kasutajate kustutamine

Kõik teemad ja küsimused foorumiga seotud murede ja probleemide lahendamiseks
Vasta
th00
Tänanud: 0
Tänatud: 0

kasutajate kustutamine

Postitus Postitas th00 »

Olen ammu olnud kasutaja ja vahest ei käi pikalt siin, nüüd tulles oli mu konto th00 kustutatud , õnneks sain uuesti regada, aga miks kustutati, mul olid isegi mõned postitused

et miks siis kustutati
Jürts
Omegaclub juhatus
Postitusi: 3201
Liitunud: 02 Okt 2007 19:10
Auto: omega 2,5 DTI 2002 a
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 69 korda
Tänatud: 78 korda

Re: kasutajate kustutamine

Postitus Postitas Jürts »

See küll adminnide töö,aga mingi jutt oli kuskil,et kustutati neid,kellel polnud postitusi peale oktoobrit 2012.
Kleebiste omandamise,või klubiga liitumise soovi korral pöörduda minu poole läbi priva,või helistades 56643833.
th00
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kasutajate kustutamine

Postitus Postitas th00 »

noh ootame siis admini poolt ka mingit vastust, sest paljudes foorumites olen lugeja ja ei postita mõtetult palju
Kasutaja avatar
siidisaba
Klubiliige
Postitusi: 1063
Liitunud: 13 Jaan 2009 18:56
Auto: Opel
Asukoht: Soome
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: kasutajate kustutamine

Postitus Postitas siidisaba »

Mina tegelen selle kustutamisega veidi üle aasta juba- ca 3 kuu tagant käin kustutamas..

Kustutan eranditult ainult, neid kasutajaid, kes pole süsteemi järgi foorumis käinud aasta aega.

Väga vabandan, kui oled ekslikult sinna sisse sattunud- ei suuda ka alati kõiki 30-50nimest kontrollida, kuid siiani pole süsteem "pange pannud".

Vabandan, kui ekslikult on sinu kontoga nii juhtunud- süsteem pole lollikindel ja mina kõigest inimene.

Kontrollisin ja viimase kustutamisega(28dets13) läks ka sinu konto korstnasse- kahjuks ma tagant järgi enam kontrollida ei saa, kunas sinu viimane foorumi külastamise aeg oli.


Tervitades, CD
Keep going- everything you need will come to you at the perfect time ;)
th00
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: kasutajate kustutamine

Postitus Postitas th00 »

oki elame edasi
Vasta