused(vist jäi veel minu kätte?), et noh, maksmata kaubale järgi tahad minna, võta minuga ühendust.
See oom on juba edasi müüdud.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
meduus
Huviline
Postitusi: 530
Liitunud: 23 Sept 2009 15:59
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas meduus »

Jürts kirjutas:
MartinQ kirjutas:Mul peaks kuskil mingil kujul olema selle auto võtme/puldi jäänused(vist jäi veel minu kätte?), et noh, maksmata kaubale järgi tahad minna, võta minuga ühendust.
See oom on juba edasi müüdud.
Sellisel juhul ilge suli see okitoki.(Temast siin teemas ka ennegi juttu olnud vist.)
Ega siis pole midagi kui politseisse minek.
Sõidukite kliima/ konditsioneeri täitmine ja kontroll Tallinnas.

56997null0seitse
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas Jürts »

Ootame natuke.Täna ta viimati käis pool tundi enne antud teema tegemist foorumis ehk pole nähtavasti veel lugenud seda siin.
Kui ta seda teemat ka ignoreerib,siis tuleb jah liigutama hakata.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Carbonlite
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas Carbonlite »

Tänud kõigile, et asja lahendamise vastu huvi on!
Ma ootan uue nädala alguseni, nädalavahetusel pole midagi peale hakata sellega, kui selleks pole ka endast märku andnud siis on minek.
MartinQ
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 05 Veebr 2014 11:04
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas MartinQ »

Jürts kirjutas:
MartinQ kirjutas:Mul peaks kuskil mingil kujul olema selle auto võtme/puldi jäänused(vist jäi veel minu kätte?), et noh, maksmata kaubale järgi tahad minna, võta minuga ühendust.
See oom on juba edasi müüdud.
Kuna lepingus on kirjas punkt, et omandiõigus läheb üle alles siis, kui kõik osamaksed on teostatud, siis saab okitoki vastutusele võtta sellega, et ta selle auto edasi müüs..
Ostja on lihtsalt tünga saanud ja võib oma raha okitokilt tagasi nõuda.
Auto aga kuulub endiselt algsele omanikule.
Kui ARKis on auto ringi regatud, siis saab vastutusele võtta ka ARKi töötaja mingil määral..
Selliste olukordade vältimiseks on muidugi tark teha järelmaksu leping ja ostu-müügi leping ühiselt, mitte järelmaksu leping lisana ning auto dokid anda koopia kujul kaasa, kuniks kõik tasutud.

Been there, done that.
Sõidukite ja haagiste rent Tallinnas
facebook.com/luxtransfeer - LuxTransfeer limusiinide rent Tallinnas ja harjumaal
okitoki
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 07 Veebr 2010 11:47
Auto: vw passat 2,5 tdi 4x4 2003a
Asukoht: helsinki
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas okitoki »

Mida rohkem mulisete siin seda väiksem on tõenäosus,et madis oma raha tagasi saab.Ma olen temaga ühendust juba võtnud aga ta ei vasta telefonile paraku .kell 00.15.
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas Jürts »

okitoki kirjutas:Mida rohkem mulisete siin seda väiksem on tõenäosus,et madis oma raha tagasi saab.Ma olen temaga ühendust juba võtnud aga ta ei vasta telefonile paraku .kell 00.15.
Saad ju ise ka aru,et see on 5 aastase tite jutt,a'la:kaua mölisete,siis ma ei mängi teiega enam.Miks peakski inimene keset ööd kõnedele vastama?Seda enam,et nagu aru olen saanud,polnud sina ka mõnda aega eriti varmas tema sõnumitele ja kõnedele vastama.
Ole mees ja klaari oma võlad ära,mitte ära mängi titte,et kaua mölisete,ei maksagi.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas siidisaba »

Mitte õli tulle valamiseks, aga minu teada viimaste eesti seaduste järgi kuulub auto heausksele ostjale ja omanik oma autost võib ainult und näha.. Kui palju selliseid juhtumeid on läbi meediast käinud.
Ainus kelle vastutusele saab võtta on okitoki ja no ark´is ei hakka sul keegi grafoloogiaga tegelema, siinkohal oleks ostu-müügi lepingu pidanud tegemata jätma esialgselt ja tegema selle alles siis kui auto makstud. Järelmaksu paberist oleks esialgu piisanud. Olen ise samamoodi siit foorumist auto järelmaksuga ostnud ja just nii saigi toimetatud( meil oli järelmaksu osas suuline kokkulepe) ja asi toimis!

Okitoki´le aga täpselt niipalju, et hetkel pole sul vaja siin hüppama hakata stiilis " et kui veel palju plõksite.." Olid mees tegema siis nüüd kannata kriitika ja tegutse vastavalt ja lahenda olukord viisakalt- on ju see hetkel võimalik ilma suurema kärata teha.. Ja no tõsti- öösel kell 00:15 ei helistata oma parimale sõbralegi nii, et siinkohal pole imestada, et ei vastata- mingisugune viisakus võiks säilida inimese vastu kes on sind usaldanud!
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
Carbonlite
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas Carbonlite »

Jah, tõesti öösel ei vastanud kõnele, kuid järgmine päev helistan talle tagasi. Jutt siis selline, et hetkel temal mingit raha ei ole mida mulle maksta. Kui tahan raha saada siis peaksin ootama 14. jaanuarini.
Ma ei teagi mis nüüd teha siis... :roll:
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas Jürts »

Eks see jääb sinu otsustada,mida sa teed,aga vähemalt on seadus sinu selja taga praegu.
Igatahes jääb see teema siia ka peale asja lahenemist üles.Teistele googeldamiseks tulevikus.Kui just härra kogu summat ära ei maksa,mitte seda osa,millega sa lepid,vaid kogu võlga.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Carbonlite
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas Carbonlite »

Mis siin ikka, mõtlesin siis, et ootan ära kuna järgmise lubatud kuupäevani 14. jaanuarini, siis pidi tal palk üle tulema. Ütles, et on ametlikult nüüd tööl jne... lubas helistada ise, kui maksta saab.
Ootasin siis kõnet, ei tulnud, siis helistasin ise.. 1 kord, kutsus kuni lõpuks kinni viskas... 2 kord sama lugu, siis üks tund aega hiljem tuli sõnum, et helistab kui vahetus lõppeb. Mida ei olnud, on tema kõne, peale seda olen vist 5 korda vähemalt talle veel helistanud, ta mitte ei pane kõnet kinni, vaid laseb lihtsalt lõpmatuseni kutsuda...
Pole midagi öelda, aga ikka krdi närvi ajavad sellised vennad, pühendavad oma elu, et teisi üle lasta. Tekitades lõpuks pahandusi endale ning rikuvad oma nime alatiseks ära. Ei saa aru kas see "tühine" summa on siis väärt seda?

Seniks aga, kirjutan politseile kirja ja küsin mida nad soovitavad edasi teha.

On äkki vahepeal keegi veel temaga kokku puutunud, oskab midagi öelda tema elukohast või sõiduvahendist?
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Kasutaja "okitoki" ehk Marek Lass

Postitus Postitas Jürts »

Vaevalt,et kannatanul sellest kergem hakkab,aga sellisel mehel klubiliste sekka küll asja ei ole enam.Seega jäi klubilise staatusest ilma.
Aga minu soovitus kindlalt politseisse avaldus teha,pole mõtet seda raha korstnasse kirjutada ja pätile kinkida.
Kui sul vaja,siis arvan,et pole probleemi mul see Põltsamaa elukoht välja uurida.
Oleks pealinna asja,suudaksin ka selle lasnamäe maja üles leida,vaja lihtsalt paar hoovi läbi sõita,tunneksin selle maja ära...ja siis piisaks 1 õhtu seal maja ees istuda ja olekski vennike pihus.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
Vasta